Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Stade Renard

Stade Renard Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

32
Meciuri analizate
75.0%
Rată de predictibilitate
LWDDWL
Forma recentă
1.27
Goluri / meci
Stade Renard nu a câștigat în deplasare în ultimele 15 meciuri
Niciun meci programat

Stade Renard nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Gazelle vs Stade Renard, Elite One, start la 14:00. Cote: 1.78 gazde, 4.55 egal, 4.75 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 2.65, încredere 8.1/10. Scor final 3–1, pontul nu a ieșit.
Final
Gazelle3
Stade Renard1
▾1.78
▴4.55
▾4.75
2
▾4.75
U3.5
▴1.32
NG
▴1.90
X2
▾2.65
8.1
X2
▾2.658.1
Stade Renard vs Aigle Royal, Elite One, start la 15:30. Cote: 2.17 gazde, 3.10 egal, 3.15 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.67, încredere 3.9/10. Scor final 4–1, pontul nu a ieșit.
Final
Stade Renard4
Aigle Royal 21
2.17
3.10
3.15
X
3.10
U2.5
1.67
GG
1.85
U2.5
1.67
3.9
U2.5
1.673.9
Stade Renard vs Colombe, Elite One, start la 15:30. Cote: 7.80 gazde, 4.65 egal, 1.57 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.19, încredere 5.4/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Stade Renard0
ColombeColombe (Cmr)0
▴7.80
▴4.65
▾1.57
2
▾1.57
U2.5
▴1.75
NG
▾1.62
X2
▾1.19
5.4
✓ X2
▾1.195.4
Aigle Royal de Moungo vs Stade Renard, Elite One, start la 15:00. Cote: 2.37 gazde, 3.45 egal, 5.20 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.62, încredere 5.3/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Aigle Royal de MoungoAigle Moungo1
Stade Renard1
▾2.37
▴3.45
▴5.20
2
▴5.20
U2.5
▴1.62
NG
▴1.68
U2.5
▴1.62
5.3
✓ U2.5
▴1.625.3
Stade Renard vs PWD Bamenda, Elite One, start la 15:30. Cote: 2.50 gazde, 3.70 egal, 4.80 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.37, încredere 4.3/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Stade Renard2
PWD BamendaBamenda 0
▾2.50
▴3.70
▴4.80
1
▾2.50
U2.5
▾1.62
NG
▾1.57
1X
▾1.37
4.3
✓ 1X
▾1.374.3
Stade Renard vs Canon, Elite One, start la 13:30. Cote: 2.25 gazde, 3.10 egal, 3.20 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.55, încredere 3.9/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Stade Renard 0
Canon1
▴2.25
3.10
▴3.20
X2
1.57
U2.5
1.55
GG
▾2.00
U2.5
▾1.55
3.9
✓ U2.5
▾1.553.9
Stade Renard vs Fortuna Mfou, Elite One, start la 15:30. Cote: 1.95 gazde, 3.35 egal, 3.85 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.27, încredere 5.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Stade Renard1
Fortuna Mfou0
▴1.95
▾3.35
▾3.85
X2
1.76
U3.5
▾1.27
GG
1.88
U3.5
▾1.27
5.0
✓ U3.5
▾1.275.0
Victoria United vs Stade Renard, Elite One, start la 15:00. Cote: 1.45 gazde, 4.45 egal, 6.25 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.45, încredere 8.0/10. Scor final 2–2, pontul nu a ieșit.
Final
Victoria United2
Stade Renard 2
▾1.45
▴4.45
▴6.25
1
▾1.45
U3.5
▴1.90
NG
▴2.55
1
▾1.45
8.0
1
▾1.458.0
Stade Renard vs Gazelle, Elite One, start la 14:30. Cote: 2.48 gazde, 3.30 egal, 3.10 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.47, încredere 6.8/10. Scor final 4–1, pontul nu a ieșit.
Final
Stade Renard4
Gazelle1
▾2.48
▴3.30
▴3.10
2
▴3.10
U2.5
1.47
NG
▾1.63
U2.5
1.47
6.8
U2.5
1.476.8
Stade Renard vs Young Sport Academy, Elite One, start la 14:30. Cote: 1.59 gazde, 3.25 egal, 6.10 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.59, încredere 4.7/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Stade Renard2
Young Sport AcademyYoung S1
1.59
3.25
6.10
1
1.59
U2.5
1.63
NG
1.60
1
1.59
4.7
✓ 1
1.594.7
Stade Renard vs UMS de Loum, Elite One, start la 14:00. Cote: 2.00 gazde, 2.97 egal, 3.80 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.40, încredere 8.0/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Stade Renard0
UMS de Loum0
2.00
2.97
3.80
1
2.00
U2.5
1.40
NG
1.61
U2.5
1.40
8.0
✓ U2.5
1.408.0
Stade Renard vs APEJES Academy, Elite One, start la 14:30. Cote: 1.50 gazde, 3.40 egal, 6.05 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.50, încredere 4.6/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Stade Renard1
APEJES Academy0
1.50
3.40
6.05
1
1.50
U2.5
1.50
NG
1.48
1
1.50
4.6
✓ 1
1.504.6
Cote: 1.80 gazde, 3.00 egal, 3.95 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.84, încredere 4.2/10. Scor final 2–0.
Final
Stade Renard2
Tonnerre0
1.80
3.00
3.95
2
3.95
U2.5
1.48
NG
1.60
X2
1.84
4.2
X2
1.844.2

Stade Renard Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
ȘuturiPe poartă / meci
3.9
Posesie
48%
CornereMedie pe meci
5
Procent victorii
40%

Statistici Sezon

Elite One Camerun · Sezon 2026
25Meciuri Procent victorii 24%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri131225
Victorii606
Egaluri5510
Înfrângeri279
Goluri marcate221234
Goluri primite132437
Medie goluri marcate1.71.01.4
Medie goluri primite1.02.01.5
Meciuri fără gol primit426
Meciuri fără gol marcat246
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-1
Deplasare-
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-2
Deplasare4-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare4
Serii
Victorii1
Înfrângeri4
Penalty-uri
5/ 5
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
6–4
0-15
3–5
16-30
2–8
31-45
8–7
46-60
5–2
61-75
10–11
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
2Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.576%
19 Meciuri
Peste 1.536%
9 Meciuri
Peste 2.516%
4 Meciuri
Peste 3.58%
2 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Camerun - Elite One
# Echipa M G P
1 Panthère 1 3-2 3
2 Canon 1 2-1 3
3 Victoria United 1 2-1 3
4 Dynamo de Douala 1 2-2 1
5 Aigle Royal 1 2-2 1
6 Stade Renard 1 2-2 1
7 Union Abong-Mbang 1 2-2 1
8 Unisport Bafang 1 1-1 1
9 APEJES Academy 1 1-1 1
10 Colombe 0 0-0 0
11 Gazelle 0 0-0 0
12 PWD Bamenda 1 2-3 0
13 Cotonsport 1 1-2 0
14 Aigle Royal de Moungo 1 1-2 0
Promotion - CAF Champions League (Qualification) Relegation

Pronosticuri Stade Renard – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Stade Renard? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Stade Renard cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 32 meciuri în care a evoluat Stade Renard, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 75.0%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Elite One, Stade Renard a înregistrat 6 victorii, 10 egaluri și 9 înfrângeri în 25 meciuri, marcând 34 goluri (1.4 pe meci) și primind 37, cu 6 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Stade Renard rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Stade Renard este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.