Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Stade Verviers

Stade V Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

23
Meciuri analizate
78.3%
Predictibilitate
LDLLDD
Forma recentă
1.87
Goluri / meci
Stade Verviers nu a câștigat în ultimele 6 meciuri
Stade Verviers a marcat în ultimele 7 meciuri
Ambele echipe au marcat în ultimele 6 meciuri ale echipei Stade Verviers
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Stade Mouscronnois vs Stade Verviers, Second Amateur Division - ACFF, start la 19:00. Cote: 1.90 gazde, 4.45 egal, 2.62 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.37, încredere 8.0/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Stade Mouscron2
Stade V1
1.90
4.45
2.62
1
1.90
O2.5
1.33
GG
1.37
GG
1.37
8.0
✓ GG
1.378.0
Stade Verviers vs RUS Binche, Second Amateur Division - ACFF, start la 18:30. Cote: 1.63 gazde, 4.40 egal, 3.45 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.51, încredere 6.2/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Stade V2
Binche2
1.63
4.40
3.45
2
3.45
O2.5
1.43
GG
1.51
GG
1.51
6.2
✓ GG
1.516.2
AS Eupen II vs Stade Verviers, Second Amateur Division - ACFF, start la 14:00. Cote: 2.65 gazde, 4.15 egal, 2.00 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.35, încredere 5.0/10. Scor final 4–2, pontul nu a ieșit.
Final
Eupen 24
Stade V2
2.65
4.15
2.00
2
2.00
O2.5
1.44
GG
1.45
X2
1.35
5.0
X2
1.355.0
Crossing Schaerbeek vs Stade Verviers, Second Amateur Division - ACFF, start la 14:00. Cote: 1.72 gazde, 4.00 egal, 3.40 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.44, încredere 6.7/10. Scor final 4–3, pontul a ieșit.
Final
Crossing4
Stade V3
▾1.72
▴4.00
▴3.40
1
▾1.72
O2.5
1.44
GG
▴1.47
O2.5
1.44
6.7
✓ O2.5
1.446.7
Stade Verviers vs Ostiches, Second Amateur Division - ACFF, start la 18:30. Cote: 2.00 gazde, 3.40 egal, 3.05 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.61, încredere 2.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Stade V1
Ostiches1
2.00
3.40
3.05
X2
1.61
O2.5
1.69
GG
1.61
X2
1.61
2.0
✓ X2
1.612.0
Jette vs Stade Verviers, Second Amateur Division - ACFF, start la 18:30. Cote: 2.07 gazde, 4.15 egal, 2.52 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.38, încredere 7.3/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Jette1
Stade V1
2.07
4.15
2.52
1
2.07
O2.5
1.37
GG
1.39
1X
1.38
7.3
✓ 1X
1.387.3
Stade Verviers vs Union Namur, Second Amateur Division - ACFF, start la 18:30. Cote: 1.43 gazde, 4.25 egal, 5.25 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.43, încredere 5.4/10. Scor final 5–0, pontul a ieșit.
Final
Stade V5
Namur0
1.43
4.25
5.25
1
1.43
O2.5
1.54
NG
1.97
1
1.43
5.4
✓ 1
1.435.4
Braine vs Stade Verviers, Second Amateur Division - ACFF, start la 19:00. Cote: 3.25 gazde, 3.45 egal, 1.92 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.37, încredere 3.9/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Braine1
Stade V0
3.25
3.45
1.92
X2
1.23
U3.5
1.37
NG
2.07
U3.5
1.37
3.9
✓ U3.5
1.373.9

Statistici sezon

Second Amateur Division - ACFF Belgia · Sezon 2026
11Meciuri Procent victorii 27%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri5611
Victorii213
Egaluri213
Înfrângeri145
Goluri marcate131023
Goluri primite81422
Medie goluri marcate2.61.72.1
Medie goluri primite1.62.32.0
Meciuri fără gol primit101
Meciuri fără gol marcat011
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă5-0
Deplasare2-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă2-4
Deplasare4-2
Cele mai multe goluri marcate
Acasă5
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare4
Serii
Victorii2
Înfrângeri3
Minute goluri (marcate vs primite)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.591%
10 Meciuri
Peste 1.564%
7 Meciuri
Peste 2.536%
4 Meciuri
Peste 3.59%
1 Meciuri
Peste 4.59%
1 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Belgia - Second Amateur Division - ACFF
# Echipa M G P
1 Crossing Schaerbeek 11 31-15 23
2 SG-Tertre-Hautrage 11 25-14 23
3 Stade Mouscronnois 11 28-23 20
4 Jette 11 16-12 20
5 Ganshoren 11 26-18 19
6 AS Eupen II 11 24-21 18
7 Ostiches 11 14-11 17
8 Huy 11 20-20 17
9 Braine 11 14-15 17
10 La Calamine 11 19-15 16
11 RUS Binche 11 19-21 16
12 Acren-Lessines 11 19-17 14
13 Richelle United 10 19-20 14
14 Stade Verviers 11 23-22 12
15 Stockay-Warfusée 11 9-14 12
16 Entité Manageoise 11 17-26 8
17 Union Namur 11 6-27 5
18 Aywaille 10 4-22 1

Pronosticuri și ponturi Stade Verviers

Cauți pronosticuri pentru Stade Verviers? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Stade Verviers cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 23 meciuri în care a evoluat Stade Verviers, cu o acuratețe Best Tip de 78.3%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Second Amateur Division - ACFF, Stade Verviers a înregistrat 3 victorii, 3 egaluri și 5 înfrângeri în 11 meciuri, marcând 23 goluri (2.1 pe meci) și primind 22, cu 1 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Stade Verviers rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Stade Verviers este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.