Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Stade Verviers

Stade V Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

23
Ennustetut ottelut
78.3%
Ennustettavuusaste
LDLLDD
Viimeaikainen vire
1.87
Maalit / ottelu
Stade Verviers on ollut ilman voittoa viimeiset 6 ottelua
Stade Verviers teki maalin viimeisissä 7 ottelussa
Stade Verviers: molemmat tekivät maalin viimeisissä 6 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Stade Mouscronnois vs Stade Verviers, Second Amateur Division - ACFF, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 1.90 koti, 4.45 tasapeli, 2.62 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.37, luottamus 8.0/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Stade Mouscron2
Stade V1
1.90
4.45
2.62
1
1.90
O2.5
1.33
Kyllä
1.37
BTTS
1.37
8.0
✓ BTTS
1.378.0
Stade Verviers vs RUS Binche, Second Amateur Division - ACFF, alkaa klo 18:30. Kertoimet: 1.63 koti, 4.40 tasapeli, 3.45 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.51, luottamus 6.2/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
Stade V2
Binche2
1.63
4.40
3.45
2
3.45
O2.5
1.43
Kyllä
1.51
BTTS
1.51
6.2
✓ BTTS
1.516.2
AS Eupen II vs Stade Verviers, Second Amateur Division - ACFF, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.65 koti, 4.15 tasapeli, 2.00 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.35, luottamus 5.0/10. Lopputulos 4–2, vihje ei osunut.
Loppu
Eupen 24
Stade V2
2.65
4.15
2.00
2
2.00
O2.5
1.44
Kyllä
1.45
X2
1.35
5.0
X2
1.355.0
Crossing Schaerbeek vs Stade Verviers, Second Amateur Division - ACFF, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.72 koti, 4.00 tasapeli, 3.40 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.44, luottamus 6.7/10. Lopputulos 4–3, vihje osui.
Loppu
Crossing4
Stade V3
▾1.72
▴4.00
▴3.40
1
▾1.72
O2.5
1.44
Kyllä
▴1.47
O2.5
1.44
6.7
✓ O2.5
1.446.7
Stade Verviers vs Ostiches, Second Amateur Division - ACFF, alkaa klo 18:30. Kertoimet: 2.00 koti, 3.40 tasapeli, 3.05 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.61, luottamus 2.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Stade V1
Ostiches1
2.00
3.40
3.05
X2
1.61
O2.5
1.69
Kyllä
1.61
X2
1.61
2.0
✓ X2
1.612.0
Jette vs Stade Verviers, Second Amateur Division - ACFF, alkaa klo 18:30. Kertoimet: 2.07 koti, 4.15 tasapeli, 2.52 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.38, luottamus 7.3/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Jette1
Stade V1
2.07
4.15
2.52
1
2.07
O2.5
1.37
Kyllä
1.39
1X
1.38
7.3
✓ 1X
1.387.3
Stade Verviers vs Union Namur, Second Amateur Division - ACFF, alkaa klo 18:30. Kertoimet: 1.43 koti, 4.25 tasapeli, 5.25 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.43, luottamus 5.4/10. Lopputulos 5–0, vihje osui.
Loppu
Stade V5
Namur0
1.43
4.25
5.25
1
1.43
O2.5
1.54
Ei
1.97
1
1.43
5.4
✓ 1
1.435.4
Braine vs Stade Verviers, Second Amateur Division - ACFF, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 3.25 koti, 3.45 tasapeli, 1.92 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.37, luottamus 3.9/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Braine1
Stade V0
3.25
3.45
1.92
X2
1.23
U3.5
1.37
Ei
2.07
U3.5
1.37
3.9
✓ U3.5
1.373.9

Kauden tilastot

Second Amateur Division - ACFF Belgia · Kausi 2026
11Ottelut Voittoprosentti 27%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut5611
Voitot213
Tasapelit213
Tappiot145
Tehdyt maalit131023
Päästetyt maalit81422
Tehtyjen maalien keskiarvo2.61.72.1
Päästettyjen maalien keskiarvo1.62.32.0
Nollapelit101
Ottelut ilman maalia011
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti5-0
Vieras2-3
Suurin tappio
Koti2-4
Vieras4-2
Eniten tehtyjä maaleja
Koti5
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti4
Vieras4
Putket
Voitot2
Tappiot3
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.591%
10 ottelua
Yli 1.564%
7 ottelua
Yli 2.536%
4 ottelua
Yli 3.59%
1 ottelua
Yli 4.59%
1 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Belgia - Second Amateur Division - ACFF
# Joukkue O M P
1 Crossing Schaerbeek 11 31-15 23
2 SG-Tertre-Hautrage 11 25-14 23
3 Stade Mouscronnois 11 28-23 20
4 Jette 11 16-12 20
5 Ganshoren 11 26-18 19
6 AS Eupen II 11 24-21 18
7 Ostiches 11 14-11 17
8 Huy 11 20-20 17
9 Braine 11 14-15 17
10 La Calamine 11 19-15 16
11 RUS Binche 11 19-21 16
12 Acren-Lessines 11 19-17 14
13 Richelle United 10 19-20 14
14 Stade Verviers 11 23-22 12
15 Stockay-Warfusée 11 9-14 12
16 Entité Manageoise 11 17-26 8
17 Union Namur 11 6-27 5
18 Aywaille 10 4-22 1

Stade Verviers – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Stade Verviers? NerdyTips tuottaa joukkueen Stade Verviers otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 23 ottelua, joissa Stade Verviers on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 78.3%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Second Amateur Division - ACFF -kaudella Stade Verviers on pelannut 11 ottelua: 3 voittoa, 3 tasapeliä ja 5 tappiota. Se on tehnyt 23 maalia (2.1 per ottelu), päästänyt 22 ja pitänyt 1 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Stade Verviers päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Stade Verviers on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.