Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Tevragh-Zeïne

Tevragh-Zeïne Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

8
Meciuri analizate
62.5%
Predictibilitate
DDDDWD
Forma recentă
1.80
Goluri / meci
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Pompiers vs Tevragh-Zeine, Premier League, start la 18:30. Cote: 2.02 gazde, 3.05 egal, 3.50 oaspeți. Best Tip: cel mult 2 goluri, cotă 1.52, încredere 4.8/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Pompiers1
Tevragh-Zeine1
▾2.02
3.05
▴3.50
X2
1.63
U2.5
▴1.52
NG
1.68
U2.5
1.52
4.8
✓ U2.5
1.524.8
Tevragh-Zeine vs N'Zidane, Premier League, start la 18:00. Cote: 1.93 gazde, 3.00 egal, 3.95 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.93, încredere 3.4/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
Tevragh-Zeine0
N'Zidane0
1.93
3.00
3.95
1
1.93
U2.5
1.47
NG
1.57
1
1.93
3.4
1
1.933.4
Tevragh-Zeine vs Pompiers, Premier League, start la 17:45. Cote: 2.65 gazde, 2.80 egal, 2.63 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.35, încredere 2.8/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Tevragh-Zeine 1
Pompiers1
2.65
2.80
2.63
1
2.65
U2.5
1.44
NG
1.66
1X
1.35
2.8
✓ 1X
1.352.8
Gendrim vs Tevragh-Zeine, Premier League, start la 17:45. Cote: 2.43 gazde, 2.85 egal, 2.88 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.41, încredere 2.6/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Gendrim1
Tevragh-Zeine1
2.43
2.85
2.88
2
2.88
U2.5
1.45
NG
1.67
X2
1.41
2.6
✓ X2
1.412.6
Tevragh-Zeine vs Inter Nouakchott, Premier League, start la 17:45. Cote: 1.67 gazde, 3.35 egal, 5.10 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.67, încredere 3.8/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Tevragh-Zeine3
Inter N0
▾1.67
▴3.35
▴5.10
1
▾1.67
U3.5
▾1.17
NG
▾1.60
1
▾1.67
3.8
✓ 1
▾1.673.8
Tevragh-Zeina vs Nouakchott King's, Premier League, start la 22:00. Cote: 2.40 gazde, 3.05 egal, 3.25 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.33, încredere 4.7/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Tevragh-Zeïne2
Nouakchott Kings2
▴2.40
▾3.05
▴3.25
1
▴2.40
U2.5
▴1.63
NG
1.86
1X
▾1.33
4.7
✓ 1X
▾1.334.7
Nouadhibou vs Tevragh-Zeina, Premier League, start la 22:00. Cote: 1.36 gazde, 4.40 egal, 9.25 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.36, încredere 5.0/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
Nouadhibou0
Tevragh-Zeïne0
▾1.36
▴4.40
▴9.25
1
▾1.36
U3.5
▴1.26
NG
1.57
1
▾1.36
5.0
1
▾1.365.0
Chemal vs Tevragh-Zeina, Premier League, start la 16:00. Cote: 2.40 gazde, 2.88 egal, 3.20 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.31, încredere 5.0/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Chemal0
Tevragh-Zeïne2
▴2.40
▾2.88
▾3.20
1
▴2.40
U2.5
1.47
NG
▴1.68
1X
▴1.31
5.0
1X
▴1.315.0

Statistici sezon

Premier League Mauritania · Sezon 2026
4Meciuri Procent victorii 25%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri224
Victorii101
Egaluri123
Înfrângeri000
Goluri marcate426
Goluri primite123
Medie goluri marcate2.01.01.5
Medie goluri primite0.51.00.8
Meciuri fără gol primit101
Meciuri fără gol marcat101
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-1
Deplasare-
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare1
Cele mai multe goluri primite
Acasă1
Deplasare1
Serii
Victorii1
Înfrângeri0
Minute goluri (marcate vs primite)
1–1
0-15
1–0
16-30
0–0
31-45
1–0
46-60
2–0
61-75
1–2
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.575%
3 Meciuri
Peste 1.525%
1 Meciuri
Peste 2.525%
1 Meciuri
Peste 3.525%
1 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Mauritania - Premier League
# Echipa M G P
1 Police 4 6-1 8
2 Pompiers 3 7-2 7
3 Gendrim 3 6-3 7
4 N'Zidane 4 4-3 7
5 AC Douane 3 7-4 6
6 Tevragh-Zeïne 4 6-3 6
7 Nouadhibou 2 1-0 4
8 Nouakchott Academie 2 1-0 4
9 Chemal 2 1-1 2
10 Armée 4 2-6 2
11 SNIM 3 1-4 1
12 Nouakchott King's 3 3-7 1
13 Kaédi 3 1-5 1
14 Kédia 4 1-8 1

Pronosticuri și ponturi Tevragh-Zeïne

Cauți pronosticuri pentru Tevragh-Zeïne? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Tevragh-Zeïne cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 8 meciuri în care a evoluat Tevragh-Zeïne, cu o acuratețe Best Tip de 62.5%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Premier League, Tevragh-Zeïne a înregistrat 1 victorii, 3 egaluri și 0 înfrângeri în 4 meciuri, marcând 6 goluri (1.5 pe meci) și primind 3, cu 1 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Tevragh-Zeïne rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Tevragh-Zeïne este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.