Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Tver

Tver Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

21
Meciuri analizate
66.7%
Predictibilitate
DDWWWW
Forma recentă
2
Goluri / meci
Tver este neînvinsă în ultimele 7 meciuri
Tver este neînvinsă pe teren propriu în ultimele 7 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Tver vs Iskra Smolensk, Second League - Group 2, start la 11:00. Cote: 1.29 gazde, 4.85 egal, 6.80 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.29, încredere 7.9/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Tver1
Iskra Smolensk1
▴1.29
▾4.85
▾6.80
1
▴1.29
O2.5
1.55
GG
▾1.92
1
▴1.29
7.9
1
▴1.297.9
Murom vs Tver, Second League - Group 2, start la 16:00. Cote: 1.50 gazde, 3.85 egal, 5.40 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.24, încredere 6.3/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
Murom0
Tver0
▾1.50
▴3.85
▴5.40
X2
2.25
O1.5
1.24
GG
▴1.95
O1.5
▴1.24
6.3
O1.5
▴1.246.3
Tver vs Luki-Energiya, Second League - Group 2, start la 12:00. Cote: 2.55 gazde, 3.90 egal, 2.17 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.55, încredere 6.4/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Tver2
Luki-Energiya1
2.55
3.90
2.17
1
2.55
O2.5
1.72
GG
1.68
1X
1.55
6.4
✓ 1X
1.556.4
Zvezda St. Petersburg vs Tver, Second League - Group 2, start la 12:00. Cote: 2.70 gazde, 3.00 egal, 2.50 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.27, încredere 7.4/10. Scor final 1–8, pontul a ieșit.
Final
Zvezda SPB1
Tver8
▴2.70
▾3.00
▾2.50
2
▾2.50
O1.5
1.27
GG
1.73
O1.5
1.27
7.4
✓ O1.5
1.277.4
Tver vs Torpedo V, Second League - Group 2, start la 13:00. Cote: 2.37 gazde, 3.20 egal, 2.70 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.30, încredere 3.9/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Tver2
Vladimir0
2.37
3.20
2.70
1
2.37
U3.5
1.30
GG
1.68
U3.5
1.30
3.9
✓ U3.5
1.303.9
Tver vs Dinamo Vologda, Second League - Group 2, start la 13:00. Cote: 2.40 gazde, 3.40 egal, 2.52 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.41, încredere 7.3/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Tver2
Dinamo Vologda0
2.40
3.40
2.52
1
2.40
O2.5
1.41
GG
1.38
1X
1.41
7.3
✓ 1X
1.417.3
Baltika II vs Tver, Second League - Group 2, start la 15:00. Cote: 1.48 gazde, 4.15 egal, 5.00 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.62, încredere 7.0/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Baltika 21
Tver1
▴1.48
▾4.15
▾5.00
1
▴1.48
O2.5
1.62
GG
▾1.76
O2.5
1.62
7.0
O2.5
1.627.0
Tver vs Yenisey II, Second League - Group 2, start la 14:00. Cote: 2.12 gazde, 3.10 egal, 3.20 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.26, încredere 6.3/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Tver1
Yenisey 21
2.12
3.10
3.20
1
2.12
O2.5
1.51
GG
1.43
1X
1.26
6.3
✓ 1X
1.266.3
Tver vs Irkutsk, Second League - Group 2, start la 15:00. Cote: 2.00 gazde, 3.50 egal, 3.10 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 2.00, încredere 2.5/10. Scor final 3–2, pontul a ieșit.
Final
Tver3
Irkutsk2
▾2.00
3.50
▴3.10
1
▾2.00
U2.5
▴1.92
NG
▴2.05
1
▾2.00
2.5
✓ 1
▾2.002.5

Statistici sezon

Second League - Group 2 Rusia · Sezon 2026
26Meciuri Procent victorii 42%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri131326
Victorii8311
Egaluri134
Înfrângeri4711
Goluri marcate232144
Goluri primite152338
Medie goluri marcate1.81.61.7
Medie goluri primite1.21.81.5
Meciuri fără gol primit527
Meciuri fără gol marcat246
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă5-0
Deplasare1-8
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-3
Deplasare4-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă5
Deplasare8
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare4
Serii
Victorii4
Înfrângeri3
Penalty-uri
1/ 2
50.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
4–4
0-15
2–13
16-30
10–2
31-45
9–5
46-60
8–6
61-75
7–5
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
61-751
2Galbene
3Roșii
Goluri marcate
Peste 0.577%
20 Meciuri
Peste 1.538%
10 Meciuri
Peste 2.519%
5 Meciuri
Peste 3.515%
4 Meciuri
Peste 4.58%
2 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat
A. Khashkulov A. Khashkulov 20 FWD -
K. Zvonarev K. Zvonarev 19 FWD -
A. Alimkhanov A. Alimkhanov 21 FWD -
A. Shevtsov A. Shevtsov 20 MID -
M. Shavel M. Shavel 25 MID -
N. Oleynik N. Oleynik 18 MID -
M. Nabiev M. Nabiev 19 MID -
D. Pavlenko D. Pavlenko 21 MID -
V. Korneev V. Korneev 28 MID -
N. Abdulkin N. Abdulkin 19 MID -
A. Sulebanov A. Sulebanov 24 DEF -
D. Sokolov D. Sokolov 24 DEF -
N. Kolyuchkin N. Kolyuchkin 20 DEF -
A. Kononykin A. Kononykin 20 DEF -
V. Bogomolov V. Bogomolov 20 DEF -
I. Bagaev I. Bagaev 21 DEF -
A. Babakhanov A. Babakhanov 21 DEF -
V. Shataev V. Shataev 20 GK -
I. Belikov I. Belikov 21 DEF -
N. Lyutikov N. Lyutikov 18 GK -

Clasament

Rusia - Second League - Group 2
# Echipa M G P
1 Murom 21 35-17 44
2 Dinamo St. Petersburg 20 32-10 42
3 Luki-Energiya 21 36-18 42
4 Baltika II 21 42-23 40
5 Chertanovo Moscow 21 39-18 39
6 Torpedo Vladimir 20 25-20 32
7 Kosmos Dolgoprudny 21 24-30 28
8 Tver 21 30-36 24
9 Cherepovets 20 21-32 24
10 Zvezda St. Petersburg 20 29-29 24
11 Dinamo Vologda 20 28-25 23
12 Spartak Moscow 2 21 21-27 23
13 Yenisey II 21 23-40 19
14 Iskra Smolensk 21 19-44 15
15 Irkutsk 21 11-46 11
Promotion Relegation

Pronosticuri și ponturi Tver

Cauți pronosticuri pentru Tver? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Tver cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 21 meciuri în care a evoluat Tver, cu o acuratețe Best Tip de 66.7%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Second League - Group 2, Tver a înregistrat 11 victorii, 4 egaluri și 11 înfrângeri în 26 meciuri, marcând 44 goluri (1.7 pe meci) și primind 38, cu 7 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Tver rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Tver este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.