Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Western Sydney Wanderers U23

Western Sydney Wanderers U23 Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

44
Meciuri analizate
65.9%
Rată de predictibilitate
WLLLWW
Forma recentă
1.73
Goluri / meci
Western Sydney Wanderers U23 a avut peste 2.5 goluri în 83% din ultimele 12 meciuri
Western Sydney Wanderers U23 a avut peste 1.5 goluri în ultimele 15 meciuri
Western Sydney Wanderers U23 a avut peste 2.5 goluri în ultimele 10 meciuri
Niciun meci programat

Western Sydney Wanderers U23 nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Blacktown City vs Western Sydney Wanderers U23, New South Wales NPL, start la 06:00. Cote: 1.75 gazde, 4.00 egal, 3.90 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.75, încredere 7.1/10. Scor final 1–3, pontul nu a ieșit.
Final
Blacktown City1
Western Sydney Wanderers U23Western S3
1.75
4.00
3.90
1
1.75
O2.5
▾1.37
GG
▾1.39
1
1.75
7.1
1
1.757.1
Wollongong Wolves vs Western Sydney Wanderers U23, New South Wales NPL, start la 06:00. Cote: 2.20 gazde, 3.50 egal, 3.15 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.54, încredere 8.0/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Wollongong WolvesWollongong W3
Western Sydney Wanderers U23Western S0
2.20
▴3.50
3.15
1
2.20
O2.5
▾1.54
GG
▾1.47
O2.5
▾1.54
8.0
✓ O2.5
▾1.548.0
Western Sydney Wanderers U23 vs St. George Saints, New South Wales NPL, start la 06:00. Cote: 2.27 gazde, 3.80 egal, 2.88 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.42, încredere 8.0/10. Scor final 1–2, pontul nu a ieșit.
Final
Western Sydney Wanderers U23Western S1
St. George SaintsSt. G2
▴2.27
▴3.80
▾2.88
1
▴2.27
O2.5
▾1.47
GG
▾1.42
1X
▴1.42
8.0
1X
▴1.428.0
SD Raiders vs Western Sydney Wanderers U23, New South Wales NPL, start la 08:00. Cote: 2.37 gazde, 3.50 egal, 2.60 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.50, încredere 8.0/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
SD Raiders3
Western Sydney Wanderers U23Western S 0
2.37
3.50
2.60
1X
1.42
O2.5
1.50
GG
1.44
O2.5
1.50
8.0
✓ O2.5
1.508.0
Western Sydney Wanderers U23 vs UNSW, New South Wales NPL, start la 06:00. Cote: 2.42 gazde, 3.45 egal, 2.60 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.57, încredere 7.1/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Western Sydney Wanderers U23Western S2
UNSW 1
▴2.42
▾3.45
▾2.60
X2
1.55
O2.5
1.57
GG
1.50
O2.5
▾1.57
7.1
✓ O2.5
▾1.577.1
NWS Spirit vs Western Sydney Wanderers U23, New South Wales NPL, start la 08:30. Cote: 1.77 gazde, 3.80 egal, 3.90 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.55, încredere 6.2/10. Scor final 0–4, pontul nu a ieșit.
Final
NWS Spirit0
Western Sydney Wanderers U23Western S4
▾1.77
▴3.80
▴3.90
1X
▾1.22
O2.5
1.55
GG
▴1.55
GG
▴1.55
6.2
GG
▴1.556.2
Western Sydney Wanderers U23 vs APIA Leichhardt Tigers, New South Wales NPL, start la 06:00. Cote: 4.45 gazde, 4.00 egal, 1.62 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie oaspeți, cotă 1.62, încredere 4.6/10. Scor final 3–5, pontul a ieșit.
Final
Western Sydney Wanderers U23Western S3
APIA Leichhardt TigersAPIA Leichhardt5
4.45
▴4.00
1.62
2
1.62
O2.5
1.44
NG
▾2.50
2
1.62
4.6
✓ 2
1.624.6
Marconi Stallions vs Western Sydney Wanderers U23, New South Wales NPL, start la 06:00. Cote: 1.45 gazde, 4.50 egal, 5.50 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.45, încredere 4.6/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Marconi StallionsMarconi S3
Western Sydney Wanderers U23Western S0
▴1.45
▴4.50
▾5.50
1
▴1.45
U3.5
▴1.57
NG
▴2.12
1
▴1.45
4.6
✓ 1
▴1.454.6

Western S Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
ȘuturiPe poartă / meci
3.5
Posesie
48%
CornereMedie pe meci
3.7
Procent victorii
30%

Statistici Sezon

New South Wales NPL Australia · Sezon 2026
28Meciuri Procent victorii 36%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri151328
Victorii3710
Egaluri505
Înfrângeri7613
Goluri marcate213152
Goluri primite271845
Medie goluri marcate1.42.41.9
Medie goluri primite1.81.41.6
Meciuri fără gol primit268
Meciuri fără gol marcat538
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-0
Deplasare0-6
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-3
Deplasare4-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare6
Cele mai multe goluri primite
Acasă5
Deplasare4
Serii
Victorii3
Înfrângeri2
Penalty-uri
0/ 1
0% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
8–1
0-15
6–8
16-30
6–11
31-45
9–7
46-60
7–8
61-75
15–8
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
2Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.571%
20 Meciuri
Peste 1.546%
13 Meciuri
Peste 2.536%
10 Meciuri
Peste 3.521%
6 Meciuri
Peste 4.57%
2 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat
R. Fransen R. Fransen 18 DEF 7.37
A. Simmons A. Simmons 22 DEF 7.33
T. Vidackovic T. Vidackovic 22 GK 7.32
N. Barrie N. Barrie 19 DEF 7.20
J. Cameron J. Cameron 20 DEF 6.36
T. Cutuk T. Cutuk 17 DEF 6.16

Clasament

Australia - New South Wales NPL
# Echipa M G P
1 APIA Leichhardt Tigers 30 66-35 68
2 Sydney United 30 47-20 64
3 Marconi Stallions 30 50-22 62
4 Sutherland Sharks 30 46-38 46
5 Manly United 30 39-35 44
6 Rockdale City Suns 30 48-42 43
7 NWS Spirit 30 37-38 41
8 SD Raiders 30 44-49 41
9 Sydney FC U23 30 38-43 41
10 Western Sydney Wanderers U23 30 55-49 38
11 Wollongong Wolves 30 35-43 38
12 St George City FA 30 30-46 37
13 Blacktown City 30 41-48 32
14 UNSW 30 38-49 32
15 St. George Saints 30 28-55 27
16 Sydney Olympic 30 32-62 23

Pronosticuri Western Sydney Wanderers U23 – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Western Sydney Wanderers U23? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Western Sydney Wanderers U23 cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 44 meciuri în care a evoluat Western Sydney Wanderers U23, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 65.9%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din New South Wales NPL, Western Sydney Wanderers U23 a înregistrat 10 victorii, 5 egaluri și 13 înfrângeri în 28 meciuri, marcând 52 goluri (1.9 pe meci) și primind 45, cu 8 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Western Sydney Wanderers U23 rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Western Sydney Wanderers U23 este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.