Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Sydney FC U23

Sydney FC U23 Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

48
Meciuri analizate
47.9%
Rată de predictibilitate
DWLDLD
Forma recentă
0.93
Goluri / meci
Niciun meci programat

Sydney FC U23 nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Sydney Olympic vs Sydney FC U23, New South Wales NPL, start la 06:00. Cote: 3.85 gazde, 4.05 egal, 1.77 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.53, încredere 3.6/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Sydney Olympic1
Sydney FC U231
▴3.85
▴4.05
▾1.77
X
▴4.05
O2.5
▾1.53
GG
1.55
O2.5
▾1.53
3.6
O2.5
▾1.533.6
Sydney FC U23 vs Rockdale City Suns, New South Wales NPL, start la 10:30. Cote: 4.40 gazde, 3.75 egal, 1.79 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie oaspeți, cotă 1.79, încredere 5.7/10. Scor final 2–1, pontul nu a ieșit.
Final
Sydney FC U232
Rockdale City SunsRockdale C1
▴4.40
▴3.75
▾1.79
2
▾1.79
U3.5
▴1.55
GG
1.54
2
▾1.79
5.7
2
▾1.795.7
Sydney FC U23 vs St George City FA, New South Wales NPL, start la 10:30. Cote: 2.32 gazde, 3.35 egal, 2.95 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.37, încredere 8.0/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
Sydney FC U230
St George City FASt. George City2
▾2.32
3.35
▴2.95
1
▾2.32
U3.5
1.39
NG
2.20
1X
▾1.37
8.0
1X
▾1.378.0
Sutherland Sharks vs Sydney FC U23, New South Wales NPL, start la 08:30. Cote: 2.07 gazde, 3.45 egal, 3.15 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.30, încredere 4.2/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Sutherland SharksSutherland S1
Sydney FC U231
▴2.07
▾3.45
▾3.15
1
▴2.07
O2.5
1.57
GG
▾1.51
1X
1.30
4.2
✓ 1X
1.304.2
Blacktown City vs Sydney FC U23, New South Wales NPL, start la 06:00. Cote: 2.00 gazde, 3.55 egal, 3.20 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.50, încredere 4.8/10. Scor final 4–2, pontul nu a ieșit.
Final
Blacktown City4
Sydney FC U232
▴2.00
▾3.55
▾3.20
1
▴2.00
U3.5
1.50
GG
1.54
U3.5
1.50
4.8
U3.5
1.504.8
St. George Saints vs Sydney FC U23, New South Wales NPL, start la 09:30. Cote: 2.85 gazde, 3.40 egal, 2.40 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.40, încredere 8.0/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
St. George SaintsSt. G0
Sydney FC U230
▴2.85
▾3.40
▾2.40
2
▾2.40
O2.5
1.67
NG
2.38
X2
▾1.40
8.0
✓ X2
▾1.408.0
Sydney FC U23 vs Manly United, New South Wales NPL, start la 10:30. Cote: 2.60 gazde, 3.25 egal, 2.55 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.47, încredere 3.2/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Sydney FC U230
Manly UnitedManly Utd0
▴2.60
▾3.25
▾2.55
2
▾2.55
O2.5
1.71
GG
▾1.58
X2
▾1.47
3.2
✓ X2
▾1.473.2
APIA Leichhardt Tigers vs Sydney FC U23, New South Wales NPL, start la 08:30. Cote: 1.45 gazde, 4.25 egal, 5.90 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.45, încredere 1.5/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
APIA Leichhardt TigersAPIA Leichhardt2
Sydney FC U231
▾1.45
▾4.25
▴5.90
1
▾1.45
O2.5
▴1.64
GG
▴1.82
1
▾1.45
1.5
✓ 1
▾1.451.5

Sydney FC U23 Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
ȘuturiPe poartă / meci
3.9
Posesie
47%
CornereMedie pe meci
3.9
Procent victorii
30%

Statistici Sezon

New South Wales NPL Australia · Sezon 2026
29Meciuri Procent victorii 38%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri151429
Victorii7411
Egaluri347
Înfrângeri5611
Goluri marcate172037
Goluri primite212142
Medie goluri marcate1.11.41.3
Medie goluri primite1.41.51.4
Meciuri fără gol primit6511
Meciuri fără gol marcat6511
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-2
Deplasare0-5
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-6
Deplasare4-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare5
Cele mai multe goluri primite
Acasă6
Deplasare4
Serii
Victorii3
Înfrângeri4
Penalty-uri
2/ 2
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
3–4
0-15
5–7
16-30
8–9
31-45
8–4
46-60
5–6
61-75
6–10
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
16-301
2Galbene
3Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.562%
18 Meciuri
Peste 1.534%
10 Meciuri
Peste 2.517%
5 Meciuri
Peste 3.510%
3 Meciuri
Peste 4.53%
1 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat

Clasament

Australia - New South Wales NPL
# Echipa M G P
1 APIA Leichhardt Tigers 30 66-35 68
2 Sydney United 30 47-20 64
3 Marconi Stallions 30 50-22 62
4 Sutherland Sharks 30 46-38 46
5 Manly United 30 39-35 44
6 Rockdale City Suns 30 48-42 43
7 NWS Spirit 30 37-38 41
8 SD Raiders 30 44-49 41
9 Sydney FC U23 30 38-43 41
10 Western Sydney Wanderers U23 30 55-49 38
11 Wollongong Wolves 30 35-43 38
12 St George City FA 30 30-46 37
13 Blacktown City 30 41-48 32
14 UNSW 30 38-49 32
15 St. George Saints 30 28-55 27
16 Sydney Olympic 30 32-62 23

Pronosticuri Sydney FC U23 – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Sydney FC U23? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Sydney FC U23 cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 48 meciuri în care a evoluat Sydney FC U23, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 47.9%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din New South Wales NPL, Sydney FC U23 a înregistrat 11 victorii, 7 egaluri și 11 înfrângeri în 29 meciuri, marcând 37 goluri (1.3 pe meci) și primind 42, cu 11 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Sydney FC U23 rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Sydney FC U23 este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.