Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Xelajú

Xelaju Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€5.26m Ø 27.4 Liga Nacional
131
Meciuri analizate
74.0%
Predictibilitate
DWLWLW
Forma recentă
1.53
Goluri / meci
Xelajú a avut sub 3.5 goluri în ultimele 6 meciuri
Următorul meci Liga Nacional · mar., 3 nov. · 21:00
Xelaju
VS
Marquense
Best Tip
Cotă
Încredere 6.3/10
Deblochează pronosticul

Meciuri recente

Mixco vs Xelaju, Liga Nacional, start la 17:00. Cote: 2.07 gazde, 3.40 egal, 3.35 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.28, încredere 4.8/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
Mixco 0
Xelaju0
▴2.07
▾3.40
▾3.35
X
▾3.40
O1.5
1.28
GG
▾1.72
O1.5
1.28
4.8
O1.5
1.284.8
Xelaju vs Municipal, Liga Nacional, start la 21:00. Cote: 2.27 gazde, 3.10 egal, 3.55 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.27, încredere 8.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Xelaju 1
Municipal 0
▴2.27
▾3.10
▴3.55
1
▴2.27
U3.5
▾1.27
GG
▾1.75
1X
▾1.27
8.0
✓ 1X
▾1.278.0
Antigua GFC vs Xelaju, Liga Nacional, start la 02:00. Cote: 1.78 gazde, 3.70 egal, 4.40 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.27, încredere 6.0/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Antigua3
Xelaju0
▴1.78
▴3.70
▾4.40
X2
2.07
O1.5
1.27
GG
▾1.78
O1.5
▾1.27
6.0
✓ O1.5
▾1.276.0
Xelaju vs Malacateco, Liga Nacional, start la 19:00. Cote: 1.47 gazde, 4.20 egal, 7.00 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.47, încredere 5.7/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Xelaju2
Malacateco1
▾1.47
▴4.20
▴7.00
1
▾1.47
U3.5
▴1.35
NG
▾1.74
1
▾1.47
5.7
✓ 1
▾1.475.7
Aurora vs Xelaju, Liga Nacional, start la 22:00. Cote: 2.55 gazde, 3.25 egal, 2.70 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.50, încredere 5.9/10. Scor final 2–1, pontul nu a ieșit.
Final
Aurora FC2
Xelaju 1
▴2.55
▴3.25
▾2.70
2
▾2.70
O1.5
▾1.35
GG
1.85
X2
▾1.50
5.9
X2
▾1.505.9
Xelaju vs Deportivo San Pedro, Liga Nacional, start la 03:00. Cote: 1.50 gazde, 4.10 egal, 6.75 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.50, încredere 8.0/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Xelaju 2
Dep. San Pedro0
1.50
4.10
▾6.75
1
1.50
U3.5
1.33
NG
▾1.72
1
1.50
8.0
✓ 1
1.508.0
Xelaju vs Comunicaciones, Liga Nacional, start la 03:10. Cote: 1.62 gazde, 3.70 egal, 5.30 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.62, încredere 5.7/10. Scor final 2–3, pontul nu a ieșit.
Final
Xelaju 22
Comunicaciones 3
▾1.62
▴3.70
▴5.30
1
▾1.62
O1.5
▾1.33
NG
1.78
1
▾1.62
5.7
1
▾1.625.7
Mictlan vs Xelaju, Liga Nacional, start la 00:00. Cote: 2.12 gazde, 3.30 egal, 3.60 oaspeți. Best Tip: cel mult 2 goluri, cotă 1.62, încredere 3.4/10. Scor final 2–3, pontul nu a ieșit.
Final
Mictlan2
Xelaju3
▴2.12
3.30
▾3.60
X
3.30
U2.5
▾1.62
GG
▴1.97
U2.5
▾1.62
3.4
U2.5
▾1.623.4
Xelaju vs Achuapa, Liga Nacional, start la 04:00. Cote: 1.27 gazde, 5.50 egal, 15.00 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.27, încredere 5.7/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Xelaju3
Achuapa0
▾1.27
▴5.50
▴15.00
1
▾1.27
U2.5
▴1.96
NG
▾1.57
1
▾1.27
5.7
✓ 1
▾1.275.7
Cote: 1.54 gazde, 3.60 egal, 5.20 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.35, încredere 4.2/10. Scor final 2–1.
Final
Xelaju2
Solola1
1.54
3.60
5.20
1
1.54
O1.5
1.35
NG
1.57
O1.5
1.35
4.2
O1.5
1.354.2

Statistici sezon

Liga Nacional Guatemala · Sezon 2026
17Meciuri Procent victorii 41%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri8917
Victorii617
Egaluri134
Înfrângeri156
Goluri marcate181028
Goluri primite61420
Medie goluri marcate2.31.11.6
Medie goluri primite0.81.61.2
Meciuri fără gol primit426
Meciuri fără gol marcat145
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-0
Deplasare0-4
Cea mai severă înfrângere
Acasă2-3
Deplasare3-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare4
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare3
Serii
Victorii2
Înfrângeri1
Penalty-uri
1/ 1
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
1–1
0-15
4–3
16-30
8–0
31-45
3–4
46-60
4–5
61-75
5–6
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0-151
16-302
31-459
46-607
61-7510
76-906
41Galbene
9Roșii
Goluri marcate
Peste 0.571%
12 Meciuri
Peste 1.553%
9 Meciuri
Peste 2.524%
4 Meciuri
Peste 3.518%
3 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat
R. Silva R. Silva 33 GK 8.09
J. Longo J. Longo 31 DEF 7.60
E. Cardoza E. Cardoza 23 FWD 7.27
J. Aparicio J. Aparicio 33 MID 7.19
W. Tebalán W. Tebalán 25 DEF 7.00
P. Báez P. Báez 28 FWD 6.90
S. Cárdenas S. Cárdenas 34 FWD 6.84
K. Ruiz K. Ruiz 30 DEF 6.69
J. Cardona J. Cardona 32 MID 6.68
D. Quirós D. Quirós 24 MID 6.59
A. López A. López 28 MID 6.57
Y. Díaz Y. Díaz 33 MID 6.53
Romário Luiz Romário Luiz 35 MID 6.37
R. Calderon R. Calderon 32 DEF 6.34
G. Gordillo G. Gordillo 31 DEF 6.30
H. Quezada H. Quezada 28 FWD 6.13
M. de León M. de León 35 MID 6.03
C. de Oliveira C. de Oliveira 17 MID 5.93

Clasament

Guatemala - Liga Nacional
# Echipa M G P
1 Xelajú 22 34-19 39
2 Municipal 22 32-21 38
3 Mixco 22 30-26 36
4 Comunicaciones 22 28-26 35
5 Antigua GFC 22 34-29 34
6 Cobán Imperial 22 29-22 32
7 Guastatoya 22 29-21 31
8 Marquense 22 25-29 30
9 Mictlán 22 25-36 27
10 Malacateco 22 19-25 22
11 Aurora 22 14-30 20
12 Achuapa 22 17-32 19
Playoffs

Pronosticuri și ponturi Xelajú

Cauți pronosticuri pentru Xelajú? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Xelajú cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 131 meciuri în care a evoluat Xelajú, cu o acuratețe Best Tip de 74.0%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Liga Nacional, Xelajú a înregistrat 7 victorii, 4 egaluri și 6 înfrângeri în 17 meciuri, marcând 28 goluri (1.6 pe meci) și primind 20, cu 6 meciuri fără gol primit.

Xelajú are în prezent o valoare de piață estimată de €5.26m.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Xelajú rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Xelajú este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.