Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Zlaté Moravce

Zlate Moravce Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€1.00m Ø 21.6 2. liga
82
Meciuri analizate
68.3%
Predictibilitate
DLDLLD
Forma recentă
0.87
Goluri / meci
Zlaté Moravce nu a câștigat în ultimele 7 meciuri
Zlaté Moravce nu a primit cartonaș roșu în ultimele 26 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Humenne vs Zlate Moravce, 2. liga, start la 13:30. Cote: 3.45 gazde, 3.55 egal, 1.98 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.27, încredere 8.0/10. Scor final 2–1, pontul nu a ieșit.
Final
Humenne2
Zlate Moravce1
▴3.45
3.55
▾1.98
2
▾1.98
U3.5
▴1.42
GG
1.60
X2
▾1.27
8.0
X2
▾1.278.0
Zlate Moravce vs Pohronie, 2. liga, start la 16:00. Cote: 1.80 gazde, 3.80 egal, 3.75 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.52, încredere 5.6/10. Scor final 1–3, pontul nu a ieșit.
Final
Zlate Moravce1
Pohronie 3
▴1.80
▴3.80
▾3.75
2
▾3.75
U3.5
▴1.52
GG
▾1.55
U3.5
▴1.52
5.6
U3.5
▴1.525.6
Inter Bratislava vs Zlate Moravce, 2. liga, start la 14:00. Cote: 2.18 gazde, 3.35 egal, 3.15 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.33, încredere 8.0/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Inter Bratislava2
Zlate Moravce2
▴2.18
▾3.35
▾3.15
1
▴2.18
O1.5
▾1.24
NG
▴2.17
1X
▴1.33
8.0
✓ 1X
▴1.338.0
Zlate Moravce vs Petrzalka, 2. liga, start la 17:00. Cote: 2.35 gazde, 3.40 egal, 2.75 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.45, încredere 7.8/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Zlate Moravce0
Petrzalka2
▾2.35
▾3.40
▴2.75
1
▾2.35
U3.5
▴1.45
NG
▴2.35
U3.5
▴1.45
7.8
✓ U3.5
▴1.457.8
Liptovsky Mikulas vs Zlate Moravce, 2. liga, start la 17:00. Cote: 2.08 gazde, 3.55 egal, 3.15 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.52, încredere 4.1/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
L. Mikulas0
Zlate Moravce0
▴2.08
▾3.55
▾3.15
1X
▴1.31
U3.5
▴1.52
GG
▾1.51
U3.5
▴1.52
4.1
✓ U3.5
▴1.524.1
Zlate Moravce vs Lokomotiva Zvolen, 2. liga, start la 16:00. Cote: 1.82 gazde, 3.75 egal, 4.00 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.44, încredere 8.8/10. Scor final 4–0, pontul nu a ieșit.
Final
Zlate Moravce4
Zvolen0
▴1.82
▾3.75
▾4.00
1
▴1.82
U3.5
▴1.44
NG
▴2.12
U3.5
▴1.44
8.8
U3.5
▴1.448.8

Statistici sezon

2. liga Slovacia · Sezon 2026
15Meciuri Procent victorii 20%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri7815
Victorii123
Egaluri325
Înfrângeri347
Goluri marcate7714
Goluri primite81119
Medie goluri marcate1.00.90.9
Medie goluri primite1.11.41.3
Meciuri fără gol primit336
Meciuri fără gol marcat426
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-0
Deplasare0-1
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-3
Deplasare3-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare3
Serii
Victorii2
Înfrângeri3
Penalty-uri
2/ 2
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
0–1
0-15
3–1
16-30
4–7
31-45
3–4
46-60
3–3
61-75
1–3
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
16-301
31-455
46-605
61-752
76-9013
30Galbene
1Roșii
Goluri marcate
Peste 0.560%
9 Meciuri
Peste 1.520%
3 Meciuri
Peste 2.57%
1 Meciuri
Peste 3.57%
1 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Slovacia - 2. liga
# Echipa M G P
1 Šamorín 15 27-16 33
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 15 29-24 29
4 Tatran Prešov 15 24-19 25
5 Pohronie 15 23-19 24
6 Žilina II 15 21-18 24
7 Galanta 15 23-26 23
8 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
9 Baník Lehota p.Vtáčnikom 15 22-22 22
10 Inter Bratislava 15 33-22 21
11 Slovan Bratislava II 15 22-20 18
12 Malženice 15 21-23 16
13 Zlaté Moravce 15 14-19 14
14 Humenné 15 14-25 13
15 Lokomotíva Zvolen 15 15-24 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Pronosticuri și ponturi Zlaté Moravce

Cauți pronosticuri pentru Zlaté Moravce? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Zlaté Moravce cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 82 meciuri în care a evoluat Zlaté Moravce, cu o acuratețe Best Tip de 68.3%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din 2. liga, Zlaté Moravce a înregistrat 3 victorii, 5 egaluri și 7 înfrângeri în 15 meciuri, marcând 14 goluri (0.9 pe meci) și primind 19, cu 6 meciuri fără gol primit.

Zlaté Moravce are în prezent o valoare de piață estimată de €1.00m.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Zlaté Moravce rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Zlaté Moravce este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.