Pronostic Forge vs Supra du Quebec - 16 sept. 2026
Rezultatul din tur
Forge 1–1 Supra du Quebec
Scor general
Forge 2–1 Supra du Quebec
11.60
X4.00
24.85
Pronosticuri
Încredere
Best Tip
Peste 2.5
1.66
Cel puțin 3 goluri
2.8/10
1X2
X22.30
1.4/10
Total goluri
Peste 2.51.66
2.8/10
Ambele marchează
Da1.73
6.0/10
Bet Builder
X2 & Peste 1.52.67
1.0/10
Scor corect
Statistici: pronostic vs real
AISupra du Quebec
xGForge: 1.35Supra du Quebec: 1.11
PosesieForge: 55%Supra du Quebec: 45%
Total șuturiForge: 16Supra du Quebec: 9
Șuturi pe poartăForge: 5Supra du Quebec: 3
Șuturi pe lângă poartăForge: 8Supra du Quebec: 4
CornereForge: 6Supra du Quebec: 3
Cartonașe galbeneForge: 3Supra du Quebec: 3
xGForge: 0.68Supra du Quebec: 0.68
PosesieForge: 36%Supra du Quebec: 64%
Total șuturiForge: 8Supra du Quebec: 11
Șuturi pe poartăForge: 2Supra du Quebec: 3
Șuturi pe lângă poartăForge: 4Supra du Quebec: 3
CornereForge: 6Supra du Quebec: 5
Cartonașe galbeneForge: 1Supra du Quebec: 3
xGForge: 0.681.35Supra du Quebec: 0.681.11
PosesieForge: 36%55%Supra du Quebec: 64%45%
Total șuturiForge: 816Supra du Quebec: 119
Șuturi pe poartăForge: 25Supra du Quebec: 33
Șuturi pe lângă poartăForge: 48Supra du Quebec: 34
CornereForge: 66Supra du Quebec: 53
Cartonașe galbeneForge: 13Supra du Quebec: 33
Statistici
Medie / meci
Supra du Quebec
xGForge: 1.26Supra du Quebec: 1.31
Total goluriForge: 2.3Supra du Quebec: 3.1
Goluri marcateForge: 1.4Supra du Quebec: 1.4
Goluri primiteForge: 0.9Supra du Quebec: 1.7
PosesieForge: 48%Supra du Quebec: 53%
Total șuturiForge: 15.6Supra du Quebec: 13.9
Șuturi pe poartăForge: 4.9Supra du Quebec: 4.8
Șuturi pe lângă poartăForge: 7.1Supra du Quebec: 6.4
FaulturiForge: 13.4Supra du Quebec: 15.6
CornereForge: 5.7Supra du Quebec: 4.7
Offside-uriForge: 1.3Supra du Quebec: 1.9
Cartonașe galbeneForge: 2.9Supra du Quebec: 2.78
Total paseForge: 396Supra du Quebec: 475
Formă
Ultimele 10 meciuri
Supra du Quebec
VictoriiForge: 4Supra du Quebec: 2
Peste 1.5 goluriForge: 7Supra du Quebec: 9
Peste 2.5 goluriForge: 4Supra du Quebec: 5
Peste 3.5 goluriForge: 2Supra du Quebec: 3
Ambele au marcatForge: 5Supra du Quebec: 8
Victorii surprizăForge: 0Supra du Quebec: 0
Înfrângeri surprizăForge: 0Supra du Quebec: 0
H2H
Toate meciurile directe 5
3Victorii
1Egaluri
1Victorii
Ultimele meciuri directe 5
2.4Goluri pe meci
60%Ambele au marcat
40%Peste 2.5 goluri
01 sept. 2026: Supra du Quebec 1–1 Forge
29 aug. 2026: Supra du Quebec 1–0 Forge
20 aug. 2026: Forge 3–2 Supra du Quebec
05 iul. 2026: Supra du Quebec 1–2 Forge
13 mai 2026: Forge 1–0 Supra du Quebec
Scorurile sunt afișate ca în meci, cu gazdele primele
Meciuri recente
Nu există meciuri pentru această selecție.
Nu există meciuri pentru această selecție.