Sari la conținut
Canadian Championship Canada
Cu tehnologia NT Apex AI

Pronosticuri Canadian Championship Canada

Pe această pagină poți vedea analize și pronosticuri pentru Canadian Championship Canada. Se iau în calcul date statistice, forma echipelor și istoricul recent al meciurilor, iar pronosticurile sunt generate automat de AI, cu o acuratețe de peste 73%.

12 Echipe
22
Meciuri analizate
73%
Rată de predictibilitate
69%
Peste 2.5
83%
BTTS
Statistici
48% 38% 14%
Victorii gazde 48% Egaluri 38% Victorii oaspeți 14%
90%
Peste 1.5
69%
Peste 2.5
52%
Peste 3.5
83%
BTTS

Predicții Meciuri

Niciun meci programat

Meciuri Recente

Quarter-finals9 iul. 2026 – 12 aug. 20266
Atletico Ottawa vs Supra du Quebec, start la 00:00. Cote: 2.07 gazde, 3.55 egal, 3.20 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.51, încredere 8.0/10. Scor final 3–3, pontul a ieșit.
Final
Atletico OttawaAtl. Ottawa3
Supra du Quebec3
▾2.07
▾3.55
▴3.20
1
▾2.07
O2.5
1.57
GG
1.51
GG
1.51
8.0
✓ GG
1.518.0
Cavalry FC vs Vancouver Whitecaps, start la 02:30. Cote: 3.85 gazde, 3.90 egal, 1.78 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.22, încredere 7.3/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Cavalry FCCavalry1
Vancouver WhitecapsVancouver1
▴3.85
▴3.90
▾1.78
2
▾1.78
O1.5
▾1.20
GG
▾1.58
X2
▾1.22
7.3
✓ X2
▾1.227.3
CF Montreal vs Vancouver FC, start la 00:30. Cote: 1.29 gazde, 5.40 egal, 8.30 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 1.5 goluri, cotă 1.19, încredere 4.3/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
CF Montreal 2
Vancouver FC1
▾1.29
▴5.40
▾8.30
X2
3.50
O1.5
▾1.19
GG
▾1.92
O1.5
▴1.19
4.3
✓ O1.5
▴1.194.3
Vancouver Whitecaps vs Cavalry FC, start la 03:30. Cote: 1.45 gazde, 4.60 egal, 5.70 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.45, încredere 4.5/10. Scor final 4–1, pontul a ieșit.
Final
Vancouver WhitecapsVancouver4
Cavalry FCCavalry1
▾1.45
▴4.60
▴5.70
1
▾1.45
O2.5
▾1.42
GG
▾1.57
1
▾1.45
4.5
✓ 1
▾1.454.5
Vancouver FC vs CF Montreal, start la 03:00. Cote: 4.30 gazde, 3.70 egal, 1.73 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 1.5 goluri, cotă 1.27, încredere 4.4/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Vancouver FC1
CF Montreal2
▴4.30
▴3.70
▾1.73
2
▾1.73
O1.5
▾1.27
GG
▴1.78
O1.5
▾1.27
4.4
✓ O1.5
▾1.274.4
Supra du Quebec vs Atletico Ottawa, start la 00:00. Cote: 2.57 gazde, 3.40 egal, 2.45 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.55, încredere 5.0/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Supra du Quebec3
Atletico OttawaAtl. Ottawa1
2.57
3.40
2.45
X2
1.42
O2.5
1.65
GG
▾1.55
GG
▾1.55
5.0
✓ GG
▾1.555.0
Quarter-finals21 mai 2025 – 10 iul. 20258
Vancouver Whitecaps vs Valour, start la 03:00. Cote: 1.27 gazde, 4.90 egal, 9.25 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.27, încredere 6.8/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Vancouver WhitecapsVancouver2
Valour1
1.27
4.90
9.25
1
1.27
O2.5
1.65
GG
2.10
1
1.27
6.8
✓ 1
1.276.8
CF Montreal vs Forge, start la 00:00. Cote: 2.00 gazde, 3.30 egal, 3.40 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.73, încredere 4.3/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
CF Montreal2
Forge2
2.00
3.30
3.40
2
3.40
U3.5
1.28
GG
1.77
X2
1.73
4.3
✓ X2
1.734.3
Cavalry vs Vancouver, start la 02:30. Cote: 1.44 gazde, 3.94 egal, 6.50 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.45, încredere 3.8/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Cavalry1
VancouverVancouver FC1
1.44
3.94
6.50
1
1.45
O2.5
1.80
NG
1.80
1
1.45
3.8
1
1.453.8
York United vs Atletico Ottawa, start la 00:00. Cote: 2.75 gazde, 3.25 egal, 2.30 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.36, încredere 4.3/10. Scor final 3–4, pontul nu a ieșit.
Final
York United 3
Atletico OttawaAtl. Ottawa4
2.75
3.25
2.30
X2
1.38
U3.5
1.36
GG
1.62
U3.5
1.36
4.3
U3.5
1.364.3
Atletico Ottawa vs York United, start la 00:00. Cote: 1.79 gazde, 3.35 egal, 4.10 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 1.5 goluri, cotă 1.32, încredere 6.8/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Atletico OttawaAtl. Ottawa2
York United1
1.79
3.35
4.10
1
1.79
O1.5
1.32
GG
1.86
O1.5
1.32
6.8
✓ O1.5
1.326.8
Vancouver vs Cavalry, start la 03:00. Cote: 3.68 gazde, 3.54 egal, 1.81 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.22, încredere 7.3/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
VancouverVancouver FC1
Cavalry1
3.68
3.54
1.81
2
1.81
U3.5
1.37
NG
2.05
X2
1.22
7.3
✓ X2
1.227.3
Valour vs Vancouver Whitecaps, start la 01:30. Cote: 4.75 gazde, 3.60 egal, 1.62 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 1.5 goluri, cotă 1.29, încredere 3.9/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Valour2
Vancouver WhitecapsVancouver2
4.75
3.60
1.62
2
1.62
O1.5
1.29
GG
1.87
O1.5
1.29
3.9
✓ O1.5
1.293.9
Forge vs CF Montreal, start la 00:00. Cote: 3.75 gazde, 3.36 egal, 1.87 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele înscriu, cotă 1.50, încredere 4.4/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Forge1
CF Montreal0
3.75
3.36
1.87
1
3.75
O1.5
1.32
NG
1.82
HS
1.50
4.4
✓ HS
1.504.4

Echipe

Pronosticuri și Ponturi Canadian Championship Canada

Descoperă cele mai recente predicții și ponturi pentru Canadian Championship Canada, generate de algoritmul nostru AI, NT Apex. Am analizat 22 meciuri ale celor 12 echipe din Canadian Championship Canada, cu o rată de acuratețe a celui mai bun pont de peste 73%. Predicțiile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În acest sezon, 69% din meciurile din Canadian Championship Canada s-au încheiat cu peste 2.5 goluri, iar Ambele Marchează a fost validat în 83% dintre partide. Toate predicțiile finalizate din Canadian Championship Canada rămân vizibile — verifică istoricul nostru oricând.

Canadian Championship Canada este printre competițiile cu cele mai multe goluri pe care le urmărim. Gazdele câștigă 48% dintre meciuri, cu egaluri în 38%.

Pronosticurile noastre de fotbal AI merg mult dincolo de Canadian Championship Canada, acoperind peste 700 de competiții din întreaga lume.