Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Alta

Alta Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

50
Tipované zápasy
74.0%
Úspešnosť tipov
DWLLLL
Aktuálna forma
2.60
Góly / zápas
Alta je doma v posledných 5 zápasoch neporazený
Alta inkasoval aspoň 1 gól v posledných 7 zápasoch
Alta mal v posledných 8 zápasoch viac ako 1.5 gólu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Kjelsas vs Alta, 2. Division - Group 2, výkop 12:00. Kurzy: 1.33 domáci, 5.25 remíza, 6.00 hostia. Best Tip: aspoň 4 góly v zápase, kurz 1.55, dôvera 6.2/10. Konečný výsledok 6–4, tip trafený.
Kon.
Kjelsas6
Alta4
1.33
5.25
6.00
2
6.00
O3.5
1.55
Nie
2.80
O3.5
1.55
6.2
✓ O3.5
1.556.2
Alta vs Eidsvold, 2. Division - Group 2, výkop 12:00. Kurzy: 2.52 domáci, 3.98 remíza, 2.22 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.23, dôvera 6.5/10. Konečný výsledok 3–5, tip trafený.
Kon.
Alta3
Eidsvold5
2.52
3.98
2.22
X2
1.44
O2.5
1.23
Áno
1.28
O2.5
1.23
6.5
✓ O2.5
1.236.5
Alta vs Stjordals-Blink, 2. Division - Group 2, výkop 17:00. Kurzy: 2.64 domáci, 3.85 remíza, 2.17 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.27, dôvera 9.0/10. Konečný výsledok 1–4, tip trafený.
Kon.
Alta1
Stjordals-Bli4
2.64
3.85
2.17
1
2.64
O2.5
1.27
Áno
1.29
O2.5
1.27
9.0
✓ O2.5
1.279.0
Alta vs Ull/Kisa, 2. Division - Group 2, výkop 12:00. Kurzy: 2.50 domáci, 3.86 remíza, 2.25 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.28, dôvera 9.4/10. Konečný výsledok 2–4, tip trafený.
Kon.
Alta2
Ull/Kisa4
2.50
3.86
2.25
1X
1.51
O2.5
1.28
Áno
1.29
O2.5
1.28
9.4
✓ O2.5
1.289.4
Asker vs Alta, 2. Division - Group 2, výkop 13:30. Kurzy: 2.55 domáci, 3.75 remíza, 2.24 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.32, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 0–5, tip netrafený.
Kon.
Asker0
Alta5
2.55
3.75
2.24
1X
1.59
O3.5
1.85
Áno
1.32
ODG
1.32
8.5
ODG
1.328.5
Alta vs Rana, 2. Division - Group 2, výkop 17:30. Kurzy: 2.10 domáci, 3.75 remíza, 2.70 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.40, dôvera 5.1/10. Konečný výsledok 3–3, tip trafený.
Kon.
Alta3
Rana3
2.10
3.75
2.70
X2
1.60
O2.5
1.40
Áno
1.40
O2.5
1.40
5.1
✓ O2.5
1.405.1

Štatistiky sezóny

3. Division - Girone 5 Nórsko · Sezóna 2026
26Zápasy Percento výhier 54%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy131326
Výhry9514
Remízy336
Prehry156
Strelené góly392564
Inkasované góly162541
Priemer strelených gólov3.01.92.5
Priemer inkasovaných gólov1.21.91.6
Čisté kontá527
Bez streleného gólu235
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma6-0
Vonku1-5
Najvyššia prehra
Doma0-2
Vonku6-1
Najviac strelených gólov
Doma8
Vonku5
Najviac inkasovaných gólov
Doma4
Vonku6
Série
Výhry5
Prehry2
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
14–4
0-15
11–5
16-30
11–7
31-45
8–7
46-60
9–6
61-75
12–11
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
31-451
61-751
76-901
3Žlté
5Červené
Strelené góly
Nad 0.581%
21 zápasov
Nad 1.569%
18 zápasov
Nad 2.538%
10 zápasov
Nad 3.527%
7 zápasov
Nad 4.515%
4 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
M. Eltermanis M. Eltermanis 44 GK 7.49
C. Reginiussen C. Reginiussen 36 FWD 7.33
T. Norbye T. Norbye 20 DEF 7.21
A. Honka-Hallila A. Honka-Hallila 24 GK 7.18
T. Suhr-Stamnes T. Suhr-Stamnes 23 FWD 7.09
N. Antonsen N. Antonsen 27 DEF 7.05
F. Jacobsen F. Jacobsen 28 MID 7.04
E. Smirnov E. Smirnov 29 DEF 7.02
P. Brekke P. Brekke 20 FWD 6.93
M. Opgård M. Opgård 20 MID 6.70
M. Larsen M. Larsen 25 MID 6.67
J. Lamark J. Lamark 23 DEF 6.66
G. Åkesson G. Åkesson - FWD 6.55
J. Andersen J. Andersen 22 DEF 6.54
S. Mahlamäki S. Mahlamäki 29 - 6.51
Z. Bello Z. Bello 23 MID 6.45
P. Eriksson P. Eriksson 19 DEF 6.45
A. Degerstrøm A. Degerstrøm 19 MID 6.44
T. Hestad T. Hestad 25 - 6.39
N. Skum N. Skum 22 DEF 6.30
K. Holsbø K. Holsbø 21 MID 6.25
G. Olsen G. Olsen 22 MID -

Tabuľka

Nórsko - 3. Division - Girone 5
# Tím Z G B
1 Skedsmo 26 64-37 56
2 Fløya 26 78-35 54
3 Harstad 26 86-43 52
4 Alta 26 64-41 48
5 Finnsnes 26 49-46 40
6 Skjetten 26 63-57 39
7 Kongsvinger II 26 58-72 38
8 Lillestrøm II 26 83-62 34
9 Tromsø II 26 52-43 33
10 Strømsgodset II 26 62-59 33
11 Fauske Sprint 26 64-98 31
12 Skjervøy 26 40-73 27
13 Bossekop 26 48-89 22
14 Ulfstind 26 41-97 15

Tipy a predpovede na Alta

Hľadáte tipy na Alta? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Alta, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 50 zápasov s účasťou Alta s úspešnosťou Best Tip 74.0%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne 3. Division - Girone 5 má Alta po 26 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 14, remízy: 6, prehry: 6. Strelené góly: 64 (2.5 na zápas), inkasované: 41, čisté kontá: 7.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Alta zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Alta je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.