Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Bavois

Bavois Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€125.00Th. Ø 25.0 1. Liga Promotion
70
Tipované zápasy
51.4%
Úspešnosť tipov
LLLLLW
Aktuálna forma
1.20
Góly / zápas
Bavois prehral v ostatných 6 zápasoch
Bavois je vonku v posledných 6 zápasoch bez výhry
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Basel II vs Bavois, 1. Liga Promotion, výkop 14:30. Kurzy: 2.02 domáci, 3.80 remíza, 3.05 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.32, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 3–1, tip trafený.
Kon.
Basel II3
Bavois1
▾2.02
▾3.80
▴3.05
1
▾2.02
O2.5
▾1.40
Áno
▾1.41
1X
▾1.32
5.0
✓ 1X
▾1.325.0
Bavois vs Amical Saint-Prex, 1. Liga Promotion, výkop 15:00. Kurzy: 1.58 domáci, 4.30 remíza, 4.45 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.52, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–2, tip netrafený.
Kon.
Bavois0
Amical St-Prex2
▾1.58
4.30
▴4.45
X2
▾2.18
O2.5
1.47
Áno
▾1.52
ODG
▾1.52
5.0
ODG
▾1.525.0
Breitenrain vs Bavois, 1. Liga Promotion, výkop 14:30. Kurzy: 2.32 domáci, 3.60 remíza, 2.72 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.39, dôvera 3.6/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Kon.
Breitenrain1
Bavois0
2.32
▴3.60
▴2.72
1
2.32
U3.5
▾1.52
Nie
▾2.45
1X
1.39
3.6
✓ 1X
1.393.6
Biel-Bienne vs Bavois, 1. Liga Promotion, výkop 18:00. Kurzy: 1.55 domáci, 4.30 remíza, 4.65 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.55, dôvera 10/10. Konečný výsledok 2–0, tip trafený.
Kon.
Biel2
Bavois0
▾1.55
▾4.30
▴4.65
1
▾1.55
O2.5
1.38
Áno
1.47
1
▾1.55
10
✓ 1
▾1.5510
Bavois vs Luzern II, 1. Liga Promotion, výkop 14:00. Kurzy: 1.75 domáci, 4.25 remíza, 3.55 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.25, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 0–1, tip netrafený.
Kon.
Bavois 0
Luzern II1
▴1.75
▾4.25
▴3.55
1
▴1.75
O2.5
▴1.25
Áno
1.29
1X
▾1.25
8.5
1X
▾1.258.5
Bavois vs Bulle, 1. Liga Promotion, výkop 15:00. Kurzy: 2.18 domáci, 3.75 remíza, 2.77 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.39, dôvera 7.8/10. Konečný výsledok 3–0, tip trafený.
Kon.
Bavois3
Bulle0
▴2.18
▾3.75
▾2.77
2
▾2.77
O2.5
▴1.39
Áno
▴1.37
O2.5
▴1.39
7.8
✓ O2.5
▴1.397.8
Lugano II vs Bavois, 1. Liga Promotion, výkop 16:30. Kurzy: 3.90 domáci, 4.20 remíza, 1.77 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.47, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 3–2, tip trafený.
Kon.
Lugano II3
Bavois2
▴3.90
▾4.20
1.77
2
1.77
O2.5
▴1.42
Áno
▴1.47
ODG
▴1.47
5.0
✓ ODG
▴1.475.0
Bavois vs Bruhl, 1. Liga Promotion, výkop 15:00. Kurzy: 2.67 domáci, 3.70 remíza, 2.30 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.40, dôvera 4.1/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Bavois0
Bruhl0
▴2.67
▴3.70
2.30
2
2.30
O2.5
▴1.40
Nie
▾2.87
X2
▾1.40
4.1
✓ X2
▾1.404.1
Bavois vs Zurich II, 1. Liga Promotion, výkop 15:00. Kurzy: 1.63 domáci, 4.20 remíza, 4.35 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.63, dôvera 7.6/10. Konečný výsledok 2–2, tip netrafený.
Kon.
Bavois2
Zurich II2
▾1.63
▴4.20
▴4.35
1
▾1.63
O2.5
▾1.40
Nie
▾2.55
1
▾1.63
7.6
1
▾1.637.6

Štatistiky sezóny

1. Liga Promotion Švajčiarsko · Sezóna 2026
13Zápasy Percento výhier 15%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy5813
Výhry112
Remízy202
Prehry279
Strelené góly5712
Inkasované góly51419
Priemer strelených gólov1.00.90.9
Priemer inkasovaných gólov1.01.81.5
Čisté kontá213
Bez streleného gólu336
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-0
Vonku0-2
Najvyššia prehra
Doma0-2
Vonku3-1
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku2
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku3
Série
Výhry1
Prehry1
Penalty
0/ 1
0% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
2–2
0-15
0–3
16-30
2–3
31-45
3–4
46-60
2–1
61-75
2–4
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
46-601
1Žlté
1Červené
Strelené góly
Nad 0.554%
7 zápasov
Nad 1.531%
4 zápasov
Nad 2.58%
1 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Švajčiarsko - 1. Liga Promotion
# Tím Z G B
1 Bulle 14 31-20 30
2 FC Schaffhausen 12 30-13 28
3 Biel-Bienne 13 28-15 28
4 Cham 14 25-19 27
5 Paradiso 14 27-15 25
6 Grand-Saconnex 14 27-20 24
7 Zürich II 14 29-25 21
8 Breitenrain 14 21-20 21
9 Brühl 14 18-18 20
10 Basel II 14 24-26 19
11 YF Juventus 14 19-22 19
12 Amical Saint-Prex 14 18-26 19
13 Kreuzlingen 14 22-26 15
14 Young Boys II 14 29-36 15
15 Lugano II 14 21-33 13
16 Luzern II 14 21-33 11
17 Bellinzona 14 10-26 9
18 Bavois 13 12-19 8
Promotion - Challenge League Relegation

Tipy a predpovede na Bavois

Hľadáte tipy na Bavois? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Bavois, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 70 zápasov s účasťou Bavois s úspešnosťou Best Tip 51.4%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne 1. Liga Promotion má Bavois po 13 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 2, remízy: 2, prehry: 9. Strelené góly: 12 (0.9 na zápas), inkasované: 19, čisté kontá: 3.

Bavois má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €125.00Th..

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Bavois zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Bavois je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.