Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Bulle

Bulle Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€50.00Th. Ø 21.0 1. Liga Promotion
51
Tipované zápasy
80.4%
Úspešnosť tipov
WWWWLW
Aktuálna forma
2.07
Góly / zápas
Bulle inkasoval aspoň 1 gól v posledných 10 zápasoch
Bulle nemal v posledných 29 zápasoch žiadnu červenú kartu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Bellinzona vs Bulle, 1. Liga Promotion, výkop 15:00. Kurzy: 2.60 domáci, 3.70 remíza, 2.57 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.42, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–1, tip netrafený.
Kon.
Bellinzona0
Bulle1
▾2.60
▾3.70
▴2.57
2
▴2.57
O2.5
▴1.42
Áno
▴1.38
O2.5
▴1.42
5.0
O2.5
▴1.425.0
Bulle vs Grand-Saconnex, 1. Liga Promotion, výkop 14:00. Kurzy: 2.30 domáci, 3.80 remíza, 2.85 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.40, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 3–2, tip trafený.
Kon.
Bulle3
Grand-Saconnex2
▴2.30
▾3.80
▾2.85
1
▴2.30
O2.5
▴1.35
Nie
3.05
1X
▴1.40
8.5
✓ 1X
▴1.408.5
Kreuzlingen vs Bulle, 1. Liga Promotion, výkop 18:00. Kurzy: 2.57 domáci, 3.80 remíza, 2.27 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.37, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 2–3, tip trafený.
Kon.
Kreuzlingen2
Bulle3
2.57
3.80
2.27
2
▴2.42
O2.5
1.40
Áno
1.37
ODG
1.37
5.0
✓ ODG
1.375.0
Cham vs Bulle, 1. Liga Promotion, výkop 15:00. Kurzy: 1.93 domáci, 3.90 remíza, 3.35 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.29, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 2–4, tip netrafený.
Kon.
Cham2
Bulle4
▾1.93
▾3.90
▴3.35
1
▾1.93
U3.5
▾1.90
Nie
▾2.82
1X
▾1.29
5.0
1X
▾1.295.0
Bulle vs Schaffhausen, 1. Liga Promotion, výkop 18:30. Kurzy: 2.40 domáci, 3.65 remíza, 2.52 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.47, dôvera 6.9/10. Konečný výsledok 0–1, tip netrafený.
Kon.
Bulle0
Schaffhausen1
2.40
3.65
2.52
1
▴2.40
O2.5
▴1.47
Áno
▴1.44
O2.5
▴1.47
6.9
O2.5
▴1.476.9
Basel II vs Bulle, 1. Liga Promotion, výkop 14:30. Kurzy: 2.22 domáci, 3.95 remíza, 2.62 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.33, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
Basel II1
Bulle2
2.22
3.95
▴2.62
1X
▾1.42
O2.5
▾1.33
Áno
▾1.33
O2.5
▾1.33
8.5
✓ O2.5
▾1.338.5
Bavois vs Bulle, 1. Liga Promotion, výkop 15:00. Kurzy: 2.18 domáci, 3.75 remíza, 2.77 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.39, dôvera 7.8/10. Konečný výsledok 3–0, tip trafený.
Kon.
Bavois3
Bulle0
▴2.18
▾3.75
▾2.77
2
▾2.77
O2.5
▴1.39
Áno
▴1.37
O2.5
▴1.39
7.8
✓ O2.5
▴1.397.8
Bulle vs Biel-Bienne, 1. Liga Promotion, výkop 14:00. Kurzy: 2.95 domáci, 3.90 remíza, 2.07 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.29, dôvera 7.7/10. Konečný výsledok 1–1, tip netrafený.
Kon.
Bulle1
Biel1
▾2.95
▾3.90
▴2.07
X2
▴1.34
O2.5
1.29
Áno
1.30
O2.5
1.29
7.7
O2.5
1.297.7
Bulle vs Young Boys II, 1. Liga Promotion, výkop 18:30. Kurzy: 1.83 domáci, 4.15 remíza, 3.75 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.33, dôvera 7.1/10. Konečný výsledok 3–0, tip trafený.
Kon.
Bulle3
Young Boys II0
▾1.83
▾4.15
▴3.75
1
▾1.83
O2.5
▴1.33
Áno
▴1.36
O2.5
▴1.33
7.1
✓ O2.5
▴1.337.1
Luzern II vs Bulle, 1. Liga Promotion, výkop 13:00. Kurzy: 2.65 domáci, 3.95 remíza, 2.27 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.25, dôvera 7.3/10. Konečný výsledok 2–3, tip trafený.
Kon.
Luzern II2
Bulle3
▴2.65
▾3.95
▾2.27
2
▾2.27
O3.5
▴1.61
Áno
▴1.25
ODG
▴1.25
7.3
✓ ODG
▴1.257.3
Vevey Sports vs Bulle, 1. Liga Promotion, výkop 16:30. Kurzy: 6.90 domáci, 5.70 remíza, 1.37 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.37, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 2–3, tip trafený.
Kon.
Vevey 2
Bulle3
▴6.90
▴5.70
▾1.37
2
▾1.37
O2.5
▾1.27
Áno
▴1.44
2
▾1.37
8.0
✓ 2
▾1.378.0

Štatistiky sezóny

1. Liga Promotion Švajčiarsko · Sezóna 2026
14Zápasy Percento výhier 64%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy6814
Výhry369
Remízy213
Prehry112
Strelené góly121931
Inkasované góly71320
Priemer strelených gólov2.02.42.2
Priemer inkasovaných gólov1.21.61.4
Čisté kontá112
Bez streleného gólu112
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-0
Vonku1-4
Najvyššia prehra
Doma0-1
Vonku3-0
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku4
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku3
Série
Výhry2
Prehry1
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
2–3
0-15
9–1
16-30
5–6
31-45
5–3
46-60
4–3
61-75
4–5
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.586%
12 zápasov
Nad 1.571%
10 zápasov
Nad 2.550%
7 zápasov
Nad 3.514%
2 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Švajčiarsko - 1. Liga Promotion
# Tím Z G B
1 Bulle 14 31-20 30
2 FC Schaffhausen 12 30-13 28
3 Biel-Bienne 13 28-15 28
4 Cham 14 25-19 27
5 Paradiso 14 27-15 25
6 Grand-Saconnex 14 27-20 24
7 Zürich II 14 29-25 21
8 Breitenrain 14 21-20 21
9 Brühl 14 18-18 20
10 Basel II 14 24-26 19
11 YF Juventus 14 19-22 19
12 Amical Saint-Prex 14 18-26 19
13 Kreuzlingen 14 22-26 15
14 Young Boys II 14 29-36 15
15 Lugano II 14 21-33 13
16 Luzern II 14 21-33 11
17 Bellinzona 14 10-26 9
18 Bavois 13 12-19 8
Promotion - Challenge League Relegation

Tipy a predpovede na Bulle

Hľadáte tipy na Bulle? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Bulle, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 51 zápasov s účasťou Bulle s úspešnosťou Best Tip 80.4%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne 1. Liga Promotion má Bulle po 14 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 9, remízy: 3, prehry: 2. Strelené góly: 31 (2.2 na zápas), inkasované: 20, čisté kontá: 2.

Bulle má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €50.00Th..

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Bulle zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Bulle je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.