Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Be1 NFA

Be1 NFA Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

82
Tipované zápasy
67.1%
Úspešnosť tipov
LDDWWD
Aktuálna forma
1.60
Góly / zápas
Be1 NFA skóroval vo všetkých z posledných 10 zápasov
Be1 NFA je v posledných 11 zápasoch neporazený
Be1 NFA je doma v posledných 8 zápasoch neporazený
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Zalgiris II vs Be1 NFA, 1 Lyga, výkop 12:00. Kurzy: 3.15 domáci, 3.55 remíza, 2.05 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.61, dôvera 2.0/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Zalgiris 22
Be1 NFA1
▾3.15
▾3.55
▴2.05
2
▴2.05
U3.5
▾1.61
Nie
▾2.47
U3.5
▾1.61
2.0
✓ U3.5
▾1.612.0
Be1 NFA vs Atmosfera, 1 Lyga, výkop 15:30. Kurzy: 1.86 domáci, 3.85 remíza, 3.75 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.24, dôvera 2.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Be1 NFA1
Atmosfera1
▾1.86
▴3.85
▴3.75
X
▴3.85
O2.5
▴1.55
Áno
▴1.54
1X
▾1.24
2.0
✓ 1X
▾1.242.0
Be1 NFA vs Babrungas, 1 Lyga, výkop 15:30. Kurzy: 3.25 domáci, 3.30 remíza, 2.20 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.30, dôvera 1.2/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Be1 NFA1
Babrungas1
▴3.25
3.30
▾2.20
X2
1.30
U3.5
▾1.32
Nie
▾2.10
X2
▾1.30
1.2
✓ X2
▾1.301.2
Tauras vs Be1 NFA, 1 Lyga, výkop 12:00. Kurzy: 2.52 domáci, 3.40 remíza, 2.85 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.55, dôvera 6.2/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
Tauras 1
Be1 NFA2
▴2.52
3.40
▾2.85
X2
1.54
O2.5
1.55
Áno
▾1.49
O2.5
▾1.55
6.2
✓ O2.5
▾1.556.2
Be1 NFA vs Neptuna Klaipeda, 1 Lyga, výkop 15:30. Kurzy: 1.92 domáci, 3.65 remíza, 3.65 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.92, dôvera 3.8/10. Konečný výsledok 2–0, tip trafený.
Kon.
Be1 NFA2
Neptunas0
▾1.92
▾3.65
▴3.65
1
▾1.92
O2.5
▴1.68
Áno
▴1.64
1
▾1.92
3.8
✓ 1
▾1.923.8
Be1 NFA vs Dainava, 1 Lyga, výkop 15:30. Kurzy: 2.02 domáci, 3.40 remíza, 3.25 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.28, dôvera 8.1/10. Konečný výsledok 2–2, tip trafený.
Kon.
Be1 NFA2
Dainava2
▾2.02
▾3.40
▴3.25
1
▾2.02
U3.5
▾1.38
Nie
▾2.20
1X
▾1.28
8.1
✓ 1X
▾1.288.1
Be1 NFA vs Transinvest 2, 1 Lyga, výkop 15:30. Kurzy: 1.36 domáci, 5.60 remíza, 7.20 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.35, dôvera 3.2/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Be1 NFA2
Transinvest 21
▾1.36
▴5.60
▴7.20
X2
3.05
O2.5
▾1.35
Áno
▴1.67
O2.5
▴1.35
3.2
✓ O2.5
▴1.353.2
FA Siauliai II vs Be1 NFA, 1 Lyga, výkop 17:00. Kurzy: 4.60 domáci, 3.90 remíza, 1.63 hostia. Best Tip: domáci dajú gól, kurz 1.45, dôvera 3.2/10. Konečný výsledok 0–2, tip netrafený.
Kon.
Siauliai 20
Be1 NFA2
▾4.60
▾3.90
▴1.63
1X
▾2.08
U3.5
▾1.64
Áno
▴1.62
HS
▾1.45
3.2
HS
▾1.453.2
Be1 NFA vs Panevezys II, 1 Lyga, výkop 16:00. Kurzy: 1.62 domáci, 3.95 remíza, 4.75 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.62, dôvera 2.8/10. Konečný výsledok 4–1, tip trafený.
Kon.
Be1 NFA4
Panevezys II1
1.62
3.95
4.75
1
1.62
O2.5
1.57
Nie
2.20
1
1.62
2.8
✓ 1
1.622.8
Be1 NFA vs Trakai II, 1 Lyga, výkop 16:00. Kurzy: 1.56 domáci, 4.00 remíza, 4.70 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.55, dôvera 4.1/10. Konečný výsledok 3–1.
Kon.
Be1 NFA3
Trakai II1
1.56
4.00
4.70
X2
2.25
U3.5
1.55
Nie
2.25
U3.5
1.55
4.1
U3.5
1.554.1
Trakai II vs Be1 NFA, 1 Lyga, výkop 15:30. Kurzy: 2.90 domáci, 3.28 remíza, 2.15 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.33, dôvera 2.0/10. Konečný výsledok 0–1.
Kon.
Trakai II0
Be1 NFA1
2.90
3.28
2.15
X2
1.33
O2.5
1.81
Nie
2.07
X2
1.33
2.0
X2
1.332.0

Štatistiky sezóny

1 Lyga Litva · Sezóna 2026
29Zápasy Percento výhier 62%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy151429
Výhry10818
Remízy325
Prehry246
Strelené góly282351
Inkasované góly161430
Priemer strelených gólov1.91.61.8
Priemer inkasovaných gólov1.11.01.0
Čisté kontá4610
Bez streleného gólu134
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma5-2
Vonku0-5
Najvyššia prehra
Doma0-2
Vonku3-0
Najviac strelených gólov
Doma5
Vonku5
Najviac inkasovaných gólov
Doma3
Vonku3
Série
Výhry6
Prehry3
Penalty
3/ 4
75.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
2–4
0-15
12–0
16-30
7–5
31-45
7–9
46-60
13–5
61-75
8–7
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
1Červené
Strelené góly
Nad 0.586%
25 zápasov
Nad 1.562%
18 zápasov
Nad 2.514%
4 zápasov
Nad 3.57%
2 zápasov
Nad 4.57%
2 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
P. Stankus P. Stankus 17 DEF 7.47
M. Issah M. Issah 21 DEF 7.00
J. Turčinskas J. Turčinskas 17 DEF 6.92
T. Gudaitis T. Gudaitis 17 FWD 6.12
J. Adah J. Adah 21 FWD 6.09

Tabuľka

Litva - 1 Lyga
# Tím Z G B
1 Minija 29 77-22 71
2 Babrungas 29 53-14 71
3 Be1 NFA 29 51-30 59
4 Žalgiris II 29 46-38 50
5 Tauras 29 53-41 48
6 Dainava 29 44-29 47
7 BFA 29 43-42 47
8 Neptūną Klaipėda 29 33-37 44
9 Atmosfera 29 45-39 38
10 Jonava 29 33-40 31
11 Garliava 29 35-38 30
12 Kauno Žalgiris II 29 29-48 29
13 Transinvest 2 29 38-64 29
14 Hegelmann II 29 36-65 27
15 Ekranas 29 30-64 18
16 FA Šiauliai II 29 34-69 18

Tipy a predpovede na Be1 NFA

Hľadáte tipy na Be1 NFA? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Be1 NFA, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 82 zápasov s účasťou Be1 NFA s úspešnosťou Best Tip 67.1%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne 1 Lyga má Be1 NFA po 29 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 18, remízy: 5, prehry: 6. Strelené góly: 51 (1.8 na zápas), inkasované: 30, čisté kontá: 10.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Be1 NFA zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Be1 NFA je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.