Bromley U21 Tipy, štatistiky a forma
AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.
4
Tipované zápasy
–
Úspešnosť tipov
LLWWL
Aktuálna forma
1.80
Góly / zápas
Bromley U21 mal viac ako 2.5 gólu v 80% z posledných 10 zápasov
Zatiaľ žiadne tipy
Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.
Posledné zápasy
Bromley U21 vs Coventry City U21, Premier League Cup, výkop 19:00. Kurzy: 2.65 domáci, 3.90 remíza, 2.22 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.51, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Bromley U211
Coventry U212Bromley U21 vs Ipswich Town U21, Premier League Cup, výkop 19:00. Kurzy: 2.30 domáci, 4.00 remíza, 3.10 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.42, dôvera 7.3/10. Konečný výsledok 2–4, tip netrafený.
Bromley U212
Ipswich U21 4Bromley U21 vs West Bromwich Albion U21, Premier League Cup, výkop 19:00. Kurzy: 3.55 domáci, 4.65 remíza, 1.78 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.34, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 3–0, tip netrafený.
Bromley U213
West Brom U210Norwich U21 vs Bromley U21, Premier League Cup, výkop 19:00. Kurzy: 1.35 domáci, 5.80 remíza, 7.80 hostia. Best Tip: hostia dajú gól, kurz 1.45, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–1, tip trafený.
Norwich U21 0
Bromley U211Bromley U21 vs Colchester United U21, Premier League Cup, výkop 19:00. Kurzy: 2.15 domáci, 4.00 remíza, 3.15 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.40, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 2–3, tip trafený.
Bromley U212
Colchester U213
Kon.
▴2.65
3.90
▾2.22
1X
O2.5
Áno
ODG
5.0
✓ ODG
Kon.
▾2.30
▾4.00
▴3.10
1
O2.5
Áno
1X
7.3
1X
Kon.
▾3.55
▾4.65
▴1.78
1
O2.5
Áno
ODG
8.0
ODG
Kon.
▾1.35
▴5.80
▴7.80
2
O2.5
Áno
AS
5.0
✓ AS
Kon.
▾2.15
▾4.00
▴3.15
1
O2.5
Áno
ODG
5.0
✓ ODG
Štatistiky sezóny
Premier League Cup
2Zápasy
Percento výhier 50%
Prehľad výkonov
| Údaj | Doma | Vonku | Celkom |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 2 | 0 | 2 |
| Výhry | 1 | 0 | 1 |
| Remízy | 0 | 0 | 0 |
| Prehry | 1 | 0 | 1 |
| Strelené góly | 5 | 0 | 5 |
| Inkasované góly | 4 | 0 | 4 |
| Priemer strelených gólov | 2.5 | 0.0 | 2.5 |
| Priemer inkasovaných gólov | 2.0 | 0.0 | 2.0 |
| Čisté kontá | 1 | 0 | 1 |
| Bez streleného gólu | 0 | 0 | 0 |
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-0
Vonku-
Najvyššia prehra
Doma2-4
Vonku-
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku0
Najviac inkasovaných gólov
Doma4
Vonku0
Série
Výhry1
Prehry0
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Strelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.5100%
2 zápasov
Nad 1.5100%
2 zápasov
Nad 2.550%
1 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov
Hráči
Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch
Tabuľka
| # | Tím | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
6 | 15-12 | 10 |
| 2 |
|
6 | 13-10 | 10 |
| 3 |
|
6 | 7-11 | 9 |
| 4 |
|
6 | 10-12 | 5 |
Playoffs
V aktuálnej sezóne Premier League Cup má Bromley U21 po 2 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 1, remízy: 0, prehry: 1. Strelené góly: 5 (2.5 na zápas), inkasované: 4, čisté kontá: 1.
NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Bromley U21 zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.
Bromley U21 je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.