Bromley U21 Ennustused, statistika ja vorm
AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.
4
Ennustatud mängud
–
Ennustatavuse määr
LLWWL
Hiljutine vorm
1.80
Väravad / mäng
Bromley U21: 80% viimasest 10 mängust lõppes üle 2.5 väravaga
Ennustusi veel pole
Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.
Viimased mängud
Bromley U21 vs Coventry City U21, Premier League Cup, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.65 koduvõit, 3.90 viik, 2.22 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.51, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Bromley U211
Coventry U212Bromley U21 vs Ipswich Town U21, Premier League Cup, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.30 koduvõit, 4.00 viik, 3.10 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.42, usaldus 7.3/10. Lõppseis 2–4, vihje oli möödalask.
Bromley U212
Ipswich U21 4Bromley U21 vs West Bromwich Albion U21, Premier League Cup, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 3.55 koduvõit, 4.65 viik, 1.78 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.34, usaldus 8.0/10. Lõppseis 3–0, vihje oli möödalask.
Bromley U213
West Brom U210Norwich U21 vs Bromley U21, Premier League Cup, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.35 koduvõit, 5.80 viik, 7.80 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond lööb värava, koefitsient 1.45, usaldus 5.0/10. Lõppseis 0–1, vihje oli tabamus.
Norwich U21 0
Bromley U211Bromley U21 vs Colchester United U21, Premier League Cup, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.15 koduvõit, 4.00 viik, 3.15 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.40, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–3, vihje oli tabamus.
Bromley U212
Colchester U213
Lõpp
▴2.65
3.90
▾2.22
1X
O2.5
Jah
BTTS
5.0
✓ BTTS
Lõpp
▾2.30
▾4.00
▴3.10
1
O2.5
Jah
1X
7.3
1X
Lõpp
▾3.55
▾4.65
▴1.78
1
O2.5
Jah
BTTS
8.0
BTTS
Lõpp
▾1.35
▴5.80
▴7.80
2
O2.5
Jah
AS
5.0
✓ AS
Lõpp
▾2.15
▾4.00
▴3.15
1
O2.5
Jah
BTTS
5.0
✓ BTTS
Hooaja statistika
Premier League Cup
2Mängud
Võidumäär 50%
Näitajate jaotus
| Näitaja | Kodu | Võõrsil | Kokku |
|---|---|---|---|
| Mängud | 2 | 0 | 2 |
| Võidud | 1 | 0 | 1 |
| Viigid | 0 | 0 | 0 |
| Kaotused | 1 | 0 | 1 |
| Löödud väravad | 5 | 0 | 5 |
| Sisse lastud väravad | 4 | 0 | 4 |
| Keskm. löödud väravad | 2.5 | 0.0 | 2.5 |
| Keskm. sisse lastud väravad | 2.0 | 0.0 | 2.0 |
| Nullimängud | 1 | 0 | 1 |
| Mängud väravata | 0 | 0 | 0 |
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu3-0
Võõrsil-
Suurim kaotus
Kodu2-4
Võõrsil-
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil0
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil0
Seeriad
Võit1
Kaotus0
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Löödud
Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.5100%
2 mängu
Üle 1.5100%
2 mängu
Üle 2.550%
1 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu
Mängijad
Mängijate andmed puuduvad
Tabel
| # | Meeskond | M | V | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
6 | 15-12 | 10 |
| 2 |
|
6 | 13-10 | 10 |
| 3 |
|
6 | 7-11 | 9 |
| 4 |
|
6 | 10-12 | 5 |
Playoffs
Praegusel Premier League Cup hooajal on Bromley U21 saavutanud 1 võitu, 0 viiki ja 1 kaotust 2 mängus, lüües 5 väravat (2.5 mängu kohta) ja lastes sisse 4, sealhulgas 1 mängu väravat sisse laskmata.
NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Bromley U21 ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.
Bromley U21 on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.