Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Central Valley Fuego

Central V Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€1.74m Ø 26.6 USL League One
26
Tipované zápasy
73.1%
Úspešnosť tipov
LWLWLD
Aktuálna forma
0.93
Góly / zápas
Central Valley Fuego je vonku v posledných 6 zápasoch bez výhry
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Union Omaha vs Central Valley Fuego, USL League One, výkop 22:00. Kurzy: 1.34 domáci, 4.90 remíza, 6.50 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.40, dôvera 3.4/10. Konečný výsledok 3–1, tip trafený.
Kon.
Union Omaha3
Central V1
1.34
4.90
6.50
1
1.34
O2.5
1.40
Nie
2.20
O2.5
1.40
3.4
✓ O2.5
1.403.4
Central Valley Fuego vs Greenville Triumph, USL League One, výkop 00:00. Kurzy: 3.30 domáci, 3.65 remíza, 1.91 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.50, dôvera 7.0/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Kon.
Central V1
Greenville0
3.30
3.65
1.91
X2
1.28
O2.5
1.50
Nie
2.42
O2.5
1.50
7.0
O2.5
1.507.0
One Knoxville vs Central Valley Fuego, USL League One, výkop 00:00. Kurzy: 1.50 domáci, 4.15 remíza, 5.20 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.60, dôvera 2.6/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
One Knoxville2
Central V1
1.50
4.15
5.20
1
1.50
O2.5
1.60
Áno
1.70
O2.5
1.60
2.6
✓ O2.5
1.602.6
Central Valley Fuego vs Spokane Velocity, USL League One, výkop 03:00. Kurzy: 2.50 domáci, 3.60 remíza, 2.38 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.50, dôvera 6.8/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Kon.
Central V1
Spokane V0
2.50
3.60
2.38
X2
1.44
O2.5
1.50
Áno
1.42
O2.5
1.50
6.8
O2.5
1.506.8
Central Valley Fuego vs Northern Colorado, USL League One, výkop 03:00. Kurzy: 4.70 domáci, 4.05 remíza, 1.54 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.55, dôvera 4.7/10. Konečný výsledok 0–1, tip trafený.
Kon.
Central V0
Northern C1
4.70
4.05
1.54
2
1.55
O2.5
1.53
Áno
1.59
2
1.55
4.7
✓ 2
1.554.7
Greenville Triumph vs Central Valley Fuego, USL League One, výkop 00:00. Kurzy: 1.48 domáci, 4.25 remíza, 5.50 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.57, dôvera 6.4/10. Konečný výsledok 2–2, tip trafený.
Kon.
Greenville2
Central V2
1.48
4.25
5.50
1
1.48
O2.5
1.57
Áno
1.67
O2.5
1.57
6.4
✓ O2.5
1.576.4

Štatistiky sezóny

Pre túto sezónu nie sú k dispozícii žiadne dáta

Štatistiky pre tento tím momentálne nie sú k dispozícii.

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tipy a predpovede na Central Valley Fuego

Hľadáte tipy na Central Valley Fuego? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Central Valley Fuego, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 26 zápasov s účasťou Central Valley Fuego s úspešnosťou Best Tip 73.1%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

Central Valley Fuego má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €1.74m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Central Valley Fuego zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Central Valley Fuego je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.