Preskočiť na obsah
Poháňané NT Apex AI
Drogheda United

Drogheda United Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€3.03m Ø 25.4 Premier Division
109
Predikované zápasy
64.2%
Miera úspešnosti
WLLWWL
Aktuálna forma
1.53
Góly / Zápas
Drogheda United skóroval v posledných 7 zápasoch
Žiadne nadchádzajúce zápasy

Tím Drogheda United nemá momentálne naplánovaný žiadny zápas. Nižšie si pozrite nedávne výsledky a štatistiky sezóny.

Posledné zápasy

Drogheda United vs Derry City, Premier Division, výkop 19:45. Kurzy: 3.00 domáci, 3.30 remíza, 2.37 hostia. Najlepší tip: hostia neprehrajú, kurz 1.40, spoľahlivosť 8.5/10. Konečný výsledok 2–0, tip nevyšiel.
Koniec
Drogheda UnitedDrogheda2
Derry City0
▾3.00
▾3.30
▴2.37
2
▴2.37
O1.5
▴1.35
Áno
▴1.82
X2
▴1.40
8.5
X2
▴1.408.5
Shamrock Rovers vs Drogheda United, Premier Division, výkop 20:00. Kurzy: 1.38 domáci, 4.95 remíza, 8.00 hostia. Najlepší tip: výhra domácich, kurz 1.38, spoľahlivosť 8.8/10. Konečný výsledok 3–1, tip vyšiel.
Koniec
Shamrock Rovers3
Drogheda UnitedDrogheda1
▾1.38
▴4.95
▴8.00
1
▾1.38
O2.5
▾1.65
Áno
▴1.95
1
▾1.38
8.8
✓ 1
▾1.388.8
Bohemians vs Drogheda U, Premier Division, výkop 20:00. Kurzy: 1.42 domáci, 4.75 remíza, 7.00 hostia. Najlepší tip: výhra domácich, kurz 1.42, spoľahlivosť 5.7/10. Konečný výsledok 2–1, tip vyšiel.
Koniec
Bohemians2
Drogheda UDrogheda 1
▾1.42
▴4.75
▴7.00
1
▾1.42
O2.5
▾1.55
Nie
▴1.98
1
▾1.42
5.7
✓ 1
▾1.425.7
Shelbourne vs Drogheda U, Premier Division, výkop 19:45. Kurzy: 1.90 domáci, 3.55 remíza, 4.15 hostia. Najlepší tip: padne menej než 3.5 gólu, kurz 1.38, spoľahlivosť 8.1/10. Konečný výsledok 1–2, tip vyšiel.
Koniec
Shelbourne1
Drogheda UDrogheda2
▴1.90
▾3.55
▾4.15
1
▴1.90
U3.5
▴1.38
Nie
▴2.05
U3.5
▴1.38
8.1
✓ U3.5
▴1.388.1
Drogheda United vs Sligo Rovers, Premier Division, výkop 19:45. Kurzy: 1.90 domáci, 3.45 remíza, 4.00 hostia. Najlepší tip: padne menej než 3.5 gólu, kurz 1.29, spoľahlivosť 5.7/10. Konečný výsledok 2–0, tip vyšiel.
Koniec
Drogheda UnitedDrogheda2
Sligo Rovers0
▴1.90
▾3.45
4.00
1
▴1.90
U3.5
▾1.29
Nie
▾1.88
U3.5
▾1.29
5.7
✓ U3.5
▾1.295.7

Drogheda Priemerné štatistiky

Posledných 10 zápasov
Očakávané gólyxG na zápas
1.03
StrelyNa bránu / zápas
3.9
Držanie lopty
42%
RohyPriemer na zápas
4.5
DisciplínaKarty / zápas
1.3
Percento výhier
40%

Štatistiky sezóny

Premier Division Írsko · Sezóna 2026
33Zápasy Percento výhier 24%
Prehľad výkonov
Stat Doma Vonku Celkom
Zápasy161733
Výhry448
Remízy6410
Prehry6915
Strelené góly182139
Inkasované góly213354
Priemer strelených gólov1.11.21.2
Priemer inkasovaných gólov1.31.91.6
Čisté kontá729
Bez streleného gólu538
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma2-0
Vonku3-4
Najvyššia prehra
Doma1-3
Vonku4-1
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku4
Najviac inkasovaných gólov
Doma3
Vonku4
Série
Výhry2
Prehry3
Penalty
2/ 3
66.67% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
8–5
0-15
4–13
16-30
7–8
31-45
6–7
46-60
10–9
61-75
7–9
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
5-3-212 G
4-2-3-19 G
3-5-27 G
3-4-1-22 G
67Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.576%
25 zápasov
Nad 1.533%
11 zápasov
Nad 2.56%
2 zápasov
Nad 3.53%
1 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
B. Kavanagh B. Kavanagh 25 FWD 6.96
C. Keeley C. Keeley 28 DEF 6.94
K. Ancelin K. Ancelin 22 FWD 6.92
W. Davis W. Davis 20 FWD 6.91
E. Agbaje E. Agbaje 21 DEF 6.74
C. O'Connor C. O'Connor - MID 6.70
S. Farrell S. Farrell 25 MID 6.68
Ethan O'Brien Ethan O'Brien 24 MID 6.62
M. Doyle M. Doyle 27 MID 6.61
R. Brennan R. Brennan 34 MID 6.61
J. Bucknor J. Bucknor 23 DEF 6.61
C. Kane C. Kane 27 DEF 6.56
T. Oluwa T. Oluwa 24 FWD 6.56
J. Godden J. Godden 22 FWD 6.54
A. Quinn A. Quinn 23 DEF 6.53
A. Bates A. Bates 24 MID 6.52
Leo Burney Leo Burney 24 DEF 6.50
R. Markey R. Markey 20 FWD 6.42
L. Dennison L. Dennison 29 GK 6.37
K. Cruise K. Cruise 21 DEF 6.36
J. Bolger J. Bolger 25 DEF 6.10
Dare Kareem Dare Kareem 19 FWD 5.88
Fynn Michael Cordell Talley Fynn Michael Cordell Talley 23 GK 5.74
S. McGrath S. McGrath 17 MID 2.17

Tabuľka

Írsko - Premier Division
# Tím Z G B
1 Shamrock Rovers 34 54-35 65
2 Bohemians 34 60-41 62
3 St Patrick's Athl. 33 53-27 59
4 Shelbourne 34 49-47 46
5 Derry City 33 45-44 41
6 Galway United 33 44-48 41
7 Dundalk 33 50-55 41
8 Drogheda United 34 41-54 37
9 Waterford 33 45-56 34
10 Sligo Rovers 33 25-59 23
Play-offs Qualifying Relegation Play-offs Relegation

Tipy a predpovede na Drogheda United

Hľadáte tipy na Drogheda United? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Drogheda United generované umelou inteligenciou pomocou nášho algoritmu NT Apex. Doteraz sme analyzovali 109 zápasov s účasťou Drogheda United s presnosťou najlepšieho tipu 64.2%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy skórujú, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Premier Division má Drogheda United na konte 8 výhier, 10 remíz a 15 prehier v 33 zápasoch, so 39 strelenými gólmi (1.2 na zápas) a 54 inkasovanými, s 9 čistými kontami.

Za posledných 10 zápasov má Drogheda United priemerne 42% držanie lopty, 1.03 xG a 4.5 rohov na zápas, s úspešnosťou výhier 40%.

Drogheda United má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €3.03m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Drogheda United zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Drogheda United je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.