Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
HB II

HB II Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

8
Tipované zápasy
50.0%
Úspešnosť tipov
LWDLLW
Aktuálna forma
1.47
Góly / zápas
HB II je vonku v posledných 6 zápasoch bez výhry
HB II mal v posledných 13 zápasoch viac ako 1.5 gólu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

B36 II vs HB II, 1. Deild, výkop 18:00. Kurzy: 1.87 domáci, 4.00 remíza, 3.15 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.34, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 6–0, tip netrafený.
Kon.
B36 II6
HB II0
1.87
4.00
3.15
2
3.15
O2.5
1.30
Áno
1.34
ODG
1.34
5.0
ODG
1.345.0
HB II vs EB / Streymur II, 1. Deild, výkop 12:00. Kurzy: 1.78 domáci, 4.15 remíza, 3.35 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.72, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 2–0, tip trafený.
Kon.
HB II2
Streymur 20
1.78
▴4.15
▾3.35
1
▾1.72
O2.5
▴1.33
Nie
▾2.77
1
▾1.72
5.0
✓ 1
▾1.725.0
IF II vs HB II, 1. Deild, výkop 17:30. Kurzy: 1.78 domáci, 4.30 remíza, 3.25 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.34, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
IF II1
HB II1
▴1.78
▾4.30
▴3.25
1X
1.27
O3.5
1.74
Áno
▾1.34
ODG
▾1.34
5.0
✓ ODG
▾1.345.0
HB II vs B71, 1. Deild, výkop 15:00. Kurzy: 7.80 domáci, 5.75 remíza, 1.25 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.55, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–2, tip netrafený.
Kon.
HB II0
B712
7.80
5.75
1.25
2
1.25
O3.5
1.65
Áno
1.55
ODG
1.55
5.0
ODG
1.555.0
Vikingur II vs HB II, 1. Deild, výkop 15:30. Kurzy: 1.50 domáci, 4.45 remíza, 4.90 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.40, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 2–0, tip netrafený.
Kon.
Vikingur Gota 22
HB II0
1.50
4.45
4.90
1
1.50
O2.5
1.40
Áno
1.51
O2.5
1.40
5.0
O2.5
1.405.0
HB II vs Hoyvik, 1. Deild, výkop 11:30. Kurzy: 2.10 domáci, 3.80 remíza, 3.85 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.47, dôvera 5.1/10. Konečný výsledok 5–0, tip trafený.
Kon.
HB II5
Hoyvik0
▴2.10
▾3.80
▾3.85
2
▾3.85
O2.5
▾1.47
Áno
▾1.45
O2.5
▾1.47
5.1
✓ O2.5
▾1.475.1
HB II vs B36 II, 1. Deild, výkop 19:30. Kurzy: 8.00 domáci, 5.75 remíza, 1.25 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.29, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–4, tip trafený.
Kon.
HB II1
B36 II4
8.00
5.75
1.25
2
1.25
O2.5
1.29
Áno
1.58
O2.5
1.29
5.0
✓ O2.5
1.295.0
B71 vs HB II, 1. Deild, výkop 14:30. Kurzy: 1.30 domáci, 5.00 remíza, 7.30 hostia. Best Tip: hostia dajú gól, kurz 1.65, dôvera 5.2/10. Konečný výsledok 3–0, tip netrafený.
Kon.
B713
HB II0
1.30
5.00
7.30
1
1.30
O2.5
1.51
Áno
1.80
AS
1.65
5.2
AS
1.655.2
HB II vs KI II, 1. Deild, výkop 14:00. Kurzy: 4.20 domáci, 4.00 remíza, 1.61 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.48, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 0–6.
Kon.
HB II0
KI II6
4.20
4.00
1.61
2
1.61
O2.5
1.48
Áno
1.50
O2.5
1.48
8.0
O2.5
1.488.0
Kurzy: 1.47 domáci, 4.50 remíza, 4.82 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.47, dôvera 3.3/10. Konečný výsledok 2–3.
Kon.
KI II2
HB II3
1.47
4.50
4.82
1
1.47
O2.5
1.27
Áno
1.37
1
1.47
3.3
1
1.473.3
Kurzy: 1.82 domáci, 4.42 remíza, 3.18 hostia. Best Tip: aspoň jeden tím nedá gól, kurz 2.95, dôvera 7.0/10. Konečný výsledok 2–0.
Kon.
Undrid2
HB II0
1.82
4.42
3.18
X2
1.78
O2.5
1.32
Nie
2.95
ODG nie
2.95
7.0
ODG nie
2.957.0

Štatistiky sezóny

1. Deild Faerské o. · Sezóna 2026
26Zápasy Percento výhier 23%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy131326
Výhry336
Remízy437
Prehry6713
Strelené góly181735
Inkasované góly192645
Priemer strelených gólov1.41.31.3
Priemer inkasovaných gólov1.52.01.7
Čisté kontá325
Bez streleného gólu437
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma5-0
Vonku0-4
Najvyššia prehra
Doma0-3
Vonku4-0
Najviac strelených gólov
Doma5
Vonku4
Najviac inkasovaných gólov
Doma4
Vonku4
Série
Výhry2
Prehry3
Penalty
4/ 4
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
7–10
0-15
1–5
16-30
5–7
31-45
4–6
46-60
11–7
61-75
7–9
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
1Žlté
3Červené
Strelené góly
Nad 0.573%
19 zápasov
Nad 1.531%
8 zápasov
Nad 2.515%
4 zápasov
Nad 3.512%
3 zápasov
Nad 4.54%
1 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Faerské o. - 1. Deild
# Tím Z G B
1 B71 27 88-27 66
2 Víkingur II 27 73-43 63
3 Suduroy 27 80-42 54
4 ÍF II 27 62-61 40
5 B36 II 27 60-66 35
6 TB 27 50-56 35
7 Hoyvík 27 42-75 29
8 NSÍ II 27 36-60 26
9 HB II 27 35-51 25
10 EB / Streymur II 27 31-76 11
Promotion - Premier League Relegation

Tipy a predpovede na HB II

Hľadáte tipy na HB II? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na HB II, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 8 zápasov s účasťou HB II s úspešnosťou Best Tip 50.0%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne 1. Deild má HB II po 26 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 6, remízy: 7, prehry: 13. Strelené góly: 35 (1.3 na zápas), inkasované: 45, čisté kontá: 5.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na HB II zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

HB II je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.