Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
ÍF II

ÍF II Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

Ø 31.5 1. Deild
30
Tipované zápasy
70.0%
Úspešnosť tipov
DWLWLW
Aktuálna forma
2.40
Góly / zápas
ÍF II skóroval vo všetkých z posledných 10 zápasov
ÍF II mal viac ako 2.5 gólu v 92% z posledných 12 zápasov
ÍF II skóroval v posledných 18 zápasoch
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

IF II vs HB II, 1. Deild, výkop 17:30. Kurzy: 1.78 domáci, 4.30 remíza, 3.25 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.34, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
IF II1
HB II1
▴1.78
▾4.30
▴3.25
1X
1.27
O3.5
1.74
Áno
▾1.34
ODG
▾1.34
5.0
✓ ODG
▾1.345.0
NSI II vs IF II, 1. Deild, výkop 18:00. Kurzy: 3.60 domáci, 4.10 remíza, 1.76 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.27, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
NSI II1
IF II2
▴3.60
▴4.10
▾1.76
2
▾1.76
O3.5
1.60
Áno
1.27
ODG
1.27
5.0
✓ ODG
1.275.0
IF II vs Hoyvik, 1. Deild, výkop 17:30. Kurzy: 1.67 domáci, 4.50 remíza, 4.20 hostia. Best Tip: aspoň 4 góly v zápase, kurz 1.65, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–2, tip netrafený.
Kon.
IF II1
Hoyvik2
▴1.67
▾4.50
▾4.20
1
▴1.67
O3.5
▾1.65
Áno
▾1.32
O3.5
▾1.65
5.0
O3.5
▾1.655.0
IF II vs B36 II, 1. Deild, výkop 15:00. Kurzy: 1.90 domáci, 3.60 remíza, 3.30 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.36, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 9–3, tip trafený.
Kon.
IF II9
B36 II3
▾1.90
▾3.60
▴3.30
1
▾1.90
O2.5
1.35
Áno
▾1.36
ODG
▾1.36
5.0
✓ ODG
▾1.365.0
Vikingur II vs IF II, 1. Deild, výkop 15:00. Kurzy: 1.67 domáci, 4.05 remíza, 3.80 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.32, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 4–1, tip trafený.
Kon.
Vikingur Gota 24
IF II1
▴1.67
▾4.05
▾3.80
1
▴1.67
O3.5
▾1.66
Áno
▾1.32
ODG
▾1.32
5.0
✓ ODG
▾1.325.0
Hoyvik vs IF II, 1. Deild, výkop 17:00. Kurzy: 4.15 domáci, 4.10 remíza, 1.60 hostia. Best Tip: domáci dajú gól, kurz 1.19, dôvera 5.2/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
Hoyvik 1
IF II2
▾4.15
▾4.10
▴1.60
2
▴1.60
O3.5
▾1.72
Áno
▾1.33
HS
▾1.19
5.2
✓ HS
▾1.195.2

Štatistiky sezóny

1. Deild Faerské o. · Sezóna 2026
26Zápasy Percento výhier 38%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy121426
Výhry3710
Remízy527
Prehry459
Strelené góly282856
Inkasované góly223658
Priemer strelených gólov2.32.02.2
Priemer inkasovaných gólov1.82.62.2
Čisté kontá123
Bez streleného gólu022
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma9-3
Vonku0-4
Najvyššia prehra
Doma1-4
Vonku6-0
Najviac strelených gólov
Doma9
Vonku4
Najviac inkasovaných gólov
Doma4
Vonku6
Série
Výhry2
Prehry2
Penalty
3/ 3
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
5–6
0-15
4–7
16-30
11–9
31-45
9–11
46-60
11–11
61-75
14–14
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
1Žlté
2Červené
Strelené góly
Nad 0.592%
24 zápasov
Nad 1.550%
13 zápasov
Nad 2.535%
9 zápasov
Nad 3.519%
5 zápasov
Nad 4.54%
1 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Faerské o. - 1. Deild
# Tím Z G B
1 B71 27 88-27 66
2 Víkingur II 27 73-43 63
3 Suduroy 27 80-42 54
4 ÍF II 27 62-61 40
5 B36 II 27 60-66 35
6 TB 27 50-56 35
7 Hoyvík 27 42-75 29
8 NSÍ II 27 36-60 26
9 HB II 27 35-51 25
10 EB / Streymur II 27 31-76 11
Promotion - Premier League Relegation

Tipy a predpovede na ÍF II

Hľadáte tipy na ÍF II? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na ÍF II, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 30 zápasov s účasťou ÍF II s úspešnosťou Best Tip 70.0%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne 1. Deild má ÍF II po 26 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 10, remízy: 7, prehry: 9. Strelené góly: 56 (2.2 na zápas), inkasované: 58, čisté kontá: 3.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na ÍF II zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

ÍF II je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.