Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Nagykanizsai ULE

Nagykanizsa Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€1.33m Ø 23.9 NB II
17
Tipované zápasy
76.5%
Úspešnosť tipov
LWLLLW
Aktuálna forma
0.93
Góly / zápas
Nagykanizsai ULE mal v posledných 12 zápasoch menej ako 3.5 gólu
Nagykanizsai ULE dostal 3+ žlté karty v posledných 5 zápasoch
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Kecskemeti TE vs Nagykanizsai ULE, NB II, výkop 14:00. Kurzy: 1.25 domáci, 5.60 remíza, 10.00 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.25, dôvera 8.8/10. Konečný výsledok 2–0, tip trafený.
Kon.
Kecskemeti TE 2
Nagykanizsa0
▾1.25
▴5.60
▴10.00
1
▾1.25
O2.5
▾1.50
Áno
▴2.02
1
▾1.25
8.8
✓ 1
▾1.258.8
Nagykanizsai ULE vs Szeged 2011, NB II, výkop 12:00. Kurzy: 4.00 domáci, 3.30 remíza, 1.88 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.22, dôvera 7.3/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Kon.
Nagykanizsa 1
Szeged 0
▴4.00
3.30
▾1.88
2
▾1.88
U3.5
▾1.25
Nie
▾1.78
X2
▾1.22
7.3
X2
▾1.227.3
Kazincbarcikai vs Nagykanizsai ULE, NB II, výkop 12:00. Kurzy: 1.55 domáci, 4.05 remíza, 5.10 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.55, dôvera 8.8/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Kazincbarcika2
Nagykanizsa1
▾1.55
▴4.05
▴5.10
1
▾1.55
U3.5
▾1.42
Áno
▴1.80
1
▾1.55
8.8
✓ 1
▾1.558.8
Nagykanizsai ULE vs Kozarmisleny FC, NB II, výkop 12:00. Kurzy: 2.57 domáci, 3.30 remíza, 3.05 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.30, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 0–3, tip trafený.
Kon.
Nagykanizsa0
Kozarmisleny3
▴2.57
▾3.30
▾3.05
1
▴2.57
U3.5
▾1.30
Nie
▾1.98
U3.5
▾1.30
8.0
✓ U3.5
▾1.308.0
Gyirmot SE vs Nagykanizsai ULE, NB II, výkop 16:00. Kurzy: 1.63 domáci, 3.90 remíza, 5.10 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.63, dôvera 6.5/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Kon.
Gyirmot1
Nagykanizsa0
▴1.63
3.90
5.10
1
▴1.63
O1.5
1.25
Nie
▾1.92
1
▴1.63
6.5
✓ 1
▴1.636.5
Nagykanizsai ULE vs Fehervar FC, NB II, výkop 15:00. Kurzy: 3.65 domáci, 3.40 remíza, 1.95 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.30, dôvera 4.8/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Kon.
Nagykanizsa 1
Fehervar0
▴3.65
▴3.40
▾1.95
2
▾1.95
O1.5
▾1.30
Áno
▾1.78
O1.5
▾1.30
4.8
O1.5
▾1.304.8

Štatistiky sezóny

NB II Maďarsko · Sezóna 2026
12Zápasy Percento výhier 33%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy6612
Výhry224
Remízy000
Prehry448
Strelené góly549
Inkasované góly9716
Priemer strelených gólov0.80.70.8
Priemer inkasovaných gólov1.51.21.3
Čisté kontá213
Bez streleného gólu235
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma1-0
Vonku1-2
Najvyššia prehra
Doma0-3
Vonku2-0
Najviac strelených gólov
Doma2
Vonku2
Najviac inkasovaných gólov
Doma3
Vonku2
Série
Výhry2
Prehry4
Penalty
1/ 1
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
2–1
0-15
2–2
16-30
1–3
31-45
1–2
46-60
1–3
61-75
0–4
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0-151
16-303
31-455
46-607
61-754
76-9011
33Žlté
3Červené
Strelené góly
Nad 0.558%
7 zápasov
Nad 1.517%
2 zápasov
Nad 2.50%
0 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Maďarsko - NB II
# Tím Z G B
1 Kecskeméti TE 12 26-15 26
2 Soroksar 12 29-16 24
3 Mezokovesd-zsory 12 23-11 23
4 Kazincbarcikai 12 23-14 23
5 Tiszakecske FC 12 24-16 23
6 Gyirmot SE 12 20-19 21
7 Ajka 12 17-15 19
8 Fehérvár FC 12 16-14 15
9 Diosgyori VTK 12 18-22 15
10 BVSC 12 14-17 14
11 Szentlőrinc SE 12 12-18 14
12 Szeged 2011 12 13-15 13
13 Nagykanizsai ULE 12 9-16 12
14 Karcag SE 12 16-24 11
15 Kozarmisleny FC 12 10-20 10
16 Csakvar 12 9-27 4

Tipy a predpovede na Nagykanizsai ULE

Hľadáte tipy na Nagykanizsai ULE? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Nagykanizsai ULE, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 17 zápasov s účasťou Nagykanizsai ULE s úspešnosťou Best Tip 76.5%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne NB II má Nagykanizsai ULE po 12 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 4, remízy: 0, prehry: 8. Strelené góly: 9 (0.8 na zápas), inkasované: 16, čisté kontá: 3.

Nagykanizsai ULE má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €1.33m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Nagykanizsai ULE zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Nagykanizsai ULE je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.