Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Pohronie

Pohronie Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€1.12m Ø 21.9 2. liga
74
Tipované zápasy
68.9%
Úspešnosť tipov
DLDWWL
Aktuálna forma
1.93
Góly / zápas
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Pohronie vs Slovan Bratislava II, 2. liga, výkop 16:00. Kurzy: 1.77 domáci, 3.90 remíza, 3.85 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.22, dôvera 10/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Pohronie1
Slovan II1
▾1.77
▴3.90
▴3.85
1
▾1.77
U3.5
▴1.57
Áno
▾1.52
1X
▾1.22
10
✓ 1X
▾1.2210
Samorin vs Pohronie, 2. liga, výkop 13:30. Kurzy: 1.52 domáci, 4.35 remíza, 5.10 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.55, dôvera 3.7/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Samorin2
Pohronie1
▾1.52
▴4.35
▴5.10
X2
2.45
O2.5
▾1.55
Áno
▴1.67
O2.5
▴1.55
3.7
✓ O2.5
▴1.553.7
Pohronie vs Malzenice, 2. liga, výkop 16:00. Kurzy: 1.57 domáci, 4.30 remíza, 4.95 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.57, dôvera 8.9/10. Konečný výsledok 0–0, tip netrafený.
Kon.
Pohronie0
Malzenice0
▾1.57
▴4.30
▴4.95
1
▾1.57
U3.5
▴1.52
Nie
▾2.15
1
▾1.57
8.9
1
▾1.578.9
Zlate Moravce vs Pohronie, 2. liga, výkop 16:00. Kurzy: 1.80 domáci, 3.80 remíza, 3.75 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.52, dôvera 5.6/10. Konečný výsledok 1–3, tip netrafený.
Kon.
Zlate Moravce1
Pohronie 3
▴1.80
▴3.80
▾3.75
2
▾3.75
U3.5
▴1.52
Áno
▾1.55
U3.5
▴1.52
5.6
U3.5
▴1.525.6
Humenne vs Pohronie, 2. liga, výkop 14:00. Kurzy: 2.32 domáci, 3.30 remíza, 2.80 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.39, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–2, tip trafený.
Kon.
Humenne0
Pohronie2
▾2.32
▾3.30
▴2.80
2
▴2.80
U3.5
▴1.39
Nie
▴2.25
U3.5
▴1.39
5.0
✓ U3.5
▴1.395.0
Pohronie vs Inter B, 2. liga, výkop 15:30. Kurzy: 2.45 domáci, 3.45 remíza, 2.55 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.47, dôvera 5.2/10. Konečný výsledok 0–3, tip netrafený.
Kon.
Pohronie0
Inter Bratislava3
▴2.45
▾3.45
▾2.55
2
▾2.55
O2.5
▾1.55
Áno
▾1.47
ODG
▾1.47
5.2
ODG
▾1.475.2
Petrzalka vs Pohronie, 2. liga, výkop 16:00. Kurzy: 1.65 domáci, 4.20 remíza, 4.55 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.65, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Kon.
Petrzalka1
Pohronie 0
▾1.65
▴4.20
▴4.55
1
▾1.65
O2.5
▾1.57
Áno
▾1.60
1
▾1.65
5.0
✓ 1
▾1.655.0
Pohronie vs Liptovsky M, 2. liga, výkop 16:00. Kurzy: 2.61 domáci, 3.45 remíza, 2.40 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.55, dôvera 6.7/10. Konečný výsledok 2–0, tip trafený.
Kon.
Pohronie2
L. Mikulas0
▴2.61
▾3.45
▾2.40
1
▴2.61
O2.5
▾1.60
Áno
▾1.50
1X
▴1.55
6.7
✓ 1X
▴1.556.7
Slavoj Trebisov vs Pohronie, 2. liga, výkop 16:00. Kurzy: 2.13 domáci, 3.70 remíza, 2.75 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.48, dôvera 4.5/10. Konečný výsledok 0–3, tip trafený.
Kon.
Slavoj T 0
Pohronie3
2.13
3.70
2.75
1X
1.36
O2.5
1.48
Nie
2.64
O2.5
1.48
4.5
✓ O2.5
1.484.5

Štatistiky sezóny

2. liga Slovensko · Sezóna 2026
15Zápasy Percento výhier 47%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy7815
Výhry437
Remízy213
Prehry145
Strelené góly111223
Inkasované góly71219
Priemer strelených gólov1.61.51.5
Priemer inkasovaných gólov1.01.51.3
Čisté kontá213
Bez streleného gólu224
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-1
Vonku1-3
Najvyššia prehra
Doma0-3
Vonku2-0
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku3
Najviac inkasovaných gólov
Doma3
Vonku3
Série
Výhry3
Prehry2
Penalty
2/ 2
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
6–0
0-15
2–4
16-30
4–4
31-45
5–3
46-60
5–2
61-75
1–6
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0-153
16-306
31-457
46-608
61-756
76-9012
42Žlté
4Červené
Strelené góly
Nad 0.573%
11 zápasov
Nad 1.553%
8 zápasov
Nad 2.527%
4 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Slovensko - 2. liga
# Tím Z G B
1 Šamorín 15 27-16 33
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 15 29-24 29
4 Tatran Prešov 15 24-19 25
5 Pohronie 15 23-19 24
6 Žilina II 15 21-18 24
7 Galanta 15 23-26 23
8 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
9 Baník Lehota p.Vtáčnikom 15 22-22 22
10 Inter Bratislava 15 33-22 21
11 Slovan Bratislava II 15 22-20 18
12 Malženice 15 21-23 16
13 Zlaté Moravce 15 14-19 14
14 Humenné 15 14-25 13
15 Lokomotíva Zvolen 15 15-24 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Tipy a predpovede na Pohronie

Hľadáte tipy na Pohronie? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Pohronie, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 74 zápasov s účasťou Pohronie s úspešnosťou Best Tip 68.9%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne 2. liga má Pohronie po 15 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 7, remízy: 3, prehry: 5. Strelené góly: 23 (1.5 na zápas), inkasované: 19, čisté kontá: 3.

Pohronie má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €1.12m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Pohronie zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Pohronie je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.