Portimone Tipy, štatistiky a forma
AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.
2
Tipované zápasy
–
Úspešnosť tipov
LWD
Aktuálna forma
0.87
Góly / zápas
Portimonense U23 mal viac ako 2.5 gólu v 83% z posledných 12 zápasov
Portimonense U23 je v posledných 7 zápasoch bez výhry
Oba tímy dali gól v 92% z posledných 12 zápasov tímu Portimonense U23
Zatiaľ žiadne tipy
Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.
Posledné zápasy
Rio Ave U23 vs Portimonense U23, Liga Revelação U23, výkop 15:00. Kurzy: 1.44 domáci, 4.50 remíza, 7.25 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.44, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Rio Ave U231
Portimone0Farense U23 vs Portimonense U23, Liga Revelação U23, výkop 15:00. Kurzy: 1.95 domáci, 3.54 remíza, 3.25 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.26, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 1–2, tip netrafený.
Farense U231
Portimone2Portimonense U23 vs Farense U23, Liga Revelação U23, výkop 11:00. Kurzy: 2.47 domáci, 3.35 remíza, 2.52 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.48, dôvera 4.4/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Portimone0
Farense U230
Kon.
▾1.44
▴4.50
▴7.25
1
O2.5
Áno
1
8.5
✓ 1
Kon.
1.95
3.54
3.25
1
O2.5
Áno
1X
8.5
1X
Kon.
2.47
3.35
2.52
2
U3.5
Áno
X2
4.4
✓ X2
Štatistiky sezóny
Liga Revelação U23
9Zápasy
Percento výhier 0%
Prehľad výkonov
| Údaj | Doma | Vonku | Celkom |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 4 | 5 | 9 |
| Výhry | 0 | 0 | 0 |
| Remízy | 1 | 3 | 4 |
| Prehry | 3 | 2 | 5 |
| Strelené góly | 4 | 1 | 5 |
| Inkasované góly | 8 | 7 | 15 |
| Priemer strelených gólov | 1.0 | 0.2 | 0.6 |
| Priemer inkasovaných gólov | 2.0 | 1.4 | 1.7 |
| Čisté kontá | 0 | 2 | 2 |
| Bez streleného gólu | 1 | 4 | 5 |
Rekordy a série
Najvyššia prehra
Doma0-2
Vonku4-0
Najviac strelených gólov
Doma2
Vonku1
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku4
Série
Výhry0
Prehry2
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Strelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
1Červené
Strelené góly
Nad 0.544%
4 zápasov
Nad 1.511%
1 zápasov
Nad 2.50%
0 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov
Hráči
Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch
Tabuľka
| # | Tím | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
10 | 19-11 | 21 |
| 2 |
|
10 | 19-13 | 21 |
| 3 |
|
10 | 21-15 | 20 |
| 4 |
|
10 | 18-16 | 17 |
| 5 |
|
10 | 15-9 | 16 |
| 6 |
|
9 | 13-11 | 16 |
| 7 |
|
10 | 20-10 | 15 |
| 8 |
|
9 | 16-11 | 15 |
| 9 |
|
10 | 17-16 | 14 |
| 10 |
|
10 | 15-17 | 12 |
| 11 |
|
9 | 15-17 | 12 |
| 12 |
|
10 | 15-17 | 11 |
| 13 |
|
10 | 9-13 | 11 |
| 14 |
|
9 | 17-15 | 10 |
| 15 |
|
8 | 7-13 | 10 |
| 16 |
|
10 | 14-15 | 9 |
| 17 |
|
10 | 10-16 | 8 |
| 18 |
|
10 | 8-17 | 7 |
| 19 |
|
10 | 10-17 | 6 |
| 20 |
|
10 | 10-19 | 6 |
V aktuálnej sezóne Liga Revelação U23 má Portimonense U23 po 9 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 0, remízy: 4, prehry: 5. Strelené góly: 5 (0.6 na zápas), inkasované: 15, čisté kontá: 2.
NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Portimonense U23 zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.
Portimonense U23 je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.