Sporting CP U23 Tipy, štatistiky a forma
AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.
2
Tipované zápasy
–
Úspešnosť tipov
LDD
Aktuálna forma
1.67
Góly / zápas
Sporting CP U23 skóroval v posledných 8 zápasoch
Zatiaľ žiadne tipy
Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.
Posledné zápasy
Sporting CP U23 vs Torreense U23, Liga Revelação U23, výkop 16:45. Kurzy: 2.39 domáci, 3.28 remíza, 2.60 hostia. Best Tip: domáci dajú gól, kurz 1.25, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–1, tip netrafený.
Sporting CP U23 0
Torreense U231Sporting CP U23 vs Famalicao U23, Liga Revelação U23, výkop 14:00. Kurzy: 2.15 domáci, 3.30 remíza, 3.04 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.62, dôvera 4.3/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Sporting CP U23 1
Famalicao U231Benfica U23 vs Sporting CP U23, Liga Revelação U23, výkop 15:00. Kurzy: 1.85 domáci, 3.60 remíza, 3.50 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.23, dôvera 2.0/10. Konečný výsledok 2–2, tip trafený.
Benfica U232
Sporting CP U232
Kon.
2.39
3.28
2.60
1
O1.5
Áno
HS
5.0
HS
Kon.
2.15
3.30
3.04
2
U3.5
Nie
X2
4.3
✓ X2
Kon.
1.85
3.60
3.50
1X
U3.5
Áno
1X
2.0
✓ 1X
Štatistiky sezóny
Liga Revelação U23
9Zápasy
Percento výhier 56%
Prehľad výkonov
| Údaj | Doma | Vonku | Celkom |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 5 | 4 | 9 |
| Výhry | 2 | 3 | 5 |
| Remízy | 3 | 0 | 3 |
| Prehry | 0 | 1 | 1 |
| Strelené góly | 10 | 7 | 17 |
| Inkasované góly | 5 | 5 | 10 |
| Priemer strelených gólov | 2.0 | 1.8 | 1.9 |
| Priemer inkasovaných gólov | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
| Čisté kontá | 1 | 1 | 2 |
| Bez streleného gólu | 0 | 1 | 1 |
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma4-1
Vonku3-4
Najvyššia prehra
Doma-
Vonku1-0
Najviac strelených gólov
Doma4
Vonku4
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku3
Série
Výhry4
Prehry1
Penalty
1/ 1
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Strelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.589%
8 zápasov
Nad 1.556%
5 zápasov
Nad 2.522%
2 zápasov
Nad 3.522%
2 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov
Hráči
Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch
Tabuľka
| # | Tím | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
10 | 19-11 | 21 |
| 2 |
|
10 | 19-13 | 21 |
| 3 |
|
10 | 21-15 | 20 |
| 4 |
|
10 | 18-16 | 17 |
| 5 |
|
10 | 15-9 | 16 |
| 6 |
|
9 | 13-11 | 16 |
| 7 |
|
10 | 20-10 | 15 |
| 8 |
|
9 | 16-11 | 15 |
| 9 |
|
10 | 17-16 | 14 |
| 10 |
|
10 | 15-17 | 12 |
| 11 |
|
9 | 15-17 | 12 |
| 12 |
|
10 | 15-17 | 11 |
| 13 |
|
10 | 9-13 | 11 |
| 14 |
|
9 | 17-15 | 10 |
| 15 |
|
8 | 7-13 | 10 |
| 16 |
|
10 | 14-15 | 9 |
| 17 |
|
10 | 10-16 | 8 |
| 18 |
|
10 | 8-17 | 7 |
| 19 |
|
10 | 10-17 | 6 |
| 20 |
|
10 | 10-19 | 6 |
V aktuálnej sezóne Liga Revelação U23 má Sporting CP U23 po 9 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 5, remízy: 3, prehry: 1. Strelené góly: 17 (1.9 na zápas), inkasované: 10, čisté kontá: 2.
NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Sporting CP U23 zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.
Sporting CP U23 je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.