Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Považská Bystrica

P. Bystrica Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€930.00Th. Ø 23.1 2. liga
76
Tipované zápasy
60.5%
Úspešnosť tipov
WWLLDW
Aktuálna forma
1.87
Góly / zápas
Považská Bystrica mal viac ako 2.5 gólu v 83% z posledných 12 zápasov
Považská Bystrica inkasoval aspoň 1 gól v posledných 12 zápasoch
Považská Bystrica mal v posledných 17 zápasoch viac ako 1.5 gólu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Povazska Bystrica vs Tatran Presov, 2. liga, výkop 14:00. Kurzy: 2.12 domáci, 3.45 remíza, 3.30 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.70, dôvera 7.5/10. Konečný výsledok 2–2, tip trafený.
Kon.
P. Bystrica2
Presov2
▾2.12
▴3.45
▴3.30
1
▾2.12
O2.5
▾1.70
Áno
1.60
O2.5
▾1.70
7.5
✓ O2.5
▾1.707.5
Galanta vs Povazska Bystrica, 2. liga, výkop 14:00. Kurzy: 2.80 domáci, 3.40 remíza, 2.27 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.60, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 2–3, tip netrafený.
Kon.
Galanta2
P. Bystrica3
▴2.80
▾3.40
▾2.27
1
▴2.80
O2.5
▴1.65
Áno
▴1.55
1X
▴1.60
8.5
1X
▴1.608.5
Povazska Bystrica vs MFK Bytca, 2. liga, výkop 14:30. Kurzy: 1.26 domáci, 6.10 remíza, 9.20 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.26, dôvera 10/10. Konečný výsledok 4–1, tip trafený.
Kon.
P. Bystrica4
MFK Bytca1
▾1.26
▴6.10
▴9.20
1
▾1.26
O2.5
▾1.47
Áno
▴1.90
1
▾1.26
10
✓ 1
▾1.2610
Zilina II vs Povazska Bystrica, 2. liga, výkop 09:30. Kurzy: 2.65 domáci, 3.45 remíza, 2.37 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.55, dôvera 6.7/10. Konečný výsledok 4–2, tip trafený.
Kon.
Zilina B4
P. Bystrica2
▴2.65
▾3.45
▾2.37
1
▴2.65
U3.5
▾1.50
Áno
▴1.51
1X
▴1.55
6.7
✓ 1X
▴1.556.7
Stara Lubovna vs Povazska Bystrica, 2. liga, výkop 16:00. Kurzy: 3.50 domáci, 3.65 remíza, 2.35 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.80, dôvera 8.1/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Lubovna1
P. Bystrica1
▴3.50
3.65
▾2.35
1
▴3.50
O2.5
1.65
Áno
▴1.59
1X
▴1.80
8.1
✓ 1X
▴1.808.1

Štatistiky sezóny

2. liga Slovensko · Sezóna 2026
15Zápasy Percento výhier 60%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy8715
Výhry639
Remízy112
Prehry134
Strelené góly181129
Inkasované góly121224
Priemer strelených gólov2.31.61.9
Priemer inkasovaných gólov1.51.71.6
Čisté kontá011
Bez streleného gólu000
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma4-1
Vonku2-3
Najvyššia prehra
Doma1-4
Vonku4-2
Najviac strelených gólov
Doma4
Vonku3
Najviac inkasovaných gólov
Doma4
Vonku4
Série
Výhry2
Prehry1
Penalty
4/ 5
80.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
2–4
0-15
4–4
16-30
11–4
31-45
4–5
46-60
6–4
61-75
3–2
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0-153
16-301
31-452
46-604
61-755
76-909
25Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.5100%
15 zápasov
Nad 1.567%
10 zápasov
Nad 2.520%
3 zápasov
Nad 3.57%
1 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Slovensko - 2. liga
# Tím Z G B
1 Šamorín 15 27-16 33
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 15 29-24 29
4 Tatran Prešov 15 24-19 25
5 Pohronie 15 23-19 24
6 Žilina II 15 21-18 24
7 Galanta 15 23-26 23
8 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
9 Baník Lehota p.Vtáčnikom 15 22-22 22
10 Inter Bratislava 15 33-22 21
11 Slovan Bratislava II 15 22-20 18
12 Malženice 15 21-23 16
13 Zlaté Moravce 15 14-19 14
14 Humenné 15 14-25 13
15 Lokomotíva Zvolen 15 15-24 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Tipy a predpovede na Považská Bystrica

Hľadáte tipy na Považská Bystrica? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Považská Bystrica, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 76 zápasov s účasťou Považská Bystrica s úspešnosťou Best Tip 60.5%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne 2. liga má Považská Bystrica po 15 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 9, remízy: 2, prehry: 4. Strelené góly: 29 (1.9 na zápas), inkasované: 24, čisté kontá: 1.

Považská Bystrica má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €930.00Th..

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Považská Bystrica zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Považská Bystrica je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.