Rakow U19 Tipy, štatistiky a forma
AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.
2
Tipované zápasy
–
Úspešnosť tipov
DLW
Aktuálna forma
1.92
Góly / zápas
Raków Częstochowa U19 skóroval v posledných 8 zápasoch
Zatiaľ žiadne tipy
Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.
Posledné zápasy
Wisla Krakow U19 vs Rakow Czestochowa U19, Central Youth League, výkop 11:00. Kurzy: 1.71 domáci, 4.35 remíza, 3.30 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.44, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 3–3, tip trafený.
Wisla Krakow U193
Rakow U193Rakow Czestochowa U19 vs Zaglebie Lubin U19, Central Youth League, výkop 10:00. Kurzy: 2.27 domáci, 4.00 remíza, 2.37 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.33, dôvera 5.4/10. Konečný výsledok 1–5, tip trafený.
Rakow U19 1
Zag. Lubin U195Polonia Warszawa U19 vs Rakow Czestochowa U19, Central Youth League, výkop 11:00. Kurzy: 1.80 domáci, 4.25 remíza, 3.15 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.27, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 2–3, tip netrafený.
Polonia W. U19 2
Rakow U193
Kon.
1.71
4.35
3.30
1
O2.5
Áno
ODG
8.0
✓ ODG
Kon.
2.27
4.00
2.37
2
O2.5
Áno
O2.5
5.4
✓ O2.5
Kon.
1.80
4.25
3.15
1
O2.5
Áno
1X
8.0
1X
Štatistiky sezóny
Central Youth League
13Zápasy
Percento výhier 38%
Prehľad výkonov
| Údaj | Doma | Vonku | Celkom |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 7 | 6 | 13 |
| Výhry | 2 | 3 | 5 |
| Remízy | 1 | 1 | 2 |
| Prehry | 4 | 2 | 6 |
| Strelené góly | 10 | 15 | 25 |
| Inkasované góly | 13 | 12 | 25 |
| Priemer strelených gólov | 1.4 | 2.5 | 1.9 |
| Priemer inkasovaných gólov | 1.9 | 2.0 | 1.9 |
| Čisté kontá | 1 | 2 | 3 |
| Bez streleného gólu | 1 | 0 | 1 |
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma4-1
Vonku0-5
Najvyššia prehra
Doma1-5
Vonku4-2
Najviac strelených gólov
Doma4
Vonku5
Najviac inkasovaných gólov
Doma5
Vonku4
Série
Výhry2
Prehry2
Penalty
1/ 1
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Strelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
1Červené
Strelené góly
Nad 0.592%
12 zápasov
Nad 1.546%
6 zápasov
Nad 2.531%
4 zápasov
Nad 3.515%
2 zápasov
Nad 4.58%
1 zápasov
Hráči
Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch
Tabuľka
| # | Tím | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
13 | 35-20 | 28 |
| 2 |
|
13 | 24-13 | 25 |
| 3 |
|
13 | 17-16 | 21 |
| 4 |
|
13 | 30-24 | 21 |
| 5 |
|
13 | 29-21 | 21 |
| 6 |
|
13 | 23-14 | 21 |
| 7 |
|
13 | 19-19 | 20 |
| 8 |
|
13 | 23-23 | 18 |
| 9 |
|
13 | 25-25 | 17 |
| 10 |
|
13 | 23-19 | 17 |
| 11 |
|
13 | 23-25 | 16 |
| 12 |
|
13 | 12-19 | 15 |
| 13 |
|
13 | 19-28 | 15 |
| 14 |
|
13 | 11-19 | 12 |
| 15 |
|
13 | 13-24 | 11 |
| 16 |
|
13 | 13-30 | 9 |
Relegation
V aktuálnej sezóne Central Youth League má Raków Częstochowa U19 po 13 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 5, remízy: 2, prehry: 6. Strelené góly: 25 (1.9 na zápas), inkasované: 25, čisté kontá: 3.
NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Raków Częstochowa U19 zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.
Raków Częstochowa U19 je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.