Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Rudar

Rudar Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€1.33m Ø 21.9 2. SNL
72
Tipované zápasy
59.7%
Úspešnosť tipov
DLWLLW
Aktuálna forma
1.73
Góly / zápas
Rudar je doma v posledných 10 zápasoch neporazený
Rudar nemal v posledných 33 zápasoch žiadnu červenú kartu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Rudar vs Jesenice, 2. SNL, výkop 13:00. Kurzy: 1.70 domáci, 3.85 remíza, 4.20 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.65, dôvera 7.1/10. Konečný výsledok 2–2, tip trafený.
Kon.
Rudar2
Jesenice2
▾1.70
▴3.85
▴4.20
1
▾1.70
O2.5
▴1.65
Áno
▴1.65
O2.5
▴1.65
7.1
✓ O2.5
▴1.657.1
Primorje vs Rudar, 2. SNL, výkop 16:00. Kurzy: 2.52 domáci, 3.30 remíza, 2.57 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.25, dôvera 6.6/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Kon.
Primorje1
Rudar0
▾2.52
▾3.30
▴2.57
X
▾3.30
O1.5
▾1.25
Áno
▾1.62
O1.5
▾1.25
6.6
O1.5
▾1.256.6
Rudar vs Slovan Ljubljana, 2. SNL, výkop 14:30. Kurzy: 1.65 domáci, 3.90 remíza, 4.45 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.60, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 2–0, tip netrafený.
Kon.
Rudar2
Slovan L0
1.65
3.90
4.45
1
1.65
O2.5
▴1.60
Áno
▴1.63
O2.5
▴1.60
8.0
O2.5
▴1.608.0
Tabor Sezana vs Rudar, 2. SNL, výkop 16:30. Kurzy: 1.85 domáci, 3.65 remíza, 4.75 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.85, dôvera 7.5/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Kon.
Tabor Sezana1
Rudar0
▴1.85
▾3.65
▾4.75
1
▴1.85
O2.5
▴1.77
Áno
▾1.70
1
▴1.85
7.5
✓ 1
▴1.857.5
Bistrica vs Rudar, 2. SNL, výkop 14:00. Kurzy: 2.42 domáci, 3.50 remíza, 2.67 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.70, dôvera 5.4/10. Konečný výsledok 3–1, tip trafený.
Kon.
Bistrica3
Rudar1
▾2.42
3.50
▴2.67
X
3.50
O2.5
1.70
Áno
▴1.60
O2.5
1.70
5.4
✓ O2.5
1.705.4
Rudar vs Dravinja, 2. SNL, výkop 18:00. Kurzy: 1.70 domáci, 3.85 remíza, 4.35 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.62, dôvera 7.0/10. Konečný výsledok 3–1, tip trafený.
Kon.
Rudar3
Dravinja1
▴1.70
▾3.85
▾4.35
2
▾4.35
O2.5
1.62
Áno
▾1.62
O2.5
1.62
7.0
✓ O2.5
1.627.0
Brezice vs Rudar, 2. SNL, výkop 17:00. Kurzy: 3.90 domáci, 3.55 remíza, 2.00 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 2.00, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 3–4, tip trafený.
Kon.
Brezice3
Rudar4
▾3.90
▾3.55
▴2.00
2
▴2.00
O2.5
▴1.65
Áno
▾1.59
2
▴2.00
8.5
✓ 2
▴2.008.5
Rudar vs Triglav, 2. SNL, výkop 16:00. Kurzy: 3.50 domáci, 3.65 remíza, 1.95 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.52, dôvera 4.1/10. Konečný výsledok 2–0, tip trafený.
Kon.
Rudar2
Triglav0
▾3.50
▾3.65
▴1.95
2
▴1.95
U3.5
1.52
Nie
2.27
U3.5
1.52
4.1
✓ U3.5
1.524.1
Gorica vs Rudar, 2. SNL, výkop 16:00. Kurzy: 2.55 domáci, 3.60 remíza, 4.10 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.38, dôvera 2.6/10. Konečný výsledok 2–3, tip netrafený.
Kon.
Gorica 2
Rudar3
▾2.55
3.60
▴4.10
1
▾2.55
U3.5
▴1.30
Áno
1.85
1X
▾1.38
2.6
1X
▾1.382.6
Tolmin vs Rudar, 2. SNL, výkop 16:00. Kurzy: 3.00 domáci, 3.25 remíza, 2.13 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.68, dôvera 6.0/10. Konečný výsledok 0–4, tip netrafený.
Kon.
Tolmin0
Rudar4
3.00
3.25
2.13
2
2.15
U2.5
1.68
Nie
1.85
U2.5
1.68
6.0
U2.5
1.686.0

Štatistiky sezóny

2. SNL Slovinsko · Sezóna 2026
13Zápasy Percento výhier 46%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy6713
Výhry516
Remízy101
Prehry066
Strelené góly16723
Inkasované góly41620
Priemer strelených gólov2.71.01.8
Priemer inkasovaných gólov0.72.31.5
Čisté kontá303
Bez streleného gólu044
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma4-1
Vonku3-4
Najvyššia prehra
Doma-
Vonku4-2
Najviac strelených gólov
Doma4
Vonku4
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku4
Série
Výhry3
Prehry2
Penalty
1/ 1
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
5–4
0-15
3–2
16-30
2–5
31-45
2–2
46-60
5–4
61-75
6–3
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.569%
9 zápasov
Nad 1.562%
8 zápasov
Nad 2.531%
4 zápasov
Nad 3.515%
2 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Slovinsko - 2. SNL
# Tím Z G B
1 Tabor Sežana 13 26-10 31
2 Triglav 12 25-8 28
3 Beltinci 12 33-17 25
4 Bistrica 13 19-16 23
5 Ilirija 13 24-13 22
6 Bilje 13 23-27 21
7 Rudar 13 23-20 19
8 Jesenice 13 22-21 18
9 Slovan Ljubljana 13 14-21 17
10 Dekani 13 7-8 16
11 Primorje 13 13-17 16
12 Dravinja 13 19-26 14
13 Dren Vrhnika 13 12-22 14
14 Krka 12 13-20 10
15 Krško 13 9-27 9
16 Brežice 12 12-21 7
Promotion - Prva liga Promotion - Prva liga (Promotion) Relegation

Tipy a predpovede na Rudar

Hľadáte tipy na Rudar? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Rudar, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 72 zápasov s účasťou Rudar s úspešnosťou Best Tip 59.7%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne 2. SNL má Rudar po 13 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 6, remízy: 1, prehry: 6. Strelené góly: 23 (1.8 na zápas), inkasované: 20, čisté kontá: 3.

Rudar má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €1.33m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Rudar zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Rudar je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.