Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Ilirija

Ilirija Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€2.18m Ø 21.1 2. SNL
75
Tipované zápasy
60.0%
Úspešnosť tipov
WWLWLL
Aktuálna forma
1.67
Góly / zápas
Ilirija nemal v posledných 18 zápasoch žiadnu červenú kartu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Dren Vrhnika vs Ilirija, 2. SNL, výkop 13:00. Kurzy: 2.95 domáci, 3.40 remíza, 2.27 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.30, dôvera 4.4/10. Konečný výsledok 1–4, tip netrafený.
Kon.
Vrhnika1
Ilirija4
▴2.95
3.40
2.27
2
2.27
U3.5
1.30
Áno
▾1.74
U3.5
1.30
4.4
U3.5
1.304.4
Ilirija vs Bilje, 2. SNL, výkop 13:00. Kurzy: 1.72 domáci, 3.70 remíza, 4.40 hostia. Best Tip: hostia dajú gól, kurz 1.43, dôvera 6.4/10. Konečný výsledok 3–0, tip netrafený.
Kon.
Ilirija3
Bilje0
1.72
▾3.70
▴4.40
1
1.72
O2.5
▴1.72
Áno
▴1.70
AS
▴1.43
6.4
AS
▴1.436.4
Ilirija vs Tabor Sezana, 2. SNL, výkop 14:30. Kurzy: 3.50 domáci, 3.25 remíza, 2.02 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.26, dôvera 4.0/10. Konečný výsledok 0–1, tip trafený.
Kon.
Ilirija0
Tabor Sezana1
▾3.50
3.25
▴2.02
2
▴2.02
U3.5
▾1.28
Áno
▴1.80
X2
▴1.26
4.0
✓ X2
▴1.264.0
Ilirija vs Krka, 2. SNL, výkop 15:00. Kurzy: 2.15 domáci, 3.45 remíza, 3.00 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.33, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Ilirija2
Krka1
2.15
3.45
3.00
1
2.15
O1.5
1.26
Áno
▴1.67
1X
1.33
8.5
✓ 1X
1.338.5
Ilirija vs Beltinci, 2. SNL, výkop 15:00. Kurzy: 3.25 domáci, 3.45 remíza, 2.05 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.27, dôvera 3.8/10. Konečný výsledok 2–4, tip trafený.
Kon.
Ilirija2
Beltinci4
▴3.25
▴3.45
▾2.05
2
▾2.05
O1.5
1.27
Áno
▴1.71
O1.5
1.27
3.8
✓ O1.5
1.273.8
Dekani vs Ilirija, 2. SNL, výkop 15:00. Kurzy: 2.35 domáci, 3.25 remíza, 2.87 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.33, dôvera 7.4/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Kon.
Dekani1
Ilirija0
▾2.35
▴3.25
▴2.87
X
▴3.25
U3.5
1.33
Nie
▾2.00
U3.5
1.33
7.4
✓ U3.5
1.337.4
Ilirija vs Krsko, 2. SNL, výkop 15:30. Kurzy: 1.53 domáci, 4.25 remíza, 5.20 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.53, dôvera 8.8/10. Konečný výsledok 2–0, tip trafený.
Kon.
Ilirija2
Krsko0
▴1.53
▴4.25
▾5.20
1
▴1.53
U3.5
1.44
Nie
▴1.93
1
▴1.53
8.8
✓ 1
▴1.538.8
Jesenice vs Ilirija, 2. SNL, výkop 16:00. Kurzy: 3.40 domáci, 3.45 remíza, 1.98 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.28, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 3–1, tip netrafený.
Kon.
Jesenice3
Ilirija1
▾3.40
▾3.45
▴1.98
2
▴1.98
O1.5
1.25
Nie
▴2.07
X2
▴1.28
8.5
X2
▴1.288.5
Gorica vs Ilirija, 2. SNL, výkop 17:00. Kurzy: 1.72 domáci, 4.50 remíza, 5.10 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.18, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Kon.
Gorica1
Ilirija0
▾1.72
▴4.50
▴5.10
1
▾1.72
O1.5
▾1.23
Áno
▴1.77
1X
▾1.18
8.0
✓ 1X
▾1.188.0
Tolmin vs Ilirija, 2. SNL, výkop 15:00. Kurzy: 2.50 domáci, 3.00 remíza, 2.64 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.26, dôvera 6.5/10. Konečný výsledok 0–2, tip trafený.
Kon.
Tolmin0
Ilirija2
2.50
3.00
2.64
X
3.00
U3.5
1.26
Nie
1.91
U3.5
1.26
6.5
✓ U3.5
1.266.5

Štatistiky sezóny

2. SNL Slovinsko · Sezóna 2026
13Zápasy Percento výhier 54%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy8513
Výhry527
Remízy101
Prehry235
Strelené góly121224
Inkasované góly6713
Priemer strelených gólov1.52.41.8
Priemer inkasovaných gólov0.81.41.0
Čisté kontá516
Bez streleného gólu213
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-0
Vonku0-6
Najvyššia prehra
Doma2-4
Vonku3-1
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku6
Najviac inkasovaných gólov
Doma4
Vonku3
Série
Výhry3
Prehry2
Penalty
3/ 3
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
1–4
0-15
4–1
16-30
6–2
31-45
2–1
46-60
5–1
61-75
6–4
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.577%
10 zápasov
Nad 1.554%
7 zápasov
Nad 2.523%
3 zápasov
Nad 3.515%
2 zápasov
Nad 4.58%
1 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Slovinsko - 2. SNL
# Tím Z G B
1 Tabor Sežana 13 26-10 31
2 Triglav 12 25-8 28
3 Beltinci 12 33-17 25
4 Bistrica 13 19-16 23
5 Ilirija 13 24-13 22
6 Bilje 13 23-27 21
7 Rudar 13 23-20 19
8 Jesenice 13 22-21 18
9 Slovan Ljubljana 13 14-21 17
10 Dekani 13 7-8 16
11 Primorje 13 13-17 16
12 Dravinja 13 19-26 14
13 Dren Vrhnika 13 12-22 14
14 Krka 12 13-20 10
15 Krško 13 9-27 9
16 Brežice 12 12-21 7
Promotion - Prva liga Promotion - Prva liga (Promotion) Relegation

Tipy a predpovede na Ilirija

Hľadáte tipy na Ilirija? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Ilirija, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 75 zápasov s účasťou Ilirija s úspešnosťou Best Tip 60.0%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne 2. SNL má Ilirija po 13 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 7, remízy: 1, prehry: 5. Strelené góly: 24 (1.8 na zápas), inkasované: 13, čisté kontá: 6.

Ilirija má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €2.18m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Ilirija zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Ilirija je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.