Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Santa Lucía

Santa Lucía Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€50.00Th. Ø 42.0 Challenge League
36
Tipované zápasy
69.4%
Úspešnosť tipov
LDDDDD
Aktuálna forma
1.20
Góly / zápas
Santa Lucía je v posledných 8 zápasoch neporazený
Santa Lucía mal v posledných 5 zápasoch menej ako 2.5 gólu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Swieqi United vs Santa Lucia, Challenge League, výkop 13:00. Kurzy: 1.70 domáci, 3.65 remíza, 4.20 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.43, dôvera 3.8/10. Konečný výsledok 2–0, tip trafený.
Kon.
Swieqi2
Santa Lucia0
▾1.70
▾3.65
▴4.20
1X
▾1.20
U3.5
▴1.43
Áno
▾1.63
U3.5
▴1.43
3.8
✓ U3.5
▴1.433.8
Santa Lucia vs Naxxar Lions, Challenge League, výkop 18:00. Kurzy: 3.60 domáci, 3.45 remíza, 1.85 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.78, dôvera 4.1/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Santa Lucia1
Naxxar1
▾3.60
3.45
▴1.85
1
▾3.60
U3.5
1.38
Áno
1.62
1X
▾1.78
4.1
✓ 1X
▾1.784.1
Fgura United vs Santa Lucia, Challenge League, výkop 18:30. Kurzy: 2.40 domáci, 3.55 remíza, 2.82 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.42, dôvera 7.3/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Fgura0
Santa Lucia 0
▾2.40
▾3.55
▴2.82
1
▾2.40
U3.5
1.43
Nie
2.30
1X
▾1.42
7.3
✓ 1X
▾1.427.3
Santa Lucia vs Zurrieq, Challenge League, výkop 16:30. Kurzy: 1.82 domáci, 3.50 remíza, 3.75 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.43, dôvera 3.9/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Santa Lucia1
Zurrieq1
▾1.82
▾3.50
▴3.75
1
▾1.82
U3.5
▴1.43
Nie
▴2.20
U3.5
▴1.43
3.9
✓ U3.5
▴1.433.9
St. Andrews vs Santa Lucia, Challenge League, výkop 17:15. Kurzy: 3.30 domáci, 3.35 remíza, 1.98 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.27, dôvera 6.3/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
St. Andrews1
Santa Lucia1
▴3.30
▾3.35
▾1.98
2
▾1.98
U3.5
▾1.34
Nie
▾2.07
X2
▾1.27
6.3
✓ X2
▾1.276.3
Santa Lucia vs Vittoriosa Stars, Challenge League, výkop 17:00. Kurzy: 1.42 domáci, 4.25 remíza, 5.90 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.42, dôvera 6.1/10. Konečný výsledok 0–0, tip netrafený.
Kon.
Santa Lucia0
Vittoriosa0
▾1.42
▴4.25
▴5.90
1
▾1.42
U3.5
▾1.38
Áno
▴1.90
1
▾1.42
6.1
1
▾1.426.1
Mtarfa vs Santa Lucia, Challenge League, výkop 16:45. Kurzy: 32.00 domáci, 13.00 remíza, 1.04 hostia. Best Tip: aspoň jeden tím nedá gól, kurz 1.43, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–5, tip netrafený.
Kon.
Mtarfa1
Santa Lucia5
▴32.00
▴13.00
▾1.04
2
▾1.04
O2.5
▾1.24
Nie
▾1.43
ODG nie
▾1.43
5.0
ODG nie
▾1.435.0
Santa Lucia vs Zurrieq, Challenge League, výkop 15:30. Kurzy: 2.67 domáci, 3.80 remíza, 2.18 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.47, dôvera 4.0/10. Konečný výsledok 3–0, tip trafený.
Kon.
Santa Lucia3
Zurrieq0
2.67
▴3.80
▾2.18
2
▾2.18
U3.5
▴1.47
Áno
▾1.54
U3.5
▴1.47
4.0
✓ U3.5
▴1.474.0
Santa Lucia vs Marsa, Challenge League, výkop 15:30. Kurzy: 2.25 domáci, 3.75 remíza, 2.87 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.41, dôvera 6.4/10. Konečný výsledok 0–1, tip netrafený.
Kon.
Santa Lucia0
Marsa1
▴2.25
3.75
▾2.87
1
▴2.25
O2.5
▴1.70
Áno
▴1.65
1X
▴1.41
6.4
1X
▴1.416.4

Štatistiky sezóny

Challenge League Malta · Sezóna 2026
6Zápasy Percento výhier 0%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy336
Výhry000
Remízy325
Prehry011
Strelené góly213
Inkasované góly235
Priemer strelených gólov0.70.30.5
Priemer inkasovaných gólov0.71.00.8
Čisté kontá112
Bez streleného gólu123
Rekordy a série
Najvyššia prehra
Doma-
Vonku2-0
Najviac strelených gólov
Doma1
Vonku1
Najviac inkasovaných gólov
Doma1
Vonku2
Série
Výhry0
Prehry0
Penalty
1/ 1
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0–1
0-15
0–1
16-30
1–0
31-45
0–1
46-60
0–0
61-75
2–1
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
1Červené
Strelené góly
Nad 0.550%
3 zápasov
Nad 1.50%
0 zápasov
Nad 2.50%
0 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Malta - Challenge League
# Tím Z G B
1 Tarxien Rainbows 6 15-6 18
2 Swieqi United 6 13-9 13
3 Naxxar Lions 6 12-8 13
4 Fgura United 6 12-4 12
5 Pietà Hotspurs 6 13-8 12
6 Melita 6 9-5 10
7 Mgarr United 6 9-7 10
8 Zurrieq 6 4-7 7
9 St. Andrews 6 3-9 7
10 Attard 6 9-9 6
11 Victoria Hotspurs 6 7-9 6
12 Vittoriosa Stars 6 5-7 6
13 Santa Lucía 6 3-5 5
14 Sirens 6 7-12 4
15 Zebbug Rangers 6 5-12 4
16 Gudja United 6 2-11 0
Promotion - Challenge League (Promotion Group) Challenge League (Relegation Group)

Tipy a predpovede na Santa Lucía

Hľadáte tipy na Santa Lucía? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Santa Lucía, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 36 zápasov s účasťou Santa Lucía s úspešnosťou Best Tip 69.4%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Challenge League má Santa Lucía po 6 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 0, remízy: 5, prehry: 1. Strelené góly: 3 (0.5 na zápas), inkasované: 5, čisté kontá: 2.

Santa Lucía má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €50.00Th..

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Santa Lucía zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Santa Lucía je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.