Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Fgura United

Fgura Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€50.00Th. Ø 35.0 Challenge League
19
Tipované zápasy
68.4%
Úspešnosť tipov
DWDDWD
Aktuálna forma
1.40
Góly / zápas
Fgura United je v posledných 7 zápasoch neporazený
Fgura United mal 5+ striel na bránu v posledných 5 zápasoch
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Fgura United vs Mgarr United, Challenge League, výkop 15:30. Kurzy: 2.07 domáci, 3.35 remíza, 3.05 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.31, dôvera 8.9/10. Konečný výsledok 2–2, tip trafený.
Kon.
Fgura2
Mgarr2
▾2.07
▾3.35
▴3.05
1
▾2.07
U3.5
▴1.45
Nie
▴2.27
1X
▾1.31
8.9
✓ 1X
▾1.318.9
Gudja United vs Fgura United, Challenge League, výkop 13:00. Kurzy: 5.20 domáci, 3.85 remíza, 1.53 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.53, dôvera 4.5/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
Gudja1
Fgura2
▴5.20
▴3.85
▾1.53
2
▾1.53
U3.5
▴1.44
Nie
▴1.97
2
▾1.53
4.5
✓ 2
▾1.534.5
Fgura United vs Santa Lucia, Challenge League, výkop 18:30. Kurzy: 2.40 domáci, 3.55 remíza, 2.82 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.42, dôvera 7.3/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Fgura0
Santa Lucia 0
▾2.40
▾3.55
▴2.82
1
▾2.40
U3.5
1.43
Nie
2.30
1X
▾1.42
7.3
✓ 1X
▾1.427.3
Fgura United vs Sirens, Challenge League, výkop 19:30. Kurzy: 2.10 domáci, 3.50 remíza, 2.90 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.55, dôvera 4.5/10. Konečný výsledok 1–1, tip netrafený.
Kon.
Fgura1
Sirens 1
▾2.10
▾3.50
▴2.90
X2
1.60
O2.5
▾1.55
Áno
▾1.48
O2.5
▴1.55
4.5
O2.5
▴1.554.5
Zebbug Rangers vs Fgura United, Challenge League, výkop 19:30. Kurzy: 5.70 domáci, 4.30 remíza, 1.47 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.55, dôvera 3.0/10. Konečný výsledok 0–4, tip trafený.
Kon.
Zebbug0
Fgura 4
▴5.70
4.30
▾1.47
2
▾1.47
O2.5
▾1.55
Áno
▴1.63
O2.5
▾1.55
3.0
✓ O2.5
▾1.553.0
Swieqi United vs Fgura United, Challenge League, výkop 13:45. Kurzy: 1.55 domáci, 4.90 remíza, 3.80 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.55, dôvera 5.1/10. Konečný výsledok 1–1, tip netrafený.
Kon.
Swieqi1
Fgura1
▴1.55
▴4.90
▾3.80
1
▴1.55
O2.5
▾1.29
Áno
▾1.43
1
▴1.55
5.1
1
▴1.555.1
Melita vs Fgura United, Challenge League, výkop 17:00. Kurzy: 1.75 domáci, 4.10 remíza, 3.85 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.75, dôvera 5.3/10. Konečný výsledok 0–1, tip netrafený.
Kon.
Melita0
Fgura1
▾1.75
▴4.10
▾3.85
1
▾1.75
O2.5
▾1.57
Áno
▾1.47
1
▾1.75
5.3
1
▾1.755.3
Fgura United vs Pieta Hotspurs, Challenge League, výkop 15:30. Kurzy: 2.60 domáci, 3.90 remíza, 2.27 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.40, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 0–4, tip trafený.
Kon.
Fgura 0
Pieta4
▴2.60
▴3.90
▾2.27
2
▾2.27
O2.5
▾1.60
Áno
▾1.49
X2
▾1.40
8.0
✓ X2
▾1.408.0

Štatistiky sezóny

Challenge League Malta · Sezóna 2026
6Zápasy Percento výhier 50%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy336
Výhry033
Remízy303
Prehry000
Strelené góly3912
Inkasované góly314
Priemer strelených gólov1.03.02.0
Priemer inkasovaných gólov1.00.30.7
Čisté kontá123
Bez streleného gólu101
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma-
Vonku0-4
Najviac strelených gólov
Doma2
Vonku4
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku1
Série
Výhry1
Prehry0
Penalty
2/ 2
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
1–2
0-15
1–1
16-30
2–0
31-45
5–0
46-60
2–1
61-75
1–0
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
1Červené
Strelené góly
Nad 0.583%
5 zápasov
Nad 1.567%
4 zápasov
Nad 2.533%
2 zápasov
Nad 3.517%
1 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Malta - Challenge League
# Tím Z G B
1 Tarxien Rainbows 6 15-6 18
2 Swieqi United 6 13-9 13
3 Naxxar Lions 6 12-8 13
4 Fgura United 6 12-4 12
5 Pietà Hotspurs 6 13-8 12
6 Melita 6 9-5 10
7 Mgarr United 6 9-7 10
8 Zurrieq 6 4-7 7
9 St. Andrews 6 3-9 7
10 Attard 6 9-9 6
11 Victoria Hotspurs 6 7-9 6
12 Vittoriosa Stars 6 5-7 6
13 Santa Lucía 6 3-5 5
14 Sirens 6 7-12 4
15 Zebbug Rangers 6 5-12 4
16 Gudja United 6 2-11 0
Promotion - Challenge League (Promotion Group) Challenge League (Relegation Group)

Tipy a predpovede na Fgura United

Hľadáte tipy na Fgura United? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Fgura United, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 19 zápasov s účasťou Fgura United s úspešnosťou Best Tip 68.4%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Challenge League má Fgura United po 6 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 3, remízy: 3, prehry: 0. Strelené góly: 12 (2.0 na zápas), inkasované: 4, čisté kontá: 3.

Fgura United má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €50.00Th..

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Fgura United zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Fgura United je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.