Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
SC Genemuiden

Genemuiden Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€250.00Th. Ø 27.0 Derde Divisie - Saturday
9
Tipované zápasy
66.7%
Úspešnosť tipov
LWWWDL
Aktuálna forma
2.20
Góly / zápas
SC Genemuiden je doma v posledných 6 zápasoch neporazený
SC Genemuiden nemal v posledných 40 zápasoch žiadnu červenú kartu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Hoogeveen vs Genemuiden, Derde Divisie - Saturday, výkop 14:30. Kurzy: 3.20 domáci, 4.15 remíza, 1.85 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.62, dôvera 1.0/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Hoogeveen2
Genemuiden1
▾3.20
4.15
▴1.85
1X
▾1.78
U3.5
▾1.62
Nie
2.50
U3.5
▾1.62
1.0
✓ U3.5
▾1.621.0
SC Genemuiden vs TEC, Derde Divisie - Saturday, výkop 13:30. Kurzy: 1.48 domáci, 4.40 remíza, 5.00 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.48, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–2, tip netrafený.
Kon.
Genemuiden0
TEC2
▴1.48
▾4.40
▾5.00
1
▴1.48
O2.5
1.39
Áno
▾1.53
1
▴1.48
5.0
1
▴1.485.0
Harkemase Boys vs SC Genemuiden, Derde Divisie - Saturday, výkop 13:30. Kurzy: 2.15 domáci, 3.35 remíza, 3.05 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.57, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–2, tip netrafený.
Kon.
Harkemase Boys0
Genemuiden2
▾2.15
▾3.35
▴3.05
1
▾2.15
O2.5
▴1.57
Áno
▾1.50
O2.5
▴1.57
5.0
O2.5
▴1.575.0
Genemuiden vs Excelsior 31, Derde Divisie - Saturday, výkop 13:30. Kurzy: 1.64 domáci, 3.90 remíza, 4.10 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.35, dôvera 1.7/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Genemuiden2
Excelsior 311
▴1.64
▾3.90
▾4.10
1
▴1.64
O2.5
1.35
Áno
1.42
O2.5
1.35
1.7
✓ O2.5
1.351.7
HSC '21 vs Genemuiden, Derde Divisie - Saturday, výkop 17:00. Kurzy: 5.90 domáci, 5.30 remíza, 1.40 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.40, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–2, tip trafený.
Kon.
Hsc 210
Genemuiden2
▾5.90
▾5.30
▴1.40
2
▴1.40
O2.5
▴1.39
Nie
▴2.17
2
▴1.40
5.0
✓ 2
▴1.405.0

Štatistiky sezóny

Derde Divisie Holandsko · Sezóna 2026
11Zápasy Percento výhier 64%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy6511
Výhry527
Remízy101
Prehry033
Strelené góly15924
Inkasované góly51217
Priemer strelených gólov2.51.82.2
Priemer inkasovaných gólov0.82.41.5
Čisté kontá213
Bez streleného gólu022
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-0
Vonku0-4
Najvyššia prehra
Doma-
Vonku5-0
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku4
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku5
Série
Výhry5
Prehry1
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.582%
9 zápasov
Nad 1.582%
9 zápasov
Nad 2.545%
5 zápasov
Nad 3.59%
1 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
Hidde Streutker Hidde Streutker 31 GK 8.20
Jan Brouwer Bart Jan Brouwer Bart 26 DEF 7.30
Gerben Kolk Gerben Kolk 22 DEF 7.20
Jasper Tuinman Jasper Tuinman 21 MID 7.20
Guido Bakker Guido Bakker 27 DEF 6.90
Arend van de Wetering A. van de Wetering 25 DEF 6.70
Matthias Breman Matthias Breman 27 MID 6.70
R. van Benthem R. van Benthem 32 FWD 6.70
Jens Streutker Jens Streutker 32 DEF 6.50
B. Beimers B. Beimers 27 MID 6.50
Rutger Etten Rutger Etten 28 MID 6.30
Sem van Dijk Sem van Dijk 20 MID 6.30
Nick Buitink Nick Buitink 28 DEF 6.30
Maron Voorhuis Maron Voorhuis 19 FWD 6.30
Hadde Pleijsier Hadde Pleijsier 26 MID 6.20

Tabuľka

Holandsko - Derde Divisie - Saturday
# Tím Z G B
1 Harkemase Boys 11 24-14 26
2 ACV 11 27-11 24
3 VV Scherpenzeel 11 20-12 24
4 TEC 11 34-19 23
5 Excelsior '31 11 28-13 22
6 SC Genemuiden 11 24-17 22
7 Sportlust '46 11 19-17 19
8 Purmersteijn 11 21-17 18
9 Sparta Nijkerk 11 24-21 17
10 ADO '20 11 21-23 14
11 Hoogeveen 11 24-25 13
12 Hercules 11 16-23 13
13 Eemdijk 11 16-30 10
14 DVS 33 Ermelo 11 17-22 9
15 Staphorst 11 17-25 9
16 Hollandia 11 19-29 8
17 Dovo 11 13-26 6
18 SVZW 11 12-32 1
19 Noordwijk 11 25-4 28
20 FC Lisse 11 26-8 28
21 Excelsior Maassluis 11 22-7 26
22 Rijnvogels 11 29-13 23
23 UDI '19 11 22-12 20
24 Zwaluwen 11 15-16 19
25 Poortugaal 11 15-16 18
26 Dongen 11 24-25 16
27 Gemert 11 14-17 14
28 GOES 11 21-28 14
29 Blauw Geel 11 15-17 12
30 TOGB 11 19-25 12
31 UNA 11 15-17 11
32 Roosendaal 11 18-23 11
33 Groene Ster 11 15-27 9
34 Vvsb 11 15-25 8
35 Achilles Veen 11 9-26 6
36 EVV 11 11-24 3
Promotion - Tweede Divisie Promotion - Tweede Divisie (Promotion) Derde Divisie (Relegation) Relegation

Tipy a predpovede na SC Genemuiden

Hľadáte tipy na SC Genemuiden? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na SC Genemuiden, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 9 zápasov s účasťou SC Genemuiden s úspešnosťou Best Tip 66.7%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Derde Divisie má SC Genemuiden po 11 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 7, remízy: 1, prehry: 3. Strelené góly: 24 (2.2 na zápas), inkasované: 17, čisté kontá: 3.

SC Genemuiden má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €250.00Th..

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na SC Genemuiden zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

SC Genemuiden je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.