VV Scherpenzeel Tipy, štatistiky a forma
AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.
0
Tipované zápasy
–
Úspešnosť tipov
DWWDLL
Aktuálna forma
1.87
Góly / zápas
VV Scherpenzeel je doma v posledných 6 zápasoch neporazený
VV Scherpenzeel skóroval v posledných 8 zápasoch
VV Scherpenzeel nemal v posledných 40 zápasoch žiadnu červenú kartu
Zatiaľ žiadne tipy
Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.
Posledné zápasy
Harkemase Boys vs VV Scherpenzeel, Derde Divisie, výkop 13:30. Kurzy: 2.00 domáci, 3.50 remíza, 3.15 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.30, dôvera 2.7/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Harkemase Boys0
VV Scherpenzeel0ADO '20 vs VV Scherpenzeel, Derde Divisie, výkop 13:00. Kurzy: 2.07 domáci, 3.30 remíza, 3.15 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.31, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–1, tip netrafený.
ADO '200
VV Scherpenzeel1Dovo vs VV Scherpenzeel, Derde Divisie, výkop 13:30. Kurzy: 2.18 domáci, 3.60 remíza, 2.70 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.38, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 2–3, tip netrafený.
Dovo2
VV Scherpenzeel3VV Scherpenzeel vs Hsc 21, Derde Divisie - Saturday, výkop 14:30. Kurzy: 1.17 domáci, 6.30 remíza, 11.50 hostia. Best Tip: domáci vyhrajú aspoň o 2 góly, kurz 1.67, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 4–4, tip netrafený.
VV Scherpenzeel4
Hsc 214ADO '20 vs VV Scherpenzeel, Derde Divisie - Saturday, výkop 14:30. Kurzy: 2.10 domáci, 3.60 remíza, 2.92 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.64, dôvera 1.0/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
ADO '201
VV Scherpenzeel0Hoogeveen vs VV Scherpenzeel, Derde Divisie - Saturday, výkop 13:00. Kurzy: 2.85 domáci, 4.25 remíza, 2.02 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.35, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Hoogeveen1
VV Scherpenzeel0Excelsior 31 vs VV Scherpenzeel, Derde Divisie - Saturday, výkop 13:30. Kurzy: 2.76 domáci, 3.55 remíza, 2.33 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.41, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–1, tip netrafený.
Excelsior 310
VV Scherpenzeel1
Kon.
▴2.00
▴3.50
▾3.15
1
O2.5
Áno
1X
2.7
✓ 1X
Kon.
▴2.07
▾3.30
3.15
1
U3.5
Áno
1X
5.0
1X
Kon.
2.18
3.60
2.70
1
U3.5
Nie
1X
5.0
1X
Kon.
▴1.17
▾6.30
▾11.50
1
O2.5
Áno
H1
5.0
H1
Kon.
▴2.10
▾3.60
▾2.92
1
O2.5
Áno
O2.5
1.0
O2.5
Kon.
▾2.85
▴4.25
▴2.02
2
O2.5
Áno
X2
5.0
X2
Kon.
2.76
3.55
2.33
1
O2.5
Áno
ODG
5.0
ODG
Štatistiky sezóny
Derde Divisie
10Zápasy
Percento výhier 70%
Prehľad výkonov
| Údaj | Doma | Vonku | Celkom |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 5 | 5 | 10 |
| Výhry | 4 | 3 | 7 |
| Remízy | 1 | 1 | 2 |
| Prehry | 0 | 1 | 1 |
| Strelené góly | 11 | 7 | 18 |
| Inkasované góly | 5 | 5 | 10 |
| Priemer strelených gólov | 2.2 | 1.4 | 1.8 |
| Priemer inkasovaných gólov | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
| Čisté kontá | 1 | 3 | 4 |
| Bez streleného gólu | 0 | 1 | 1 |
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma4-2
Vonku0-2
Najvyššia prehra
Doma-
Vonku3-1
Najviac strelených gólov
Doma4
Vonku3
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku3
Série
Výhry5
Prehry1
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Strelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.590%
9 zápasov
Nad 1.550%
5 zápasov
Nad 2.530%
3 zápasov
Nad 3.510%
1 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov
Hráči
Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch
Tabuľka
| # | Tím | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
11 | 24-14 | 26 |
| 2 |
|
11 | 27-11 | 24 |
| 3 |
|
11 | 20-12 | 24 |
| 4 |
|
11 | 34-19 | 23 |
| 5 |
|
11 | 28-13 | 22 |
| 6 |
|
11 | 24-17 | 22 |
| 7 |
|
11 | 19-17 | 19 |
| 8 |
|
11 | 21-17 | 18 |
| 9 |
|
11 | 24-21 | 17 |
| 10 |
|
11 | 21-23 | 14 |
| 11 |
|
11 | 24-25 | 13 |
| 12 |
|
11 | 16-23 | 13 |
| 13 |
|
11 | 16-30 | 10 |
| 14 |
|
11 | 17-22 | 9 |
| 15 |
|
11 | 17-25 | 9 |
| 16 |
|
11 | 19-29 | 8 |
| 17 |
|
11 | 13-26 | 6 |
| 18 |
|
11 | 12-32 | 1 |
| 19 |
|
11 | 25-4 | 28 |
| 20 |
|
11 | 26-8 | 28 |
| 21 |
|
11 | 22-7 | 26 |
| 22 |
|
11 | 29-13 | 23 |
| 23 |
|
11 | 22-12 | 20 |
| 24 |
|
11 | 15-16 | 19 |
| 25 |
|
11 | 15-16 | 18 |
| 26 |
|
11 | 24-25 | 16 |
| 27 |
|
11 | 14-17 | 14 |
| 28 |
|
11 | 21-28 | 14 |
| 29 |
|
11 | 15-17 | 12 |
| 30 |
|
11 | 19-25 | 12 |
| 31 |
|
11 | 15-17 | 11 |
| 32 |
|
11 | 18-23 | 11 |
| 33 |
|
11 | 15-27 | 9 |
| 34 |
|
11 | 15-25 | 8 |
| 35 |
|
11 | 9-26 | 6 |
| 36 |
|
11 | 11-24 | 3 |
Promotion - Tweede Divisie
Promotion - Tweede Divisie (Promotion)
Derde Divisie (Relegation)
Relegation
V aktuálnej sezóne Derde Divisie má VV Scherpenzeel po 10 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 7, remízy: 2, prehry: 1. Strelené góly: 18 (1.8 na zápas), inkasované: 10, čisté kontá: 4.
NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na VV Scherpenzeel zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.
VV Scherpenzeel je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.