Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Stellenbosch

Stellenbosch Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€6.78m Ø 27.9 Premier Soccer League
91
Tipované zápasy
61.5%
Úspešnosť tipov
LWDWDD
Aktuálna forma
0.87
Góly / zápas
Stellenbosch mal menej ako 2.5 gólu v 83% z posledných 12 zápasov
Stellenbosch mal v posledných 5 zápasoch menej ako 2.5 gólu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Kaizer Chiefs vs Stellenbosch, Premier Soccer League, výkop 18:30. Kurzy: 1.83 domáci, 3.45 remíza, 5.20 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.53, dôvera 6.1/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Kaizer Chiefs1
Stellenbosch1
▴1.83
▴3.45
▾5.20
1
▴1.83
U2.5
▴1.53
Nie
▴1.65
U2.5
▴1.53
6.1
✓ U2.5
▴1.536.1
Kruger United vs Stellenbosch, Premier Soccer League, výkop 19:00. Kurzy: 2.88 domáci, 2.95 remíza, 2.72 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.48, dôvera 5.7/10. Konečný výsledok 0–1, tip trafený.
Kon.
Kruger United 0
Stellenbosch1
▾2.88
▾2.95
▴2.72
X2
▴1.45
U2.5
▾1.48
Áno
▴2.17
U2.5
▴1.48
5.7
✓ U2.5
▴1.485.7
Stellenbosch vs Sekhukhune U, Premier Soccer League, výkop 18:30. Kurzy: 2.67 domáci, 2.95 remíza, 3.15 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.45, dôvera 6.1/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Stellenbosch1
Sekhukhune1
▴2.67
▾2.95
▾3.15
2
▾3.15
U2.5
▾1.45
Nie
▾1.65
U2.5
▾1.45
6.1
✓ U2.5
▾1.456.1
Durban City vs Stellenbosch, Premier Soccer League, výkop 18:30. Kurzy: 2.45 domáci, 3.00 remíza, 3.35 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.33, dôvera 7.3/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Durban City0
Stellenbosch0
▾2.45
▴3.00
▴3.35
1
▾2.45
U2.5
▴1.50
Nie
▴1.67
1X
▾1.33
7.3
✓ 1X
▾1.337.3
Golden Arrows vs Stellenbosch, Premier Soccer League, výkop 18:30. Kurzy: 2.65 domáci, 3.05 remíza, 2.90 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.44, dôvera 5.6/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Kon.
Golden Arrows1
Stellenbosch0
▴2.65
▾3.05
▾2.90
1
▴2.65
U2.5
▾1.47
Nie
▴1.70
1X
▴1.44
5.6
✓ 1X
▴1.445.6
Stellenbosch vs Marumo Gallants, Premier Soccer League, výkop 18:30. Kurzy: 2.12 domáci, 2.95 remíza, 4.10 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.42, dôvera 6.8/10. Konečný výsledok 3–1, tip netrafený.
Kon.
Stellenbosch3
Marumo Gallants1
▾2.12
▾2.95
▴4.10
1
▾2.12
U2.5
▾1.42
Nie
▾1.60
U2.5
▾1.42
6.8
U2.5
▾1.426.8
Stellenbosch vs Supersport United, Premier Soccer League, výkop 14:00. Kurzy: 1.92 domáci, 3.05 remíza, 4.20 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.50, dôvera 4.6/10. Konečný výsledok 2–1, tip netrafený.
Kon.
Stellenbosch2
Superspor1
1.92
3.05
4.20
1
1.92
U2.5
1.50
Nie
1.65
U2.5
1.50
4.6
U2.5
1.504.6
Moroka Swallows vs Stellenbosch, Premier Soccer League, výkop 14:00. Kurzy: 5.00 domáci, 3.42 remíza, 1.68 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.68, dôvera 7.7/10. Konečný výsledok 2–0, tip netrafený.
Kon.
Moroka S2
Stellenbosch0
5.00
3.42
1.68
2
1.68
U2.5
1.57
Nie
1.62
2
1.68
7.7
2
1.687.7

Štatistiky sezóny

Premier Soccer League Južná Afrika · Sezóna 2026
9Zápasy Percento výhier 22%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy459
Výhry112
Remízy134
Prehry213
Strelené góly459
Inkasované góly5510
Priemer strelených gólov1.01.01.0
Priemer inkasovaných gólov1.31.01.1
Čisté kontá022
Bez streleného gólu224
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-1
Vonku0-1
Najvyššia prehra
Doma0-2
Vonku1-0
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku3
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku3
Série
Výhry1
Prehry1
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
1–0
0-15
3–2
16-30
0–0
31-45
3–2
46-60
0–4
61-75
1–3
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
4-1-4-16 G
4-4-22 G
3-4-2-11 G
22Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.556%
5 zápasov
Nad 1.522%
2 zápasov
Nad 2.522%
2 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
S. Msimango S. Msimango 28 DEF 7.30
Q. Plaatjies Q. Plaatjies 20 FWD 7.17
D. Titus D. Titus 25 FWD 7.00
S. Nkwali S. Nkwali 20 DEF 7.00
T. Mashego T. Mashego 27 MID 6.92
T. Mthethwa T. Mthethwa 32 MID 6.90
S. Kwayiba S. Kwayiba 25 FWD 6.88
Daniels Daniels - FWD 6.84
T. Lebitso T. Lebitso 33 DEF 6.79
Keanan Johannessen K. Johannessen 20 MID 6.78
L. Vena L. Vena 19 DEF 6.72
S. Stephens S. Stephens 34 GK 6.71
D. Matsheke D. Matsheke 26 MID 6.70
L. Matlou L. Matlou 27 MID 6.68
G. Taunyana G. Taunyana 20 DEF 6.67
G. Palace G. Palace 27 MID 6.56
B. Grobler B. Grobler 37 FWD 6.54
W. Makhubu W. Makhubu 28 FWD 6.30
Kgaogelo Ramushu Kgaogelo Ramushu 24 DEF 6.30
A. Du Preez A. Du Preez 28 FWD 6.16
M. Lebusa M. Lebusa 33 DEF 5.90
C. Butsaka C. Butsaka 24 MID 5.59
Q. Sibande Q. Sibande 25 DEF 4.88
V. Andries V. Andries 20 MID 3.15

Tabuľka

Južná Afrika - Premier Soccer League
# Tím Z G B
1 Mamelodi Sundowns 10 27-9 26
2 Orlando Pirates 9 21-2 25
3 Amazulu 9 13-8 22
4 Milford FC 10 11-7 18
5 Kaizer Chiefs 9 14-10 14
6 Sekhukhune United 9 9-9 14
7 Chippa United 9 6-7 11
8 Stellenbosch 9 9-10 10
9 Kruger United 9 7-13 10
10 Golden Arrows 9 3-5 8
11 Polokwane City 9 8-11 8
12 TS Galaxy 9 7-12 7
13 Durban City 9 6-11 7
14 Siwelele 9 9-16 6
15 Marumo Gallants 9 9-17 5
16 Richards Bay 9 11-23 3

Tipy a predpovede na Stellenbosch

Hľadáte tipy na Stellenbosch? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Stellenbosch, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 91 zápasov s účasťou Stellenbosch s úspešnosťou Best Tip 61.5%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Premier Soccer League má Stellenbosch po 9 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 2, remízy: 4, prehry: 3. Strelené góly: 9 (1.0 na zápas), inkasované: 10, čisté kontá: 2.

Za posledných 10 zápasov má Stellenbosch priemerne 45% držanie lopty, 0.88 xG a 3.8 rohov na zápas, s úspešnosťou výhier 30%.

Stellenbosch má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €6.78m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Stellenbosch zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Stellenbosch je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.