Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Tabor Sežana

Tabor Sezana Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€2.30m Ø 23.6 2. SNL
72
Tipované zápasy
58.3%
Úspešnosť tipov
LWWWWW
Aktuálna forma
1.87
Góly / zápas
Tabor Sežana vyhral v ostatných 6 zápasoch
Tabor Sežana v posledných 4 zápasoch neinkasoval
Tabor Sežana je doma v posledných 9 zápasoch neporazený
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Ilirija vs Tabor Sezana, 2. SNL, výkop 14:30. Kurzy: 3.50 domáci, 3.25 remíza, 2.02 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.26, dôvera 4.0/10. Konečný výsledok 0–1, tip trafený.
Kon.
Ilirija0
Tabor Sezana1
▾3.50
3.25
▴2.02
2
▴2.02
U3.5
▾1.28
Áno
▴1.80
X2
▴1.26
4.0
✓ X2
▴1.264.0
Tabor Sezana vs Rudar, 2. SNL, výkop 16:30. Kurzy: 1.85 domáci, 3.65 remíza, 4.75 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.85, dôvera 7.5/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Kon.
Tabor Sezana1
Rudar0
▴1.85
▾3.65
▾4.75
1
▴1.85
O2.5
▴1.77
Áno
▾1.70
1
▴1.85
7.5
✓ 1
▴1.857.5
Tabor Sezana vs Krka, 2. SNL, výkop 17:00. Kurzy: 1.44 domáci, 4.50 remíza, 7.00 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.44, dôvera 5.7/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Tabor Sezana2
Krka1
▴1.44
▾4.50
▾7.00
1
▴1.44
O2.5
1.67
Nie
▴1.83
1
▴1.44
5.7
✓ 1
▴1.445.7
Tabor Sezana vs Bistrica, 2. SNL, výkop 18:00. Kurzy: 1.60 domáci, 4.05 remíza, 6.00 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.21, dôvera 3.6/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Kon.
Tabor Sezana1
Bistrica0
▴1.60
▴4.05
▾6.00
1
▴1.60
O1.5
▾1.21
Áno
▾1.76
O1.5
▾1.21
3.6
O1.5
▾1.213.6
Beltinci vs Tabor Sezana, 2. SNL, výkop 14:00. Kurzy: 3.15 domáci, 3.35 remíza, 2.30 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.36, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 5–1, tip netrafený.
Kon.
Beltinci5
Tabor Sezana1
▾3.15
▾3.35
▴2.30
2
▴2.30
U3.5
▴1.29
Áno
▾1.75
X2
▴1.36
5.0
X2
▴1.365.0
Tabor Sezana vs Dravinja, 2. SNL, výkop 19:00. Kurzy: 1.22 domáci, 6.00 remíza, 11.00 hostia. Best Tip: domáci vyhrajú aspoň o 2 góly, kurz 1.62, dôvera 8.8/10. Konečný výsledok 5–1, tip trafený.
Kon.
Tabor Sezana5
Dravinja1
▴1.22
6.00
▾11.00
1
▴1.22
O1.5
▴1.40
Nie
▾1.56
H1
▴1.62
8.8
✓ H1
▴1.628.8
Tabor Sezana vs NS Drava, 2. SNL, výkop 16:00. Kurzy: 1.13 domáci, 7.50 remíza, 15.00 hostia. Best Tip: domáci dajú ≥2 góly, kurz 1.20, dôvera 4.2/10. Konečný výsledok 2–0, tip trafený.
Kon.
Tabor Sezana2
Drava0
1.13
7.50
15.00
1
1.13
U3.5
1.79
Nie
1.65
HS2+
1.20
4.2
✓ HS2+
1.204.2

Štatistiky sezóny

2. SNL Slovinsko · Sezóna 2026
13Zápasy Percento výhier 77%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy7613
Výhry7310
Remízy011
Prehry022
Strelené góly131326
Inkasované góly2810
Priemer strelených gólov1.92.22.0
Priemer inkasovaných gólov0.31.30.8
Čisté kontá549
Bez streleného gólu011
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma5-1
Vonku0-6
Najvyššia prehra
Doma-
Vonku5-1
Najviac strelených gólov
Doma5
Vonku6
Najviac inkasovaných gólov
Doma1
Vonku5
Série
Výhry5
Prehry1
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
4–2
0-15
5–1
16-30
7–1
31-45
5–2
46-60
5–2
61-75
1–1
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.592%
12 zápasov
Nad 1.546%
6 zápasov
Nad 2.523%
3 zápasov
Nad 3.515%
2 zápasov
Nad 4.515%
2 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Slovinsko - 2. SNL
# Tím Z G B
1 Tabor Sežana 13 26-10 31
2 Triglav 12 25-8 28
3 Beltinci 12 33-17 25
4 Bistrica 13 19-16 23
5 Ilirija 13 24-13 22
6 Bilje 13 23-27 21
7 Rudar 13 23-20 19
8 Jesenice 13 22-21 18
9 Slovan Ljubljana 13 14-21 17
10 Dekani 13 7-8 16
11 Primorje 13 13-17 16
12 Dravinja 13 19-26 14
13 Dren Vrhnika 13 12-22 14
14 Krka 12 13-20 10
15 Krško 13 9-27 9
16 Brežice 12 12-21 7
Promotion - Prva liga Promotion - Prva liga (Promotion) Relegation

Tipy a predpovede na Tabor Sežana

Hľadáte tipy na Tabor Sežana? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Tabor Sežana, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 72 zápasov s účasťou Tabor Sežana s úspešnosťou Best Tip 58.3%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne 2. SNL má Tabor Sežana po 13 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 10, remízy: 1, prehry: 2. Strelené góly: 26 (2.0 na zápas), inkasované: 10, čisté kontá: 9.

Tabor Sežana má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €2.30m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Tabor Sežana zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Tabor Sežana je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.