Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
UMS de Loum

UMS de Loum Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€100.00Th. Ø 30.0 Elite ONE
11
Tipované zápasy
45.5%
Úspešnosť tipov
WDLDDD
Aktuálna forma
1.33
Góly / zápas
Oba tímy dali gól v posledných 5 zápasoch tímu UMS de Loum
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

UMS de Loum vs Union Douala, Elite One, výkop 16:00. Kurzy: 3.10 domáci, 2.86 remíza, 2.32 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.40, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 2–1, tip netrafený.
Kon.
UMS de Loum2
Union Douala 1
3.10
2.86
2.32
2
2.32
U2.5
1.40
Nie
1.62
U2.5
1.40
8.0
U2.5
1.408.0
UMS de Loum vs Fortuna Mfou, Elite One, výkop 15:00. Kurzy: 1.91 domáci, 3.00 remíza, 4.00 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.44, dôvera 7.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
UMS de Loum1
Fortuna Mfou1
1.91
3.00
4.00
2
4.00
U2.5
1.44
Nie
1.60
U2.5
1.44
7.0
✓ U2.5
1.447.0
Bamboutos vs UMS de Loum, Elite One, výkop 16:00. Kurzy: 2.03 domáci, 2.99 remíza, 3.71 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.44, dôvera 7.0/10. Konečný výsledok 3–2, tip netrafený.
Kon.
Bamboutos3
UMS de Loum2
2.03
2.99
3.71
2
3.71
U2.5
1.44
Nie
1.62
U2.5
1.44
7.0
U2.5
1.447.0
PWD vs UMS de Loum, Elite One, výkop 15:00. Kurzy: 2.41 domáci, 3.00 remíza, 2.79 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.53, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 2–2, tip netrafený.
Kon.
Bamenda2
UMS de Loum2
2.41
3.00
2.79
1X
1.36
U2.5
1.53
Nie
1.73
U2.5
1.53
8.0
U2.5
1.538.0
Stade Renard vs UMS de Loum, Elite One, výkop 14:00. Kurzy: 2.00 domáci, 2.97 remíza, 3.80 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.40, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Stade Renard0
UMS de Loum0
2.00
2.97
3.80
1
2.00
U2.5
1.40
Nie
1.61
U2.5
1.40
8.0
✓ U2.5
1.408.0
APEJES Academy vs UMS de Loum, Elite One, výkop 15:00. Kurzy: 2.60 domáci, 2.80 remíza, 2.70 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.44, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
APEJES Academy0
UMS de Loum0
2.60
2.80
2.70
2
2.70
U2.5
1.44
Nie
1.64
U2.5
1.44
8.0
✓ U2.5
1.448.0
Kurzy: 3.68 domáci, 3.00 remíza, 2.02 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.22, dôvera 1.9/10. Konečný výsledok 0–0.
Kon.
Yafoot0
UMS de Loum0
3.68
3.00
2.02
X2
1.22
U2.5
1.45
Nie
1.58
X2
1.22
1.9
X2
1.221.9
Kurzy: 1.75 domáci, 3.00 remíza, 4.50 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.75, dôvera 4.8/10. Konečný výsledok 0–0.
Kon.
UMS de Loum0
New Star0
1.75
3.00
4.50
1
1.75
U2.5
1.50
Nie
1.58
1
1.75
4.8
1
1.754.8

Štatistiky sezóny

Pre túto sezónu nie sú k dispozícii žiadne dáta

Štatistiky pre tento tím momentálne nie sú k dispozícii.

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tipy a predpovede na UMS de Loum

Hľadáte tipy na UMS de Loum? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na UMS de Loum, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 11 zápasov s účasťou UMS de Loum s úspešnosťou Best Tip 45.5%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

UMS de Loum má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €100.00Th..

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na UMS de Loum zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

UMS de Loum je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.