Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Veles

Veles Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€6.57m Ø 25.2 First League
36
Tipované zápasy
58.3%
Úspešnosť tipov
DLDWLD
Aktuálna forma
1.20
Góly / zápas
Veles mal 10+ rohov v posledných 2 zápasoch
Veles inkasoval aspoň 1 gól v posledných 8 zápasoch
Veles mal v posledných 10 zápasoch menej ako 3.5 gólu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Veles vs Spartak Kostroma, First League, výkop 15:00. Kurzy: 2.77 domáci, 3.10 remíza, 2.35 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.66, dôvera 4.2/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Veles1
Spartak Kostroma1
▾2.77
▴3.10
▾2.35
X
▴3.10
U2.5
▴1.66
Áno
▴1.82
U2.5
▴1.66
4.2
✓ U2.5
▴1.664.2
Volga Ulyanovsk vs Veles, First League, výkop 10:30. Kurzy: 2.20 domáci, 3.15 remíza, 3.05 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.66, dôvera 4.1/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Kon.
Ulyanovsk1
Veles0
▴2.20
▾3.15
▾3.05
1X
▴1.29
U2.5
▾1.66
Nie
▴1.85
U2.5
▾1.66
4.1
✓ U2.5
▾1.664.1
Veles vs Shinnik Yaroslavl, First League, výkop 15:00. Kurzy: 2.30 domáci, 3.00 remíza, 3.10 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.46, dôvera 6.1/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Veles1
Shinnik1
▴2.30
▴3.00
▴3.10
X
▴3.00
U2.5
▾1.46
Nie
1.65
U2.5
▾1.46
6.1
✓ U2.5
▾1.466.1
Ural vs Veles, First League, výkop 10:00. Kurzy: 1.43 domáci, 4.25 remíza, 6.40 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.43, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 1–2, tip netrafený.
Kon.
Ural1
Veles2
▾1.43
▴4.25
▴6.40
1
▾1.43
U3.5
▴1.30
Áno
2.07
1
▾1.43
8.0
1
▾1.438.0
Veles vs Volga Ulyanovsk, First League, výkop 12:30. Kurzy: 2.33 domáci, 3.20 remíza, 2.87 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.35, dôvera 7.0/10. Konečný výsledok 1–2, tip netrafený.
Kon.
Veles1
Ulyanovsk 2
▴2.33
3.20
2.87
1
▴2.33
U2.5
▴1.65
Nie
▴1.85
1X
▴1.35
7.0
1X
▴1.357.0
Torpedo Moskva vs Veles, First League, výkop 17:00. Kurzy: 1.78 domáci, 3.30 remíza, 4.40 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.78, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip netrafený.
Kon.
Torpedo Moscow1
Veles1
1.78
▾3.30
4.40
1
1.78
U3.5
▾1.20
Nie
1.69
1
1.78
8.0
1
1.788.0
Veles vs FC Sochi, First League, výkop 17:30. Kurzy: 3.55 domáci, 3.15 remíza, 2.03 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.67, dôvera 4.8/10. Konečný výsledok 1–2, tip netrafený.
Kon.
Veles1
Sochi2
3.55
▾3.15
▴2.03
1
3.55
O1.5
▴1.34
Áno
▴1.90
1X
1.67
4.8
1X
1.674.8

Štatistiky sezóny

First League Rusko · Sezóna 2026
17Zápasy Percento výhier 47%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy9817
Výhry538
Remízy224
Prehry235
Strelené góly14721
Inkasované góly101020
Priemer strelených gólov1.60.91.2
Priemer inkasovaných gólov1.11.31.2
Čisté kontá224
Bez streleného gólu022
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma2-0
Vonku1-2
Najvyššia prehra
Doma1-2
Vonku4-1
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku2
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku4
Série
Výhry3
Prehry1
Penalty
2/ 3
66.67% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0–3
0-15
2–4
16-30
2–4
31-45
7–2
46-60
3–1
61-75
6–7
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
4-3-2-15 G
3-4-34 G
4-2-3-13 G
3-2-4-11 G
32Žlté
1Červené
Strelené góly
Nad 0.588%
15 zápasov
Nad 1.529%
5 zápasov
Nad 2.56%
1 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Rusko - First League
# Tím Z G B
1 Nizhny Novgorod 16 48-15 43
2 FC Sochi 16 26-17 32
3 Ural 16 27-11 31
4 Torpedo Moskva 16 28-13 29
5 Spartak Kostroma 16 22-16 28
6 Veles 17 21-20 28
7 Shinnik Yaroslavl 16 20-17 23
8 FC UFA 16 18-15 22
9 Volga Ulyanovsk 17 22-23 22
10 Rotor Volgograd 16 23-18 20
11 Arsenal Tula 16 19-33 19
12 Chelyabinsk 16 21-26 18
13 Leningradets 16 15-26 17
14 KAMAZ 16 20-28 14
15 Enisey 16 16-33 14
16 Ska-khabarovsk 16 20-28 13
17 FK Neftekhimik 16 11-24 13
18 Tekstilshchik 16 12-26 11

Tipy a predpovede na Veles

Hľadáte tipy na Veles? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Veles, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 36 zápasov s účasťou Veles s úspešnosťou Best Tip 58.3%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne First League má Veles po 17 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 8, remízy: 4, prehry: 5. Strelené góly: 21 (1.2 na zápas), inkasované: 20, čisté kontá: 4.

Veles má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €6.57m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Veles zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Veles je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.