Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Ural

Ural Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€13.43m Ø 25.9 First League
92
Tipované zápasy
65.2%
Úspešnosť tipov
WWLLWW
Aktuálna forma
1.67
Góly / zápas
Ural skóroval vo všetkých z posledných 10 zápasov
Ural dostal červenú kartu v posledných 2 zápasoch
Ural skóroval v posledných 13 zápasoch
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

FC Sochi vs Ural, First League, výkop 14:00. Kurzy: 2.47 domáci, 3.20 remíza, 2.60 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.22, dôvera 4.6/10. Konečný výsledok 0–2, tip trafený.
Kon.
Sochi0
Ural2
▴2.47
▴3.20
▴2.60
1X
▴1.40
U3.5
▾1.22
Nie
▴1.88
U3.5
▾1.22
4.6
✓ U3.5
▾1.224.6
Chelyabinsk vs Ural, First League, výkop 10:00. Kurzy: 3.65 domáci, 3.35 remíza, 1.90 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.27, dôvera 3.7/10. Konečný výsledok 1–3, tip trafený.
Kon.
Chelyabinsk 1
Ural 3
3.65
▾3.35
▴1.90
X2
1.23
O1.5
▾1.27
Áno
▾1.77
O1.5
▴1.27
3.7
✓ O1.5
▴1.273.7
Ural vs Nizhny N, First League, výkop 11:00. Kurzy: 2.57 domáci, 3.10 remíza, 2.67 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.43, dôvera 3.5/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
Ural 1
Nizhny Novgorod2
▴2.57
▴3.10
▾2.67
2
▾2.67
O1.5
▴1.31
Nie
▾1.92
X2
▾1.43
3.5
✓ X2
▾1.433.5
Ural vs Veles, First League, výkop 10:00. Kurzy: 1.43 domáci, 4.25 remíza, 6.40 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.43, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 1–2, tip netrafený.
Kon.
Ural1
Veles2
▾1.43
▴4.25
▴6.40
1
▾1.43
U3.5
▴1.30
Áno
2.07
1
▾1.43
8.0
1
▾1.438.0
Spartak Kostroma vs Ural, First League, výkop 12:30. Kurzy: 3.10 domáci, 3.10 remíza, 2.25 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.56, dôvera 7.0/10. Konečný výsledok 1–2, tip netrafený.
Kon.
Spartak Kostroma1
Ural 2
▴3.10
3.10
2.25
2
2.25
U2.5
▾1.56
Nie
1.75
U2.5
▾1.56
7.0
U2.5
▾1.567.0
FK Neftekhimik vs Ural, First League, výkop 16:00. Kurzy: 4.20 domáci, 3.55 remíza, 1.75 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.75, dôvera 6.3/10. Konečný výsledok 0–1, tip trafený.
Kon.
Neftekhimik0
Ural 1
▴4.20
3.55
▾1.75
2
▾1.75
U2.5
▴1.73
Nie
1.77
2
▾1.75
6.3
✓ 2
▾1.756.3
Shinnik Yaroslavl vs Ural, First League, výkop 16:30. Kurzy: 3.35 domáci, 3.10 remíza, 2.12 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.58, dôvera 4.2/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Shinnik1
Ural1
3.35
▾3.10
▴2.12
2
▴2.12
U2.5
▾1.58
Nie
1.77
U2.5
▾1.58
4.2
✓ U2.5
▾1.584.2

Štatistiky sezóny

First League Rusko · Sezóna 2026
15Zápasy Percento výhier 53%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy7815
Výhry448
Remízy044
Prehry303
Strelené góly121325
Inkasované góly5611
Priemer strelených gólov1.71.61.7
Priemer inkasovaných gólov0.70.80.7
Čisté kontá437
Bez streleného gólu112
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-0
Vonku0-3
Najvyššia prehra
Doma1-2
Vonku-
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku3
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku2
Série
Výhry2
Prehry2
Penalty
1/ 2
50.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0–2
0-15
4–2
16-30
2–1
31-45
4–0
46-60
6–1
61-75
10–4
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
3-4-2-114 G
4-4-21 G
32Žlté
4Červené
Strelené góly
Nad 0.587%
13 zápasov
Nad 1.553%
8 zápasov
Nad 2.527%
4 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Rusko - First League
# Tím Z G B
1 Nizhny Novgorod 16 48-15 43
2 FC Sochi 16 26-17 32
3 Ural 16 27-11 31
4 Torpedo Moskva 16 28-13 29
5 Spartak Kostroma 16 22-16 28
6 Veles 17 21-20 28
7 Shinnik Yaroslavl 16 20-17 23
8 FC UFA 16 18-15 22
9 Volga Ulyanovsk 17 22-23 22
10 Rotor Volgograd 16 23-18 20
11 Arsenal Tula 16 19-33 19
12 Chelyabinsk 16 21-26 18
13 Leningradets 16 15-26 17
14 KAMAZ 16 20-28 14
15 Enisey 16 16-33 14
16 Ska-khabarovsk 16 20-28 13
17 FK Neftekhimik 16 11-24 13
18 Tekstilshchik 16 12-26 11

Tipy a predpovede na Ural

Hľadáte tipy na Ural? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Ural, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 92 zápasov s účasťou Ural s úspešnosťou Best Tip 65.2%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne First League má Ural po 15 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 8, remízy: 4, prehry: 3. Strelené góly: 25 (1.7 na zápas), inkasované: 11, čisté kontá: 7.

Ural má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €13.43m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Ural zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Ural je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.