1. Futbalové tipy
  2. Tipy podľa líg
  3. Regionalliga - West
  4. Wals-Grünau
Wals-Grünau

Wals-Grünau Tipy, štatistiky a forma

Trhová hodnota: -
KEY INSIGHT Wals-Grünau mal over 2.5 gólu v 83% z posledných 12 zápasov
TREND Wals-Grünau skóroval v posledných 9 zápasoch
TREND Wals-Grünau inkasoval aspoň 1 gól v posledných 8 zápasoch

Aktuálna forma

WLLLW
44 Predikované zápasy
54.55% Miera úspešnosti

AI predikcie

Poháňané NerdyTips

11:00

Ukončené
Wals-Grunau
Wals-Grunau
3 : 1
SVG Reichenau
SVG R
2.06
4.25
2.82

2

2.82

O2.5

1.29

NO

3.5

O2.5

1.29
6.5/10

08:00

Ukončené
Seekirchen
Seekirchen
4 : 2
Wals-Grunau
Wals-Grunau
1.44
4.8
5

X2

2.45

O3.5

1.66

YES

1.38

GG

1.38
8/10

08:00

Ukončené
Wals-Grunau
Wals-Grunau
1 : 2
Rheindorf Altach II
Rheindorf II
1.85
3.7
3.4

1

1.85

O2.5

1.41

YES

1.43

O2.5

1.41
6.8/10

13:30

Ukončené
TSV S
TSV St. Johann
6 : 1
Wals-Grunau
Wals-Grunau
2.65
3.7
2.2

X2

1.38

O2.5

1.55

YES

1.51

O2.5

1.55
3.3/10

13:00

Ukončené
Wals-Grunau
Wals-Grunau
4 : 1
Kufstein
Kufstein
1.8
3.85
3.65

1

1.8

U2.5

2.37

NO

2.47

NG

2.47
6.2/10

11:00

Ukončené
Hohenems
Hohenems
3 : 3
Wals-Grunau
Wals-Grunau
2.3
3.7
2.72

1

2.3

U3.5

1.56

NO

2.55

1X

1.42
8/10

08:30

Ukončené
Wals-Grunau
Wals-Grunau
1 : 2
Kuchl
Kuchl
2
3.75
3.05

1X

1.31

U2.5

2.47

NO

2.57

NG

2.57
6.2/10

10:00

Ukončené
Schwaz
Schwaz
1 : 1
Wals-Grunau
Wals-Grunau
2.25
3.7
2.85

1X

1.4

U3.5

1.46

NO

2.37

NG

2.37
6.2/10

08:30

Ukončené
Wals-Grunau
Wals-Grunau
4 : 0
Rothis
Rothis
1.48
4.55
5

1

1.48

O2.5

1.36

YES

1.44

O2.5

1.36
5/10

Wals-Grünau tipy a predpovede

Hľadáte Wals-Grünau tipy? NerdyTips poskytuje futbalové tipy pre Wals-Grünau generované umelou inteligenciou pomocou nášho algoritmu NT Apex. Doteraz sme analyzovali 44 zápasov s účasťou Wals-Grünau s presnosťou najlepšieho tipu 54.55%. Tipy pokrývajú Konečný výsledok, Under/Over, Oba tímy skórujú, Správne skóre, xG, Rohy a Držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Regionalliga - West má Wals-Grünau na konte 10 výhier, 8 remíz a 13 prehier v 31 zápasoch, so 53 strelenými gólmi (1.7 na zápas) a 64 inkasovanými, s 4 čistými kontami.

Wals-Grünau má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu -.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené Wals-Grünau tipy zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Wals-Grünau je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 160 líg.

Regionalliga - WestAustria • Sezóna 2025
Prehľad výkonov
StatDomaVonkuCelkom
Zápasy151631
Výhry5510
Remízy448
Prehry6713
Strelené góly302353
Inkasované góly293564
Priemer strelených gólov2.01.41.7
Priemer obdržených gólov1.92.22.1
Čisté kontá134
Bez streleného gólu235
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma 6-3
Vonku 1-4
Najvyššia prehra
Doma 1-5
Vonku 6-1
Najviac strelených gólov
Doma 6
Vonku 4
Najviac inkasovaných gólov
Doma 5
Vonku 6
Série
Výhry 3
Prehry 2
Penalty
4 / 4
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
46-60 1
1 Žlté
1 Červené
Strelené góly
Over 0.5 84%
26 Zápasy
Over 1.5 45%
14 Zápasy
Over 2.5 26%
8 Zápasy
Over 3.5 10%
3 Zápasy
Over 4.5 3%
1 Zápasy
Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch