Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Yupanqui

Yupanqui Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

108
Tipované zápasy
60.2%
Úspešnosť tipov
LLDLDL
Aktuálna forma
0.67
Góly / zápas
Yupanqui je v posledných 8 zápasoch bez výhry
Yupanqui mal v posledných 7 zápasoch menej ako 3.5 gólu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Yupanqui vs Lujan, Primera C, výkop 19:00. Kurzy: 3.90 domáci, 3.10 remíza, 1.95 hostia. Best Tip: aspoň jeden tím nedá gól, kurz 1.65, dôvera 7.5/10. Konečný výsledok 0–1, tip trafený.
Kon.
Yupanqui 0
Lujan1
▴3.90
▾3.10
1.95
2
1.95
U2.5
▾1.64
Nie
▾1.65
ODG nie
▾1.65
7.5
✓ ODG nie
▾1.657.5
Central Cordoba vs Yupanqui, Primera C, výkop 19:00. Kurzy: 1.92 domáci, 3.00 remíza, 4.05 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.20, dôvera 7.0/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Kon.
Central Cordoba1
Yupanqui 0
▴1.92
▾3.00
▾4.05
1
▴1.92
U3.5
▾1.20
Nie
▾1.64
U3.5
▾1.20
7.0
✓ U3.5
▾1.207.0
Yupanqui vs General Lamadrid, Primera C, výkop 19:00. Kurzy: 3.15 domáci, 3.00 remíza, 2.35 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.63, dôvera 6.9/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Yupanqui0
General L0
▾3.15
▾3.00
▴2.35
2
▴2.35
U2.5
▾1.63
Nie
▾1.69
U2.5
▾1.63
6.9
✓ U2.5
▾1.636.9
Claypole vs Yupanqui, Primera C, výkop 19:00. Kurzy: 2.10 domáci, 3.10 remíza, 3.95 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.21, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Claypole2
Yupanqui 1
▾2.10
▾3.10
▴3.95
2
▴3.95
U3.5
▾1.21
Nie
▾1.96
U3.5
▾1.21
8.0
✓ U3.5
▾1.218.0
Estrella Del Sur vs Yupanqui, Primera C, výkop 19:00. Kurzy: 2.08 domáci, 3.05 remíza, 3.55 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.60, dôvera 6.5/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Estrella D1
Yupanqui 1
▾2.08
▾3.05
▴3.55
1
▾2.08
U2.5
▾1.60
Nie
▾1.80
U2.5
▾1.60
6.5
✓ U2.5
▾1.606.5
Yupanqui vs Leones de Rosario, Primera C, výkop 19:00. Kurzy: 3.44 domáci, 3.05 remíza, 2.11 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.25, dôvera 7.9/10. Konečný výsledok 0–1, tip trafený.
Kon.
Yupanqui0
Leones Rosario1
3.44
3.05
2.11
2
2.11
U3.5
1.25
Nie
1.84
U3.5
1.25
7.9
✓ U3.5
1.257.9
Central Ballester vs Yupanqui, Primera C, výkop 19:00. Kurzy: 2.70 domáci, 2.95 remíza, 2.62 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.52, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 2–0, tip trafený.
Kon.
C. Ballester2
Yupanqui0
▴2.70
▾2.95
▴2.62
X2
1.38
U2.5
▾1.52
Nie
▾1.75
U2.5
▾1.52
5.0
✓ U2.5
▾1.525.0
Yupanqui vs Atletico A, Primera C, výkop 19:00. Kurzy: 2.80 domáci, 3.05 remíza, 2.57 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.22, dôvera 4.8/10. Konečný výsledok 0–2, tip trafený.
Kon.
Yupanqui 0
Atletico Atlas2
▴2.80
▾3.05
▴2.57
2
▴2.57
U3.5
▾1.22
Áno
▴2.00
U3.5
▾1.22
4.8
✓ U3.5
▾1.224.8

Štatistiky sezóny

Primera C Argentína · Sezóna 2026
31Zápasy Percento výhier 26%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy151631
Výhry358
Remízy6511
Prehry6612
Strelené góly141933
Inkasované góly152035
Priemer strelených gólov0.91.21.1
Priemer inkasovaných gólov1.01.31.1
Čisté kontá549
Bez streleného gólu7512
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma4-0
Vonku0-3
Najvyššia prehra
Doma0-2
Vonku4-2
Najviac strelených gólov
Doma4
Vonku3
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku4
Série
Výhry1
Prehry3
Penalty
4/ 4
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
2–4
0-15
2–6
16-30
3–9
31-45
6–3
46-60
9–3
61-75
11–10
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
11Červené
Strelené góly
Nad 0.561%
19 zápasov
Nad 1.532%
10 zápasov
Nad 2.510%
3 zápasov
Nad 3.53%
1 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod

Tabuľka

Argentína - Primera C
# Tím Z G B
1 Lujan 32 46-22 64
2 Canuelas 32 43-22 61
3 Deportivo Español 32 26-16 52
4 Leones de Rosario 32 31-25 51
5 Central Cordoba 32 32-23 49
6 General Lamadrid 32 23-27 41
7 Sportivo Barracas 32 32-32 40
8 El Porvenir 32 28-32 40
9 Central Ballester 32 29-34 38
10 Atletico Atlas 32 24-29 37
11 Claypole 32 27-40 36
12 Yupanqui 32 33-36 35
13 Fénix 32 24-32 34
14 Deportivo Muñiz 32 23-38 29
Promotion - Primera C (Super final) Promotion - Primera C (Promotion - Play Offs) Primera C (Relegation - Play Offs)

Tipy a predpovede na Yupanqui

Hľadáte tipy na Yupanqui? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Yupanqui, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 108 zápasov s účasťou Yupanqui s úspešnosťou Best Tip 60.2%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Primera C má Yupanqui po 31 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 8, remízy: 11, prehry: 12. Strelené góly: 33 (1.1 na zápas), inkasované: 35, čisté kontá: 9.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Yupanqui zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Yupanqui je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.