Preskočiť na obsah

Tip Leones Negros UDG vs Alebrijes de Oaxaca - 18. októbra 2026

18. októbra19:00
1:2
Ukončené
11.42 X4.70 26.00

Kľúčové momenty

  1. 1. polčas1–1
  2. Leones Negros UDG · Gól Brigido J.Asistencia De Jesus Bravo Santiago A.1–013'
  3. 42'Alebrijes de Oaxaca · Gól 1–1Bustos J. (pen.)
  4. 2. polčas0–1
  5. 71'Alebrijes de Oaxaca · Gól 1–2Andrey Marcos
  6. 83'Alebrijes de Oaxaca · Červená karta Sanchez E.

Tipy

Dôvera
Najlepší tip
Nad 2.5 1.52
Padne viac než 2.5 gólu
8.8/10
1X2 Tip
11.42
5.8/10
Počet gólov
Nad 2.51.52
8.8/10
Oba tímy dajú gól
Áno1.67
1.8/10
Bet Builder tip
1X & Nad 1.51.25
8.2/10
Polčasový výsledok
Leones Negros UDG10Alebrijes de Oaxaca
Presný výsledok
Leones Negros UDG21Alebrijes de Oaxaca

Štatistiky: predikcia vs realita

AI
Leones Negros
Alebrijes
xGLeones Negros UDG: 1.75Alebrijes de Oaxaca: 1.06
Držanie loptyLeones Negros UDG: 64%Alebrijes de Oaxaca: 36%
Strely celkovoLeones Negros UDG: 17Alebrijes de Oaxaca: 8
Strely na bránuLeones Negros UDG: 7Alebrijes de Oaxaca: 2
Strely mimoLeones Negros UDG: 7Alebrijes de Oaxaca: 4
RohyLeones Negros UDG: 6Alebrijes de Oaxaca: 3
Žlté kartyLeones Negros UDG: 2Alebrijes de Oaxaca: 3
OfsajdyLeones Negros UDG: 2Alebrijes de Oaxaca: 1
FaulyLeones Negros UDG: 11Alebrijes de Oaxaca: 11
xGLeones Negros UDG: 0.89Alebrijes de Oaxaca: 2.46
Držanie loptyLeones Negros UDG: 62%Alebrijes de Oaxaca: 38%
Strely celkovoLeones Negros UDG: 13Alebrijes de Oaxaca: 17
Strely na bránuLeones Negros UDG: 3Alebrijes de Oaxaca: 7
Strely mimoLeones Negros UDG: 6Alebrijes de Oaxaca: 10
RohyLeones Negros UDG: 5Alebrijes de Oaxaca: 2
Žlté kartyLeones Negros UDG: 5Alebrijes de Oaxaca: 3
OfsajdyLeones Negros UDG: 0Alebrijes de Oaxaca: 6
FaulyLeones Negros UDG: 19Alebrijes de Oaxaca: 7
xGLeones Negros UDG: 0.891.75Alebrijes de Oaxaca: 2.461.06
Držanie loptyLeones Negros UDG: 62%64%Alebrijes de Oaxaca: 38%36%
Strely celkovoLeones Negros UDG: 1317Alebrijes de Oaxaca: 178
Strely na bránuLeones Negros UDG: 37Alebrijes de Oaxaca: 72
Strely mimoLeones Negros UDG: 67Alebrijes de Oaxaca: 104
RohyLeones Negros UDG: 56Alebrijes de Oaxaca: 23
Žlté kartyLeones Negros UDG: 52Alebrijes de Oaxaca: 33
OfsajdyLeones Negros UDG: 02Alebrijes de Oaxaca: 61
FaulyLeones Negros UDG: 1911Alebrijes de Oaxaca: 711

Štatistiky

Priemer / zápas
Leones Negros
Alebrijes
xGLeones Negros UDG: 1.58Alebrijes de Oaxaca: 1
Celkovo gólovLeones Negros UDG: 3.7Alebrijes de Oaxaca: 2.8
Strelené gólyLeones Negros UDG: 2.2Alebrijes de Oaxaca: 1
Inkasované gólyLeones Negros UDG: 1.5Alebrijes de Oaxaca: 1.8
Držanie loptyLeones Negros UDG: 54%Alebrijes de Oaxaca: 40%
Strely celkovoLeones Negros UDG: 14.1Alebrijes de Oaxaca: 10
Strely na bránuLeones Negros UDG: 5.4Alebrijes de Oaxaca: 3.1
Strely mimoLeones Negros UDG: 6.4Alebrijes de Oaxaca: 6
FaulyLeones Negros UDG: 10Alebrijes de Oaxaca: 9.7
RohyLeones Negros UDG: 5.6Alebrijes de Oaxaca: 2.9
OfsajdyLeones Negros UDG: 1.7Alebrijes de Oaxaca: 1
Žlté kartyLeones Negros UDG: 2.89Alebrijes de Oaxaca: 3.22
Prihrávky celkovoLeones Negros UDG: 480Alebrijes de Oaxaca: 289

Forma

Prehľad posledných 10 zápasov
Leones Negros
Alebrijes
VýhryLeones Negros UDG: 5Alebrijes de Oaxaca: 4
Viac než 1.5 góluLeones Negros UDG: 10Alebrijes de Oaxaca: 8
Viac než 2.5 góluLeones Negros UDG: 7Alebrijes de Oaxaca: 6
Viac než 3.5 góluLeones Negros UDG: 5Alebrijes de Oaxaca: 3
Oba tímy skórovaliLeones Negros UDG: 8Alebrijes de Oaxaca: 5
Prekvapivé výhryLeones Negros UDG: 0Alebrijes de Oaxaca: 1
Prekvapivé prehryLeones Negros UDG: 0Alebrijes de Oaxaca: 0

H2H

Všetky vzájomné zápasy 22
Leones Negros UDG
Alebrijes de Oaxaca
5Výhry
13Remízy
4Výhry
Posledné vzájomné zápasy 10
2.8Góly na zápas
60%Oba tímy skórovali
50%Viac než 2.5 gólu
28. marca2026Alebrijes de OaxacaLeones Negros UDG11
18. októbra2025Leones Negros UDGAlebrijes de Oaxaca01
16. marca2025Leones Negros UDGAlebrijes de Oaxaca32
29. septembra2024Alebrijes de OaxacaLeones Negros UDG22
15. februára2024Alebrijes de OaxacaLeones Negros UDG03
04. augusta2023Leones Negros UDGAlebrijes de Oaxaca50
15. marca2023Alebrijes de OaxacaLeones Negros UDG22
26. júna2022Leones Negros UDGAlebrijes de Oaxaca00
20. januára2022Alebrijes de OaxacaLeones Negros UDG11
29. augusta2021Leones Negros UDGAlebrijes de Oaxaca11

Posledné zápasy

Tabuľka

Mexiko - Liga de Expansión MX
# Tím Z G B
1 CA La Paz 13 30-17 24
2 Leones Negros UDG 13 29-19 24
3 Monarcas 13 23-15 23
4 Piratas 13 21-14 21
5 Venados FC 13 28-23 21
6 Durango 13 16-11 21
7 Cancún 13 22-18 19
8 Mineros de Zacatecas 13 26-23 18
9 Tapatío 13 23-25 17
10 Dorados 13 23-24 16
11 Correcaminos Uat 13 21-22 16
12 Tlaxcala 13 25-27 16
13 Alebrijes de Oaxaca 13 12-24 16
14 CDS Tampico Madero 13 14-20 15
15 Cruz Azul Hidalgo 13 16-20 14
16 Tepatitlán 13 10-37 7
Promotion - Liga de Expansion MX (Apertura - Play Offs: Quarter-finals)