Tip Parndorf vs Mannsdorf-Gro - 28. augusta 2026
Tipy
DôveraChcete vidieť, ako AI predikuje futbalové zápasy? → Skontrolujte najnovšie výsledky!
Predplatiť terazŠtatistiky
Priemer / zápas
Mannsdorf-Gro
Celkovo gólovParndorf: 3.8Mannsdorf-Gro: 3.7
Strelené gólyParndorf: 2.7Mannsdorf-Gro: 2.4
Inkasované gólyParndorf: 1.1Mannsdorf-Gro: 1.3
Forma
Prehľad posledných 10 zápasov
Mannsdorf-Gro
VýhryParndorf: 7Mannsdorf-Gro: 5
Viac než 1.5 góluParndorf: 10Mannsdorf-Gro: 9
Viac než 2.5 góluParndorf: 6Mannsdorf-Gro: 7
Viac než 3.5 góluParndorf: 5Mannsdorf-Gro: 6
Oba tímy skórovaliParndorf: 6Mannsdorf-Gro: 7
Prekvapivé výhryParndorf: 0Mannsdorf-Gro: 0
Prekvapivé prehryParndorf: 0Mannsdorf-Gro: 0
H2H
3
Remízy
1
Vzájomné zápasy
29. mája 26
Parndorf2
Mannsdorf-Großenzersdorf1
14. novembra 25
Mannsdorf-Großenzersdorf1
Parndorf2
31. mája 19
Parndorf1
Mannsdorf-Großenzersdorf1
03. novembra 18
Mannsdorf-Großenzersdorf2
Parndorf2
16. marca 18
Parndorf2
Mannsdorf-Großenzersdorf0
25. augusta 17
Mannsdorf-Großenzersdorf3
Parndorf3
07. apríla 17
Mannsdorf-Großenzersdorf3
Parndorf1
16. septembra 16
Parndorf4
Mannsdorf-Großenzersdorf2
Posledné zápasy
Pre tento výber nie sú žiadne zápasy.
Pre tento výber nie sú žiadne zápasy.
Tabuľka
| # | Tím | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
4 | 10-1 | 12 |
| 2 |
|
4 | 12-3 | 9 |
| 3 |
|
4 | 12-6 | 9 |
| 4 |
|
4 | 5-5 | 9 |
| 5 |
|
4 | 10-3 | 8 |
| 6 |
|
4 | 12-11 | 7 |
| 7 |
|
4 | 6-6 | 7 |
| 8 |
|
4 | 6-7 | 6 |
| 9 |
|
4 | 5-3 | 5 |
| 10 |
|
4 | 6-6 | 5 |
| 11 |
|
4 | 4-7 | 3 |
| 12 |
|
4 | 3-6 | 3 |
| 13 |
|
4 | 1-4 | 3 |
| 14 |
|
4 | 4-8 | 2 |
| 15 |
|
4 | 4-12 | 2 |
| 16 |
|
4 | 5-17 | 0 |