Preskočiť na obsah

Tip Qabala vs Imisli FK - 4. septembra 2026

4. septembra15:00
2:1
Ukončené
12.32 X2.95 23.30

Tipy

Dôvera
Najlepší tip
Pod 2.5 1.51
Padne menej než 2.5 gólu
7.1/10
1X2 Tip
23.30
1.8/10
Počet gólov
Pod 2.51.51
5.9/10
Oba tímy dajú gól
Nie1.70
3.9/10
Bet Builder tip
X2 & Pod 3.52.06
1.3/10
Presný výsledok
Qabala01Imisli FK

Štatistiky: predikcia vs realita

AI
Qabala
Imisli FK
Držanie loptyQabala: 46%Imisli FK: 54%
Strely celkovoQabala: 10Imisli FK: 8
Strely na bránuQabala: 4Imisli FK: 2
Strely mimoQabala: 7Imisli FK: 5
RohyQabala: 3Imisli FK: 4
Žlté kartyQabala: 1Imisli FK: 2
Držanie loptyQabala: 50%Imisli FK: 50%
Strely celkovoQabala: 14Imisli FK: 7
Strely na bránuQabala: 7Imisli FK: 3
Strely mimoQabala: 7Imisli FK: 4
RohyQabala: 5Imisli FK: 10
Žlté kartyQabala: 3Imisli FK: 3
Držanie loptyQabala: 50%46%Imisli FK: 50%54%
Strely celkovoQabala: 1410Imisli FK: 78
Strely na bránuQabala: 74Imisli FK: 32
Strely mimoQabala: 77Imisli FK: 45
RohyQabala: 53Imisli FK: 104
Žlté kartyQabala: 31Imisli FK: 32

Štatistiky

Priemer / zápas
Qabala
Imisli FK
Celkovo gólovQabala: 1.7Imisli FK: 1.5
Strelené gólyQabala: 0.9Imisli FK: 0.6
Inkasované gólyQabala: 0.8Imisli FK: 0.9
Držanie loptyQabala: 53%Imisli FK: 54%
Strely celkovoQabala: 10.4Imisli FK: 8.4
Strely na bránuQabala: 3.9Imisli FK: 2.9
Strely mimoQabala: 6.5Imisli FK: 5.5
RohyQabala: 3.7Imisli FK: 3.6
Žlté kartyQabala: 1.4Imisli FK: 2.33

Forma

Prehľad posledných 10 zápasov
Qabala
Imisli FK
VýhryQabala: 3Imisli FK: 4
Viac než 1.5 góluQabala: 5Imisli FK: 4
Viac než 2.5 góluQabala: 2Imisli FK: 2
Viac než 3.5 góluQabala: 1Imisli FK: 1
Oba tímy skórovaliQabala: 4Imisli FK: 2
Prekvapivé výhryQabala: 0Imisli FK: 0
Prekvapivé prehryQabala: 0Imisli FK: 0

H2H

Všetky vzájomné zápasy 10
Qabala
Imisli FK
6Výhry
2Remízy
2Výhry
Posledné vzájomné zápasy 8
2.9Góly na zápas
38%Oba tímy skórovali
50%Viac než 2.5 gólu
12. apríla2026QabalaImisli FK01
30. januára2026QabalaImisli FK32
18. októbra2025Imisli FKQabala22
18. apríla2025Imisli FKQabala10
13. februára2025Imisli FKQabala12
26. októbra2024QabalaImisli FK00
19. decembra2023Imisli FKQabala01
29. novembra2017QabalaImisli FK80

Posledné zápasy

Tabuľka

Azerbajdžan - Premyer Liqa
# Tím Z G B
1 Sabah FA 7 18-1 19
2 Neftchi Baku 8 21-8 17
3 Qarabag 7 14-7 17
4 Turan 8 7-5 14
5 Şamaxı FK 8 12-9 13
6 Zira 8 9-10 12
7 Kapaz 7 7-8 11
8 Sumqayıt 7 10-10 8
9 Imisli FK 8 7-13 7
10 Qabala 8 3-15 4
11 Safa Baku 8 4-15 3
12 Araz 8 6-17 2
Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) Premier League (Relegation) Relegation - I Liqa