Tip Qabala vs Imisli FK - 4. septembra 2026
Tipy
Dôvera
Najlepší tip
Pod 2.5
1.51
Padne menej než 2.5 gólu
7.1/10
1X2 Tip
23.30
1.8/10
Počet gólov
Pod 2.51.51
5.9/10
Oba tímy dajú gól
Nie1.70
3.9/10
Bet Builder tip
X2 & Pod 3.52.06
1.3/10
Presný výsledok
Štatistiky: predikcia vs realita
AIImisli FK
Držanie loptyQabala: 46%Imisli FK: 54%
Strely celkovoQabala: 10Imisli FK: 8
Strely na bránuQabala: 4Imisli FK: 2
Strely mimoQabala: 7Imisli FK: 5
RohyQabala: 3Imisli FK: 4
Žlté kartyQabala: 1Imisli FK: 2
Držanie loptyQabala: 50%Imisli FK: 50%
Strely celkovoQabala: 14Imisli FK: 7
Strely na bránuQabala: 7Imisli FK: 3
Strely mimoQabala: 7Imisli FK: 4
RohyQabala: 5Imisli FK: 10
Žlté kartyQabala: 3Imisli FK: 3
Držanie loptyQabala: 50%46%Imisli FK: 50%54%
Strely celkovoQabala: 1410Imisli FK: 78
Strely na bránuQabala: 74Imisli FK: 32
Strely mimoQabala: 77Imisli FK: 45
RohyQabala: 53Imisli FK: 104
Žlté kartyQabala: 31Imisli FK: 32
Štatistiky
Priemer / zápas
Imisli FK
Celkovo gólovQabala: 1.7Imisli FK: 1.5
Strelené gólyQabala: 0.9Imisli FK: 0.6
Inkasované gólyQabala: 0.8Imisli FK: 0.9
Držanie loptyQabala: 53%Imisli FK: 54%
Strely celkovoQabala: 10.4Imisli FK: 8.4
Strely na bránuQabala: 3.9Imisli FK: 2.9
Strely mimoQabala: 6.5Imisli FK: 5.5
RohyQabala: 3.7Imisli FK: 3.6
Žlté kartyQabala: 1.4Imisli FK: 2.33
Forma
Prehľad posledných 10 zápasov
Imisli FK
VýhryQabala: 3Imisli FK: 4
Viac než 1.5 góluQabala: 5Imisli FK: 4
Viac než 2.5 góluQabala: 2Imisli FK: 2
Viac než 3.5 góluQabala: 1Imisli FK: 1
Oba tímy skórovaliQabala: 4Imisli FK: 2
Prekvapivé výhryQabala: 0Imisli FK: 0
Prekvapivé prehryQabala: 0Imisli FK: 0
H2H
Všetky vzájomné zápasy 10
6Výhry
2Remízy
2Výhry
Posledné vzájomné zápasy 8
2.9Góly na zápas
38%Oba tímy skórovali
50%Viac než 2.5 gólu
12. apríla2026
Qabala
Imisli FK01
30. januára2026
Qabala
Imisli FK32
18. októbra2025
Imisli FK
Qabala22
18. apríla2025
Imisli FK
Qabala10
13. februára2025
Imisli FK
Qabala12
26. októbra2024
Qabala
Imisli FK00
19. decembra2023
Imisli FK
Qabala01
29. novembra2017
Qabala
Imisli FK80
Posledné zápasy
Pre tento výber nie sú žiadne zápasy.
Pre tento výber nie sú žiadne zápasy.
Tabuľka
| # | Tím | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
7 | 18-1 | 19 |
| 2 |
|
8 | 21-8 | 17 |
| 3 |
|
7 | 14-7 | 17 |
| 4 |
|
8 | 7-5 | 14 |
| 5 |
|
8 | 12-9 | 13 |
| 6 |
|
8 | 9-10 | 12 |
| 7 |
|
7 | 7-8 | 11 |
| 8 |
|
7 | 10-10 | 8 |
| 9 |
|
8 | 7-13 | 7 |
| 10 |
|
8 | 3-15 | 4 |
| 11 |
|
8 | 4-15 | 3 |
| 12 |
|
8 | 6-17 | 2 |
Promotion - Champions League (Qualification)
Promotion - Conference League (Qualification)
Premier League (Relegation)
Relegation - I Liqa