Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Al Wihdat

Al Wihdat Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€4.03m Ø 27.0 League
82
Prognozirane utakmice
63.4%
Predvidljivost
WWWLDD
Trenutna forma
1.73
Golova po meču
U utakmicama tima Al Wihdat bar jedan tim ostaje bez gola 5 puta zaredom
Al Wihdat je bez crvenog kartona 16 puta zaredom
Utakmice tima Al Wihdat: ispod 2.5 gola 5 puta zaredom
Još nema tipova

Tipove računamo otprilike 4 dana pre početka utakmice, pa će se predstojeće utakmice uskoro pojaviti ovde.

Poslednji mečevi

Shabab Al Ordon vs Al Wihdat, League, početak u 17:30. Kvote: 5.80 domaćin, 3.60 nerešeno, 1.58 gost. Best Tip: najviše 2 gola u meču, kvota 1.65, poverenje 6.0/10. Konačan rezultat 0–1, tip pogođen.
Kraj
Shabab Al Ordon0
Al WihdatAl Wehdat1
5.80
▴3.60
▾1.58
1X
▴2.32
U2.5
▾1.65
NG
▾1.62
U2.5
▾1.65
6.0
✓ U2.5
▾1.656.0
Al Wihdat vs Al Hussein, League, početak u 17:30. Kvote: 4.20 domaćin, 3.50 nerešeno, 1.81 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.28, poverenje 4.1/10. Konačan rezultat 1–0, tip pogođen.
Kraj
Al WihdatAl Wehdat1
Al Hussein0
▴4.20
▴3.50
▾1.81
2
▾1.81
U3.5
▾1.28
NG
▾1.82
U3.5
▾1.28
4.1
✓ U3.5
▾1.284.1
Al Jazeera vs Al Wihdat, League, početak u 17:30. Kvote: 4.90 domaćin, 3.50 nerešeno, 1.72 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.32, poverenje 4.7/10. Konačan rezultat 0–1, tip pogođen.
Kraj
Al Jazeera0
Al WihdatAl Wehdat1
▾4.90
▾3.50
▴1.72
2
▴1.72
U3.5
▴1.32
NG
▴1.90
U3.5
▴1.32
4.7
✓ U3.5
▴1.324.7
Al Wihdat vs Al Ramtha, League, početak u 18:30. Kvote: 1.53 domaćin, 3.90 nerešeno, 5.90 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.28, poverenje 6.3/10. Konačan rezultat 0–1, tip pogođen.
Kraj
Al WihdatAl Wehdat0
Al Ramtha1
▾1.53
▴3.90
▴5.90
1
▾1.53
U3.5
1.28
NG
▾1.69
U3.5
1.28
6.3
✓ U3.5
1.286.3
Al Salt vs Al Wihdat, League, početak u 18:30. Kvote: 5.80 domaćin, 3.80 nerešeno, 1.57 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u meču, kvota 1.34, poverenje 4.0/10. Konačan rezultat 0–0, tip nije pogođen.
Kraj
Al Salt0
Al WihdatAl Wehdat0
▾5.80
▴3.80
1.57
2
1.57
O1.5
▴1.34
GG
▴2.10
O1.5
▴1.34
4.0
O1.5
▴1.344.0
Al Wihdat vs Al Faisaly, League, početak u 18:30. Kvote: 3.08 domaćin, 3.04 nerešeno, 2.25 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 1.57, poverenje 3.9/10. Konačan rezultat 0–0, tip pogođen.
Kraj
Al WihdatAl Wehdat0
Al Faisaly0
3.08
3.04
2.25
1
3.08
O1.5
1.36
GG
1.91
1X
1.57
3.9
✓ 1X
1.573.9
Al Wihdat vs Al Ahli, League, početak u 15:00. Kvote: 1.37 domaćin, 4.60 nerešeno, 7.75 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.80, poverenje 1.9/10. Konačan rezultat 2–0, tip nije pogođen.
Kraj
Al WihdatAl Wehdat2
Al Ahli0
▾1.37
▴4.60
▴7.75
1
▾1.37
O2.5
▾1.80
GG
▾2.00
O2.5
▾1.80
1.9
O2.5
▾1.801.9
Al Salt vs Al Wihdat, League, početak u 17:00. Kvote: 7.50 domaćin, 4.10 nerešeno, 1.45 gost. Best Tip: pobeda gosta, kvota 1.45, poverenje 10/10. Konačan rezultat 1–1, tip nije pogođen.
Kraj
Al Salt1
Al WihdatAl Wehdat1
▴7.50
▴4.10
▾1.45
2
▾1.45
O1.5
▾1.26
NG
▾1.82
2
▾1.45
10
2
▾1.4510
Sama Al Sarhan vs Al Wihdat, League, početak u 19:00. Kvote: 9.00 domaćin, 4.60 nerešeno, 1.34 gost. Best Tip: pobeda gosta, kvota 1.34, poverenje 5.7/10. Konačan rezultat 0–6, tip pogođen.
Kraj
Sama Al Sarhan0
Al WihdatAl Wehdat6
▴9.00
▾4.60
▴1.34
2
▴1.34
O2.5
▴1.88
NG
▾1.65
2
▴1.34
5.7
✓ 2
▴1.345.7
Al Wihdat vs Moghayer Al Sarhan, League, početak u 15:00. Kvote: 1.10 domaćin, 7.90 nerešeno, 21.00 gost. Best Tip: domaćin pobeđuje sa najmanje 2 gola razlike, kvota 1.33, poverenje 10/10. Konačan rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
Al WihdatAl Wehdat3
Moghayer Al SarhanMoghayer S1
1.10
7.90
21.00
1
1.10
O2.5
1.52
NG
1.34
H1
1.33
10
✓ H1
1.3310
Aqaba vs Al Wihdat, League, početak u 19:00. Kvote: 10.50 domaćin, 5.25 nerešeno, 1.22 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.50, poverenje 6.1/10. Konačan rezultat 0–4, tip nije pogođen.
Kraj
Aqaba0
Al WihdatAl Wehdat4
10.50
5.25
1.22
2
1.22
U3.5
1.50
NG
1.63
U3.5
1.50
6.1
U3.5
1.506.1
Al Sareeh vs Al Wihdat, League, početak u 17:45. Kvote: 6.50 domaćin, 4.00 nerešeno, 1.44 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.38, poverenje 4.8/10. Konačan rezultat 1–3, tip nije pogođen.
Kraj
Al Sareeh1
Al WihdatAl Wehdat3
6.50
4.00
1.44
2
1.44
U3.5
1.38
NG
1.80
U3.5
1.38
4.8
U3.5
1.384.8
Al Wihdat vs Sahab, League, početak u 17:00. Kvote: 1.35 domaćin, 4.50 nerešeno, 7.00 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.30, poverenje 7.3/10. Konačan rezultat 6–2, tip nije pogođen.
Kraj
Al WihdatAl Wehdat6
Sahab 2
1.35
4.50
7.00
1X
1.05
U3.5
1.30
GG
2.23
U3.5
1.30
7.3
U3.5
1.307.3

Statistika sezone

League Jordan · Sezona 2026
5Utakmice Procenat pobeda 40%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice325
Pobede112
Nerešeno112
Porazi101
Postignuti golovi112
Primljeni golovi101
Prosek postignutih golova0.30.50.4
Prosek primljenih golova0.30.00.2
Utakmice bez primljenog gola224
Utakmice bez postignutog gola213
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin1-0
Gost0-1
Najveći poraz
Domaćin0-1
Gost-
Najviše postignutih golova
Domaćin1
Gost1
Najviše primljenih golova
Domaćin1
Gost0
Serije
Pobede0
Porazi1
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
0–0
0-15
2–0
16-30
0–0
31-45
0–1
46-60
0–1
61-75
0–0
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.540%
2 Utakmice
Preko 1.50%
0 Utakmice
Preko 2.50%
0 Utakmice
Preko 3.50%
0 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Jordan - League
# Tim O G B
1 Al Faisaly 6 13-3 14
2 Al Buqa'a 6 6-4 11
3 Al Wihdat 6 3-1 11
4 Al Jazeera 7 14-6 10
5 Al Ramtha 6 4-5 9
6 Al Hussein 6 8-10 8
7 Al Salt 7 4-5 7
8 Doqarah 6 3-9 4
9 Al Arabi 6 3-10 4
10 Shabab Al Ordon 6 5-10 3
Promotion - AFC Champions League (Qualification) Promotion - AFC Champions League 2 (Qualification) Relegation

Al Wihdat prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Al Wihdat prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za Al Wihdat koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 82 utakmica sa učešćem tima Al Wihdat, uz tačnost Best Tip-a od 63.4%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

U tekućoj sezoni League učinak tima Al Wihdat je pobede: 2, nerešeno: 2, porazi: 1 (utakmica: 5). Dati golovi: 2 (0.4 po utakmici), primljeni: 1, a utakmica bez primljenog gola: 4.

Al Wihdat trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €4.03m.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Al Wihdat ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Al Wihdat je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.