Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
PVF-CAND

PVF-CAND Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€2.58m Ø 27.2 V.League 2
5
Prognozirane utakmice
–
Stepen predvidljivosti
WDLWDW
Trenutna forma
1.80
Golovi / Meč
PVF-CAND nije dobio crveni karton u poslednjih 19 utakmica
Nema predstojećih utakmica

PVF-CAND trenutno nema zakazanu utakmicu. Ispod pogledajte nedavne rezultate i statistiku sezone.

Poslednji mečevi

Bac Ninh vs PVF-CAND, V.League 2, početak u 10:00. Kvote: 1.35 domaćin, 4.65 nerešeno, 7.40 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.55, poverenje 1.8/10. Konačan rezultat 1–3, tip pogođen.
Kraj
Bac Ninh1
PVF-CAND3
▾1.35
▴4.65
▴7.40
X
▴4.65
O2.5
▾1.55
GG
▾1.80
O2.5
▾1.55
1.8
✓ O2.5
▾1.551.8
PVF-CAND vs Xuan Thien Phu Tho, V.League 2, početak u 10:00. Kvote: 2.20 domaćin, 3.10 nerešeno, 3.10 gost. Najbolji tip: preko 1.5 golova, kvota 1.28, poverenje 1.1/10. Konačan rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
PVF-CAND2
Xuan Thien Phu ThoXuan T2
▴2.20
▾3.10
▾3.10
1X
▴1.30
O1.5
▴1.28
NG
1.95
O1.5
▴1.28
1.1
✓ O1.5
▴1.281.1
Than Quang Ninh vs PVF-CAND, V.League 2, početak u 11:00. Kvote: 2.47 domaćin, 3.00 nerešeno, 3.15 gost. Najbolji tip: ispod 2.5 golova, kvota 1.47, poverenje 7.3/10. Konačan rezultat 3–1, tip nije pogođen.
Kraj
Than Quang NinhQuang Ninh3
PVF-CAND1
▴2.47
▾3.00
▾3.15
X2
1.52
U2.5
1.47
NG
▾1.64
U2.5
▾1.47
7.3
U2.5
▾1.477.3
PVF-CAND vs Sanna Khanh Hoa, V.League 2, početak u 12:00. Kvote: 1.63 domaćin, 3.45 nerešeno, 5.60 gost. Najbolji tip: pobeda domaćina, kvota 1.63, poverenje 8.5/10. Konačan rezultat 1–0, tip pogođen.
Kraj
PVF-CAND1
Sanna Khanh HoaKhanh Hoa 0
▾1.63
▴3.45
▴5.60
1
▾1.63
U2.5
▾1.62
NG
▾1.62
1
▾1.63
8.5
✓ 1
▾1.638.5
Dong Thap vs PVF-CAND, V.League 2, početak u 10:00. Kvote: 2.50 domaćin, 3.25 nerešeno, 2.75 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.49, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 0–0, tip pogođen.
Kraj
Dong Thap 0
PVF-CAND0
▾2.50
▴3.25
▴2.75
2
▴2.75
U2.5
▴1.85
NG
▴2.02
X2
▴1.49
5.0
✓ X2
▴1.495.0
PVF-CAND vs Van Hien, V.League 2, početak u 12:00. Kvote: 2.05 domaćin, 3.10 nerešeno, 3.90 gost. Najbolji tip: pobeda domaćina, kvota 2.05, poverenje 4.5/10. Konačan rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
PVF-CAND2
Van Hien 1
▾2.05
▾3.10
▴3.90
1
▾2.05
U2.5
▾1.47
NG
▾1.56
1
▾2.05
4.5
✓ 1
▾2.054.5

Statistika sezone

V.League 2 Vijetnam · Sezona 2026
21Utakmice Procenat pobeda 33%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice111021
Pobede527
Nerešeno538
Porazi156
Postignuti golovi22931
Primljeni golovi121325
Prosek postignutih golova2.00.91.5
Prosek primljenih golova1.11.31.2
Utakmice bez primljenog gola336
Utakmice bez postignutog gola055
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin7-0
Gost0-3
Najveći poraz
Domaćin1-2
Gost3-1
Najviše postignutih golova
Domaćin7
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost3
Serije
Pobede1
Porazi2
Penali
1/ 1
100.00% Realizovani
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
2–5
0-15
4–0
16-30
6–4
31-45
9–6
46-60
6–4
61-75
6–4
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.576%
16 Utakmice
Preko 1.533%
7 Utakmice
Preko 2.519%
4 Utakmice
Preko 3.55%
1 Utakmice
Preko 4.55%
1 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

U tekućoj sezoni V.League 2, PVF-CAND beleži 7 pobeda, 8 remija i 6 poraza u 21 utakmica, uz 31 postignutih golova (1.5 po utakmici) i 25 primljenih, sa 6 utakmica bez primljenog gola.

PVF-CAND trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €2.58m.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene PVF-CAND prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

PVF-CAND je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.