Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Raith Rovers

Raith Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€1.77m Ø 28.7 Championship
119
Prognozirane utakmice
68.1%
Predvidljivost
WLDWWL
Trenutna forma
1.67
Golova po meču
Raith Rovers je bez crvenog kartona 40 puta zaredom
Sledeća utakmica Challenge Cup · uto 3. nov · 19:45
Hamilton
VS
Raith
Best Tip
Kvota
Poverenje 3.6/10
Otključaj prognozu

Poslednji mečevi

Arbroath vs Raith Rovers, Championship, početak u 15:00. Kvote: 3.90 domaćin, 3.35 nerešeno, 1.90 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.26, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 0–4, tip pogođen.
Kraj
Arbroath0
Raith4
▴3.90
▴3.35
▾1.90
2
▾1.90
U2.5
▴1.73
NG
▾1.86
X2
▾1.26
8.0
✓ X2
▾1.268.0
Raith Rovers vs Inverness CT, Championship, početak u 15:00. Kvote: 2.45 domaćin, 3.20 nerešeno, 2.95 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.26, poverenje 4.5/10. Konačan rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
Raith0
Inverness2
▴2.45
▾3.20
▾2.95
1
▴2.45
U3.5
▾1.26
NG
▾1.95
U3.5
▾1.26
4.5
✓ U3.5
▾1.264.5
Stenhousemuir vs Raith Rovers, Championship, početak u 15:00. Kvote: 3.15 domaćin, 3.10 nerešeno, 2.32 gost. Best Tip: najviše 2 gola u meču, kvota 1.58, poverenje 7.5/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Stenhousemuir1
Raith1
▾3.15
▾3.10
▴2.32
X
▾3.10
U2.5
▾1.58
NG
▾1.80
U2.5
▾1.58
7.5
✓ U2.5
▾1.587.5
Raith Rovers vs Queen's Park, Championship, početak u 15:00. Kvote: 1.49 domaćin, 4.10 nerešeno, 6.20 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u meču, kvota 1.32, poverenje 4.0/10. Konačan rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Raith2
Queen's Park0
1.49
▴4.10
▴6.20
X2
▴2.67
O1.5
▴1.32
NG
1.77
O1.5
▴1.32
4.0
✓ O1.5
▴1.324.0
Morton vs Raith Rovers, Championship, početak u 15:00. Kvote: 5.30 domaćin, 3.85 nerešeno, 1.61 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.34, poverenje 6.7/10. Konačan rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Morton1
Raith2
▴5.30
3.85
1.61
1X
▴2.42
U3.5
▴1.34
GG
▾1.92
U3.5
▴1.34
6.7
✓ U3.5
▴1.346.7
Raith Rovers vs Livingston, Championship, početak u 19:45. Kvote: 2.77 domaćin, 3.35 nerešeno, 2.63 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 1.53, poverenje 8.5/10. Konačan rezultat 0–2, tip nije pogođen.
Kraj
Raith0
Livingston2
▴2.77
▾3.35
▾2.63
1
▴2.77
U3.5
▴1.34
GG
▾1.69
1X
▴1.53
8.5
1X
▴1.538.5
Partick vs Raith Rovers, Championship, početak u 15:00. Kvote: 1.97 domaćin, 3.45 nerešeno, 3.90 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.27, poverenje 7.6/10. Konačan rezultat 0–0, tip pogođen.
Kraj
Partick0
Raith0
▾1.97
3.45
▴3.90
1
▾1.97
U3.5
▾1.27
GG
▴1.87
U3.5
▾1.27
7.6
✓ U3.5
▾1.277.6

Statistika sezone

Challenge Cup Škotska · Sezona 2025
4Utakmice Procenat pobeda 100%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice224
Pobede224
Nerešeno000
Porazi000
Postignuti golovi6410
Primljeni golovi224
Prosek postignutih golova3.02.02.5
Prosek primljenih golova1.01.01.0
Utakmice bez primljenog gola101
Utakmice bez postignutog gola000
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin5-2
Gost1-2
Najviše postignutih golova
Domaćin5
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin2
Gost1
Serije
Pobede4
Porazi0
Penali
1/ 1
100.00% realizovano
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
1–0
0-15
0–0
16-30
2–1
31-45
3–0
46-60
0–1
61-75
2–2
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
31-451
61-753
76-901
5Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.5100%
4 Utakmice
Preko 1.575%
3 Utakmice
Preko 2.525%
1 Utakmice
Preko 3.525%
1 Utakmice
Preko 4.525%
1 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Škotska - Championship
# Tim O G B
1 Partick 13 17-7 25
2 Raith Rovers 13 20-9 24
3 Dunfermline 13 15-7 24
4 Stenhousemuir 13 13-12 23
5 Livingston 13 18-11 20
6 Inverness CT 13 17-16 19
7 Ayr Utd 12 13-14 15
8 Arbroath 13 7-22 11
9 Morton 12 12-20 10
10 Queen's Park 13 8-22 7
Promotion - Premiership Promotion - Premiership (Promotion: Semi-finals) Promotion - Premiership (Promotion: Quarter-finals) Championship (Relegation) Relegation - League One

Raith Rovers prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Raith Rovers prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za Raith Rovers koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 119 utakmica sa učešćem tima Raith Rovers, uz tačnost Best Tip-a od 68.1%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

U tekućoj sezoni Challenge Cup učinak tima Raith Rovers je pobede: 4, nerešeno: 0, porazi: 0 (utakmica: 4). Dati golovi: 10 (2.5 po utakmici), primljeni: 4, a utakmica bez primljenog gola: 1.

Raith Rovers trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €1.77m.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Raith Rovers ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Raith Rovers je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.