1. Fudbalski tipovi
  2. Lige
  3. 2. liga
  4. Slovan Bratislava II
Slovan Bratislava II

Slovan Bratislava II Prognoze, statistika i forma

KEY INSIGHT Oba tima su postigla gol u 92% od poslednjih 12 utakmica tima Slovan Bratislava II
TREND Slovan Bratislava II nije dobio crveni karton u poslednjih 22 utakmica
TREND Slovan Bratislava II je imao 5+ šuteva u okvir gola u poslednjih 4 utakmica

Trenutna forma

DWLLL
58 Prognozirane utakmice
65.52% Stepen predvidljivosti

AI tipove

Pokreće NerdyTips

04:30

Završeno
Slovan II
Slovan Bratislava II
0 : 1
Zlate Moravce
Zlate M
2.75
3.4
2.32

1

2.75

O2.5

1.65

YES

1.55

1X

1.57
7.3/10

05:00

Završeno
Slovan II
Slovan Bratislava II
1 : 2
AS Trencin
AS Trencin
3.5
3.75
1.9

1

3.5

O2.5

1.51

YES

1.48

O2.5

1.51
8/10

11:00

Završeno
Pohronie
Pohronie
2 : 1
Slovan Bratislava II
Slovan II
1.93
4.15
3.9

1X

1.28

O2.5

1.57

YES

1.56

1X

1.28
2.2/10

11:00

Završeno
Slovan II
Slovan Bratislava II
5 : 1
Stara Lubovna
Stara L
2.12
3.7
3.5

1

2.12

O2.5

1.73

YES

1.65

O2.5

1.73
5.8/10

10:00

Završeno
Samorin
Samorin
1 : 1
Slovan Bratislava II
Slovan II
1.82
3.85
4.85

2

4.85

U3.5

1.47

NO

2.22

U3.5

1.47
4.9/10

04:30

Završeno
Slovan II
Slovan Bratislava II
4 : 2
Zilina II
Zilina II
2.75
3.55
2.43

1

2.75

O2.5

1.55

NO

2.45

1X

1.55
8.5/10

01:00

Završeno
Rohoznik
Rohoznik
0 : 6
Slovan Bratislava II
Slovan II
2.23
3.6
2.45

1X

1.45

O2.5

1.5

NO

2.5

1X

1.45
1.4/10

11:00

Završeno
Lokomotiva Z
Lokomotiva Zvolen
1 : 2
Slovan Bratislava II
Slovan II
1.83
3.7
4.5

1

1.83

U3.5

1.38

YES

1.74

U3.5

1.38
3.1/10

04:30

Završeno
Slovan II
Slovan Bratislava II
1 : 1
Malzenice
Malzenice
2.85
3.3
2.5

X2

1.42

U3.5

1.36

NO

2.15

U3.5

1.36
3.8/10

01:00

Završeno
Namestovo
Namestovo
2 : 1
Slovan Bratislava II
Slovan II
6.5
3.85
1.36

2

1.36

O2.5

1.41

NO

2.45

O2.5

1.41
1.9/10

04:30

Završeno
Slovan II
Slovan Bratislava II
4 : 1
Slavia TU Kosice
Slavia K
2.12
3.5
3.4

1

2.12

O2.5

1.68

YES

1.6

1X

1.31
5.4/10

Slovan Bratislava II prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Slovan Bratislava II prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za Slovan Bratislava II generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 58 utakmica sa učešćem Slovan Bratislava II, uz tačnost najboljeg tipa od 65.52%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Under/Over, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

У текућој сезони 2. liga, Slovan Bratislava II beleži 10 pobeda, 10 remija i 9 poraza u 29 utakmica, uz 44 postignutih golova (1.5 po utakmici) i 46 primljenih, sa 4 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene Slovan Bratislava II prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Slovan Bratislava II je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 160 liga.

2. ligaSlovakia • Sezona 2025
Pregled učinka
StatistikaDomaćinGostUkupno
Utakmice151429
Pobede7310
Nerešeno5510
Porazi369
Postignuti golovi301444
Primljeni golovi202646
Prosek postignutih golova2.01.01.5
Prosek primljenih golova1.31.91.6
Utakmice bez primljenog gola314
Utakmice bez postignutog gola257
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin 5-1
Gost 2-3
Najveći poraz
Domaćin 1-4
Gost 7-0
Najviše postignutih golova
Domaćin 5
Gost 3
Najviše primljenih golova
Domaćin 4
Gost 7
Serije
Pobede 2
Porazi 3
Penali
3 / 3
100.00% Realizovani
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0-15 3
16-30 9
31-45 11
46-60 7
61-75 6
76-90 10
48 Žuti
2 Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.5 76%
22 Utakmice
Više od 1.5 45%
13 Utakmice
Više od 2.5 17%
5 Utakmice
Više od 3.5 10%
3 Utakmice
Više od 4.5 3%
1 Utakmice
Nema dostupnih podataka o igračima