Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Szentlőrinc SE

Szentlorinc Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€1.58m Ø 23.3 NB II
67
Prognozirane utakmice
71.6%
Predvidljivost
LLLWLD
Trenutna forma
1.13
Golova po meču
Utakmice tima Szentlőrinc SE: preko 1.5 gola 7 puta zaredom
Još nema tipova

Tipove računamo otprilike 4 dana pre početka utakmice, pa će se predstojeće utakmice uskoro pojaviti ovde.

Poslednji mečevi

Kozarmisleny FC vs Szentlorinc, NB II, početak u 14:00. Kvote: 2.07 domaćin, 3.35 nerešeno, 3.25 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.33, poverenje 6.5/10. Konačan rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
Kozarmisleny0
Szentlorinc2
▾2.07
▾3.35
▴3.25
1X
▾1.29
U3.5
1.33
GG
1.70
U3.5
1.33
6.5
✓ U3.5
1.336.5
Szentlorinc SE vs Gyirmot SE, NB II, početak u 12:00. Kvote: 3.55 domaćin, 3.40 nerešeno, 2.12 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.34, poverenje 5.2/10. Konačan rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Szentlorinc1
Gyirmot2
▴3.55
▴3.40
▾2.12
1
▴3.55
U3.5
1.34
GG
▴1.72
U3.5
1.34
5.2
✓ U3.5
1.345.2
Diosgyori VTK vs Szentlorinc SE, NB II, početak u 17:00. Kvote: 1.62 domaćin, 4.20 nerešeno, 5.30 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.43, poverenje 5.8/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
DVTK1
Szentlorinc1
▴1.62
▾4.20
▾5.30
1X
▴1.14
U3.5
▴1.43
GG
▾1.80
U3.5
▴1.43
5.8
✓ U3.5
▴1.435.8
Fehervar FC vs Szentlorinc SE, NB II, početak u 16:00. Kvote: 1.79 domaćin, 3.70 nerešeno, 4.40 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.30, poverenje 5.4/10. Konačan rezultat 3–0, tip pogođen.
Kraj
Fehervar3
Szentlorinc0
▴1.79
▾3.70
4.40
2
4.40
U3.5
1.30
NG
1.83
U3.5
1.30
5.4
✓ U3.5
1.305.4
Szentlorinc SE vs BVSC, NB II, početak u 15:00. Kvote: 2.52 domaćin, 3.10 nerešeno, 2.77 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 1.39, poverenje 8.5/10. Konačan rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Szentlorinc 2
BVSC1
▴2.52
3.10
▾2.77
1
▴2.52
U2.5
1.65
NG
▴1.85
1X
▴1.39
8.5
✓ 1X
▴1.398.5

Statistika sezone

NB II Mađarska · Sezona 2026
12Utakmice Procenat pobeda 33%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice7512
Pobede314
Nerešeno112
Porazi336
Postignuti golovi7512
Primljeni golovi9918
Prosek postignutih golova1.01.01.0
Prosek primljenih golova1.31.81.5
Utakmice bez primljenog gola213
Utakmice bez postignutog gola325
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin3-2
Gost0-2
Najveći poraz
Domaćin0-3
Gost3-0
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost3
Serije
Pobede2
Porazi3
Penali
2/ 2
100.00% realizovano
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
3–6
0-15
2–1
16-30
1–3
31-45
2–2
46-60
3–2
61-75
1–1
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0-152
16-304
31-455
46-605
61-754
76-904
25Žuti
2Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.558%
7 Utakmice
Preko 1.533%
4 Utakmice
Preko 2.58%
1 Utakmice
Preko 3.50%
0 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Mađarska - NB II
# Tim O G B
1 Kecskeméti TE 12 26-15 26
2 Soroksar 12 29-16 24
3 Mezokovesd-zsory 12 23-11 23
4 Kazincbarcikai 12 23-14 23
5 Tiszakecske FC 12 24-16 23
6 Gyirmot SE 12 20-19 21
7 Ajka 12 17-15 19
8 Fehérvár FC 12 16-14 15
9 Diosgyori VTK 12 18-22 15
10 BVSC 12 14-17 14
11 Szentlőrinc SE 12 12-18 14
12 Szeged 2011 12 13-15 13
13 Nagykanizsai ULE 12 9-16 12
14 Karcag SE 12 16-24 11
15 Kozarmisleny FC 12 10-20 10
16 Csakvar 12 9-27 4

Szentlőrinc SE prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Szentlőrinc SE prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za Szentlőrinc SE koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 67 utakmica sa učešćem tima Szentlőrinc SE, uz tačnost Best Tip-a od 71.6%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

U tekućoj sezoni NB II učinak tima Szentlőrinc SE je pobede: 4, nerešeno: 2, porazi: 6 (utakmica: 12). Dati golovi: 12 (1.0 po utakmici), primljeni: 18, a utakmica bez primljenog gola: 3.

Szentlőrinc SE trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €1.58m.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Szentlőrinc SE ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Szentlőrinc SE je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.