Pređi na sadržaj

Predviđanje Blooming vs Real Oruro - 27. avg 2026.

27. avg01:30
1:1
Završeno
11.33 X6.00 27.70

Tipovi za meč

Sigurnost
Najbolji tip
Preko 2.5 1.26
Preko 2.5 golova
7.5/10
1x2 Tip
27.70
1.5/10
Ukupno golova
Preko 2.51.26
7.5/10
Oba tima daju gol
Da1.41
3.5/10
Bet Builder tip
X2 & Preko 1.53.28
1.0/10
Tačan rezultat
Blooming12Real Oruro

Statistika

AI
Blooming
Real Oruro
xGBlooming: 1.11Real Oruro: 1.31
Posed lopteBlooming: 63%Real Oruro: 37%
Ukupno šutevaBlooming: 14Real Oruro: 11
Šutevi u okvir golaBlooming: 5Real Oruro: 3
Šutevi van okviraBlooming: 7Real Oruro: 5
KorneriBlooming: 5Real Oruro: 3
Žuti kartoniBlooming: 2Real Oruro: 3
xGBlooming: 0.52Real Oruro: 0.41
Posed lopteBlooming: 68%Real Oruro: 32%
Ukupno šutevaBlooming: 12Real Oruro: 9
Šutevi u okvir golaBlooming: 6Real Oruro: 3
Šutevi van okviraBlooming: 3Real Oruro: 4
KorneriBlooming: 10Real Oruro: 5
Žuti kartoniBlooming: 0Real Oruro: 3
xGBlooming: 0.521.11Real Oruro: 0.411.31
Posed lopteBlooming: 68%63%Real Oruro: 32%37%
Ukupno šutevaBlooming: 1214Real Oruro: 911
Šutevi u okvir golaBlooming: 65Real Oruro: 33
Šutevi van okviraBlooming: 37Real Oruro: 45
KorneriBlooming: 105Real Oruro: 53
Žuti kartoniBlooming: 02Real Oruro: 33

Statistika

Prosek / Meč
Blooming
Real Oruro
xGBlooming: 0.89Real Oruro: 1.31
Ukupno golovaBlooming: 2.2Real Oruro: 4.8
Postignuti goloviBlooming: 1Real Oruro: 1.7
Primljeni goloviBlooming: 1.2Real Oruro: 3.1
Posed lopteBlooming: 51%Real Oruro: 43%
Ukupno šutevaBlooming: 11.5Real Oruro: 13.2
Šutevi u okvir golaBlooming: 3.9Real Oruro: 3.8
Šutevi van okviraBlooming: 5.8Real Oruro: 6.4
PrekršajiBlooming: 12.9Real Oruro: 14
KorneriBlooming: 3.9Real Oruro: 3.6
OfsajdiBlooming: 2.1Real Oruro: 1.9
Žuti kartoniBlooming: 2.5Real Oruro: 2.7
Crveni kartoniBlooming: 0.83Real Oruro: 0.6
Ukupno pasovaBlooming: 366Real Oruro: 300

Forma

Pregled poslednjih 10 mečeva
Blooming
Real Oruro
PobedeBlooming: 3Real Oruro: 3
Preko 1.5 golovaBlooming: 7Real Oruro: 10
Preko 2.5 golovaBlooming: 2Real Oruro: 10
Preko 3.5 golovaBlooming: 1Real Oruro: 8
Oba tima su dala golBlooming: 4Real Oruro: 8
Iznenadne pobedeBlooming: 0Real Oruro: 1
Iznenadni poraziBlooming: 0Real Oruro: 0

H2H

Blooming 2
2 Nerešeno
1 Real Oruro
Međusobni dueli
12. apr 26.
Real Oruro2
Blooming2
06. dec 25.
Real Oruro10
Blooming1
25. nov 25.
Real Oruro2
Blooming2
19. nov 25.
Blooming2
Real Oruro1
07. jul 25.
Blooming4
Real Oruro2

Poslednji mečevi

Tabela

Bolivija - Primera División
# Tim O G B
1 Always Ready 21 49-13 48
2 Bolívar 21 55-22 48
3 The Strongest 21 39-23 42
4 Real Potosí 21 28-14 35
5 Oriente Petrolero 21 37-27 33
6 Aurora 21 33-29 31
7 Guabirá 21 33-43 29
8 Nacional Potosí 21 32-30 28
9 Blooming 21 30-23 27
10 Independiente Petrolero 21 27-37 25
11 Real Oruro 21 35-51 24
12 San Antonio Bulo Bulo 21 21-40 21
13 ABB 21 31-46 20
14 Universitario de Vinto 21 27-42 18
15 Gualberto Villarroel SJ 21 25-38 17
16 Real Tomayapo 21 15-39 17