Pređi na sadržaj

Predviđanje Chasselay MDA vs Toulon - 22. avg 2026.

Chasselay MDA
22. avg17:00
1:1
Završeno
Toulon €50.00Th.
12.42 X3.25 22.70

Tipovi za meč

Sigurnost
Najbolji tip
Ispod 3.5 golova 1.37
4.6/10
1x2 Tip
1X1.39
2.0/10
Ukupno golova
Ispod 3.51.37
4.7/10
Oba tima daju gol
Da1.60
1.2/10
Bet Builder tip
1X & Ispod 4.51.53
1.5/10
Rezultat na poluvremenu
Chasselay MDA01Toulon
Tačan rezultat
Chasselay MDA11Toulon

Statistika

Prosek / Meč
Chasselay M
Toulon
Ukupno golovaChasselay MDA: 2.7Toulon: 2.8
Postignuti goloviChasselay MDA: 1.2Toulon: 1.3
Primljeni goloviChasselay MDA: 1.5Toulon: 1.5

Forma

Pregled poslednjih 10 mečeva
Chasselay M
Toulon
PobedeChasselay MDA: 3Toulon: 3
Preko 1.5 golovaChasselay MDA: 9Toulon: 8
Preko 2.5 golovaChasselay MDA: 5Toulon: 6
Preko 3.5 golovaChasselay MDA: 1Toulon: 3
Oba tima su dala golChasselay MDA: 7Toulon: 6
Iznenadne pobedeChasselay MDA: 0Toulon: 0
Iznenadni poraziChasselay MDA: 0Toulon: 0

H2H

Chasselay MDA 2
4 Nerešeno
3 Toulon
Međusobni dueli
21. feb 26.
Toulon1
Chasselay MDA1
13. sep 25.
Chasselay MDA1
Toulon2
05. apr 25.
Chasselay MDA3
Toulon2
09. nov 24.
Toulon0
Chasselay MDA0
28. maj 22.
Toulon2
Chasselay MDA1
07. avg 21.
Chasselay MDA2
Toulon2
24. okt 20.
Chasselay MDA2
Toulon1
25. maj 19.
Toulon3
Chasselay MDA0

Poslednji mečevi

Tabela

Francuska - National 2 - Group C
# Tim O G B
1 Rumilly Vallières 1 7-1 3
2 Fréjus St-Raphaël 1 3-0 3
3 Hyères 1 2-2 1
4 Limonest 1 2-2 1
5 Andrézieux 1 1-1 1
6 Toulon 1 1-1 1
7 Chasselay MDA 1 1-1 1
8 Bourges Foot 18 1 1-1 1
9 Chateauroux 1 0-0 1
10 Istres 1 0-0 1
11 Troyes II 1 0-0 1
12 Hauts Lyonnais 1 0-0 1
13 Nimes 0 0-0 0
14 Canet Roussillon 0 0-0 0
15 UF Touraine 0 0-0 0
16 Saint-Priest 1 0-3 0
17 Lyon Duchere 1 1-7 0
Promotion - Ligue 3 Relegation